18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja ratunkowa, przeprowadzona przez delfina i foczke.

Czeczeńczyk • 2012-04-23, 20:17


nasz MSPR mógłby się wiele nauczyć...

Gu...........99

2012-04-23, 21:01
Myślałem że delfiny to pedały....ale foki to także parówy...

kalamal

2012-04-24, 08:40
następna atrakcja to delfin w bułce przy wyjściu:) witamy w chinach:)

MCKosa

2012-04-24, 08:41
A mnie na przykład wk***ia, że te tłuste Amerykańce zamykają zwierzęta w jakimś basenie 1m x 1m i cieszą jape, że robią one jakieś sztuczki. Pewne do tych pustych łbów im nie przychodzi, że to dla nich nie jest wcale fajne i to że tak "śmiesznie i słodko" skaczą nie znaczy, że się cieszą.

Pewnie teraz jakiś kozak się przypie**oli z błyskotliwym komentarzem, żeby dostać X ilość piw ale wali mnie to.

Pu...........na

2012-04-24, 10:00
chupsky napisał/a:



Te, obrońca praw zwierząt - zwierzęta mają prawo być smaczne. I tu się kończy ich rola.
A tak zupełnie poważnie - sądzę, że mając regularną wyżerkę, sporo miejsca do pływania (to nie Polska, gdzie się karpie w wannach trzyma) i komfort, że zaraz coś cie nie wpierdo** jest jednak bardziej elo dla takiej foki czy delfina niż stan natury i uczestniczenie w łańcuchu pokarmowym.




Te cwaniak z kolczykiem w nosie :D a teraz ja cos na powaznie :) wyobraz sobie ze jestes takim delfinem. Wolisz wychodzic z kumplami na piwo i liczyc sie z tym ze dostaniesz po mordzie nie mowiac o tym dziewczynie bo rano do roboty trzeba wstac? Czy siedziec jak c**a na garnuszku matki miec wszystko podtykane pod ryj i zeby jedynym problemem dla Ciebie bylo to ''jak tu k***a nabic level bez party :/''? :D

Pleso93

2012-04-24, 12:03
Przecież jak się zwierze rodzi w zamknięciu i nie wie co to "wolność" to raz, że sobie nie poradzi na wolności, a dwa, że za nią nie tęskni :trzesieee:

Fajnie mu delfin buziaka dawał :amused:

Gurgul99 napisał/a:

Myślałem że delfiny to pedały....ale foki to także parówy...


A temu to o ch*j chodzi?

xaqq

2012-04-24, 14:55
delfiny są zajebiste !!!

borisklinga

2012-04-24, 15:40
a delfin mu ch*ja lizał

chupsky

2012-04-24, 16:12
PustaKiermana napisał/a:




Te cwaniak z kolczykiem w nosie :D a teraz ja cos na powaznie :) wyobraz sobie ze jestes takim delfinem. Wolisz wychodzic z kumplami na piwo i liczyc sie z tym ze dostaniesz po mordzie nie mowiac o tym dziewczynie bo rano do roboty trzeba wstac? Czy siedziec jak c**a na garnuszku matki miec wszystko podtykane pod ryj i zeby jedynym problemem dla Ciebie bylo to ''jak tu k***a nabic level bez party :/''? :D



A Ty naprawdę myślisz, że analogia między człowiekiem, a zwierzęciem (nawet tak inteligentnym jak delfin) miała specjalny sens? Delfin nie wychodzi na browar. Delfin nie ma kumpli do imprezowania. Delfin nie dostaje w pysk. W zamian za to, delfin ciągle musi się starać o żarcie i nie zostać nim jednocześnie. Tak czy siak - na pewno nie jest mu aż tak źle w tym parku wodnym czy jak to się nazywa.

Heimdall

2012-04-24, 19:46
UP

To ty chyba family guy'a nie oglądasz :/

chupsky

2012-04-25, 19:42
Heimdall napisał/a:

UP

To ty chyba family guy'a nie oglądasz :/



... no nie oglądam... a to jakiś obowiązek jest? :D