18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja Lusterko :)

Rysiek86 • 2015-04-02, 13:39
Motocykliści mszczą się na lusterkach samochodowych ;)

A potem narzekają że nie patrzysz w lusterka
Wymagają metr miejsca przy wyprzedzaniu a jak jest korek to ch*j z tym metrem
:idzwch*j:

McMenel

2015-04-02, 13:42
A później się dziwią jak nazywam motocyklistów hołotą... Wg tych debili kierowcy samochodów muszą zawsze się ślepić w lusterko bo to co z przodu się dzieje to nie ma znaczenia. pie**olona zaraza motocyklowa.

ph5i5

2015-04-02, 13:48
j***ne bydło.

~CanesPL

2015-04-02, 14:01
Kierowca z 0:39 powinien zmielić gnoja razem z jego ryczącym jeździdełkiem.

Grzegorz.C

2015-04-02, 14:05
Zapraszam motok***istów do komentowania :)

Bronexx

2015-04-02, 14:06
Odstęp przy wyprzedzaniu "... jest określony tylko w przypadku wyprzedzania kolumny pieszych i pojazdu jednośladowego. Zatem w razie wyprzedzania pojazdu jednośladowego lub kolumny pieszych odstęp ten nie może być mniejszy niż 1 m." (Art. 24. Ustawy Prawo o ruchu drogowym).

To za pewne nie o to chodzi... Gdyby ktoś z was przejechał się chociażby 5 min na skuterze od razu zrozumiałby tą sytuację. W szczególności u nas w Polsce ludzie wymuszają pierwszeństwo i robią to często specjalnie. Zdarza się również że zajeżdżają drogę w korkach. Chodź nic nie usprawiedliwia tej sytuacji to jest ona dla mnie trochę zrozumiała. W takim wypadku kierowca motocykla nie ma szans przy wjechaniu w bok pojazdu a badania pokazują że wystarczy 50 km/h by zginąć przy takim zdarzeniu. Nikogo nie chciałbym tutaj za bardzo bronić... sam mam prawo jazdy od A do CE i wiem że każdy kierowca nie jest bez winy. Najlepiej byłoby gdybyśmy zaczęli szanować się na drodze wszyscy nawzajem a wszystkim byłoby lepiej.