18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja anty-skrobankowa

Darkstep • 2013-01-26, 21:55
Materiał własny. Od kilku dni przed naszym kościołem, stoi kilka plakatów z zdjęciami martwych płodów itp. w celu skłonienia że aborcja to zuooooo. Zrobiłem tylko dwa bo nie chciało mi się więcej a piździawa u nas niezła. I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty. Nie wrzucam na harda, bo to przecież "akcja w dobrym celu" :roll:




Suka_Blyat

2013-01-27, 21:51
I na ch*j przyj***liście Tradytowi warna? Bongusia obraził jednym postem? W innych się wyzywają dużo gorzej, a tu od razu poszedł warn... pie**olcy -.-

Ronoaro

2013-01-27, 21:57
BongMan napisał/a:

j***ni hipokryci. Na przestrzeni wieków, w wyniku działań kościoła, zginęło więcej ludzi niż zabił Hitler i bolszewicy razem wzięci.



Może dorzucisz jakieś żródła skąd wziąłeś te fakty? Tak z ciekawości pytam.

PS. Jeśli cało twoja wiedza to krucjaty/wojny religijne/polowanie na czarownice, to sobie daruj.

Po...........ł

2013-01-27, 21:59
Ale se jedziecie huehuehuehuehuehue :trollencjusz:

defcon1

2013-01-27, 21:59
Ja pie**ole tępaki.

Jak Hitler był za obowiązkową edukacją to jej też zakażcie. ch*je manipulatorzy j***ni.

PanAndrzej

2013-01-27, 22:16
Aborcja powinna być dozwolona tylko w przypadku ciąży z gwałtów albo zdiagnozowanego uszkodzenia płodu.

Norbias

2013-01-27, 22:21
Obecnie zdecydowanie nie popieram aborcji dlaczego?

1. Dziecko to ktoś nie COŚ tak osobiście uważam
2. Nie chcesz dziecka są wszelakiego typu okna życia itd. w czym problem ?

Myślę, że na prawo do życia każdy zasługuje.

Inną sprawą jest eutanazja bo wtedy to MY decydujemy o swoim losie. W przypadku aborcji decydujemy nie tyle o sobie co drugiej istocie która jeszcze się nie narodziła i świadomie skazujemy ją na śmierć.

Z innej beczki:
Moja babcia urodziła moją matkę w młodym wieku. Idąc ideologią "Usunąć ciążę" Nie urodziła by mojej matki w efekcie mnie także by tu w tej chwili nie było.

BP82

2013-01-27, 22:27
Knurów miastem marzeń

backbone

2013-01-27, 22:29
Czego tego debila bongmana jeszcze nikt nie zbanowal?

bovski

2013-01-27, 22:29
"Chciałbym zauważyć, że wszyscy popierający aborcję zdążyli się już urodzić"

Ork.Fajny

2013-01-27, 22:54
Zamiast wrzucić zdjęcia gdzie mamy nieudaną zabawę na wiedzę historyczną o prawie powinni rzucić czymś o biologii. Kretyni typu jabolmax czy BongMan ch*j wiedzą o tym więc można na tym polu pokazać jak gówno wiedzą o tym cym jest życie i kiedy powstaje a są już tak wypaczeni że ich ideologia sprowadza się do tego że gdy prawo pozwala na coś to musi być to dobre rozwiązanie.

JohnnyRocketfingers

2013-01-27, 22:58
Darkstep napisał/a:

I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty.



Dobrze, że się wytłumaczyłeś. Grzeczny chłopczyk.



W ogóle to nie podlega dyskusji nie chcesz dziecka to nie pieprz po pijaku byle paszteta bez gumki i nie klam, ze zdazysz wyjac.
Mozesz zrobic badania czy nie jestes wraz z druga polowka obciazony choroba i sie dowiedziec czy urodzi się z choroba genetyczna czy bez.
Kobieta niech nie jara w czasie ciazy i nie chla i nie cpa.
Facet niech nie jara nie cpa i dba o siebie, żeby miec zdrowe plemniki.
Jak jestes tak zj***ny jak wiekszosc wypowiadajacych sie na temat aborcji wielkich urodzonych inteligentow, to nie dziw się, że z Twoich plemników nic nie bedzie.
Jak tak pragniecie aborcji to zastrzezenie wykonuje je sam pacjent, maz, kochanek. Jakim prawem lekarz ma zabijac, bo nie potrafisz utrzymac fiuta w spodniach albo jestes debilem.

an...........en

2013-01-27, 23:13
k***a mać, jak czytam komentarze, to aż nie mogę. Katolibowie zalali sadola. "Nie wolno robić aborcji, bo mnie się to nie podoba, bo ja tak uważam, bo nie" i koniec. BongMan ma rację, nie wiem, dlaczego ten pojeb, co go w drugim komentarzu zjechał dostał tyle piw. KK popierał nazizm, popierał Hitlera i jest krwiożerczą instytucją, a jak macie problem z zaakceptowaniem faktów, to odsyłam do źródeł historycznych, które nie zostały zmodyfikowane przez KK.
Jesteście ciemnogrodem o zamkniętych umysłach, każdy, kto się tutaj wypowiedział na temat aborcji, jest mężczyzną, Was nigdy to nie będzie dotyczyło. Więc, k***a, zamknijcie łaskawie japy i przestańcie się wypowiadać na tematy, które Was nie dotyczą.

bionicle93

2013-01-27, 23:14
Darkstep napisał/a:

I nie - nie chodzę do kościoła, przechodzę obok w drodze na prakty.



Jak juz ta kwestie wyjasniles, to jeszcze powiedz co to kogo k***a obchodzi. To jest sadistic, ale bez powodu nikt Cie tu nie zje. Bongmana cisna bo pie**oli glupoty. Ty tylko wrzuciles temat. Nie bj sie odrzucenia i braku akceptacji. Tutaj nikogo nikt nie akceptuje. Nie ma dyskryminacji. Wszystkich nienawidzimy po rowno.

waclawqwe

2013-01-27, 23:24
bovski napisał/a:

"Chciałbym zauważyć, że wszyscy popierający aborcję zdążyli się już urodzić"


Racja, dobrze ujęte. Jeżeli się już wpadło to trzeba ponieść konsekwencję swoich czynów ( bo wątpię by większość kobiet\dziewczyn chciała aborcji bo zaszły w ciąże przez gwałt) Każdy ma prawo do życia tak jak Ci który teraz się wypowiadają pozytywnie o tym zabiegu. Wk***ia mnie jak będąc w bibliotece słyszę jak baby po 30-40 rozmawiają na temat aborcji rzucając hasłami ,,to kobieta powinna decydować o własnym losie" tak jak by rezerwowały sobie co tydzień miejsce w szpitalu na zabiegowym. Nie tylko decydują o swoim ale i o losie małej istotki która niestety nie ma wyboru, po prostu została stworzona bo pewna część ,,ludzi" nie potrafi się zabezpieczać i myślą, że sex to wyłącznie zabawa. Aż che się takiemu babsku strzelić w pysk! Płci pięknej się nie biję ale jak zwykł mawiać mój sąsiad ,, nigdy nie uderzę kobiety ale są takie chwilę gdy kobieta nie zachowuje się jak kobieta" Weź taką za żonę i załóż z nią szczęśliwą rodzinkę.. :samoboj: