18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Airsoft od kuchni - jak to wygląda w praktyce

Inexorable • 2014-03-05, 12:27
Materiał własny, produkcja własna. Hejt it or love it.

Jakość ssie bo kamerka ssie ale od czegoś trzeba zacząć.


Inexorable

2014-03-06, 02:55
gibo_n,

już tak nie sap kmiocie, wracaj do bycia przykładnym życiowym ciotą

Smaro

2014-03-06, 04:25
Keybord Rangers :/

Zapraszam do zobaczenia filmikow Stirling Airsoft - zobaczycie tam jak my sie bawimy w UK.

oc...........an

2014-03-06, 14:56
Ten humor rodem z gimbazy, to hobby, o bosze jaki smrut!


gr3gor

2014-03-06, 14:59
gibo_n,

Mam 23lata, z chęcią poszedłbym do wojska. Tylko jak? Z moim rokiem skończyły się pobory do ZSW więc pozostaje mi szkolenie NSR. Mam rzucić prace i szkołę aby iść na 4 miesięczne szkolenie, po którym i tak nie ma pewnej roboty? No chyba, że ma się plecy.

Suka_Blyat

2014-03-06, 15:01
Airsoft zawsze na propsie, a hejterom ch*j w dupę. Albo nie bo pewnie lubią w dupę

Pysio0

2014-03-06, 15:01
Popierniczyłem, odwrotnie jest, pierwszy (u góry) to był nasz pierwszy filmik a drugi- Bombshell - ten bardziej pozowany.

Werewolv

2014-03-06, 15:06
Szkoda, że ciężko zrozumieć co mówiliście, ale ogólnie piwko za chęci, ja na razie poznałem uroki paintballa.

Fisz_

2014-03-06, 15:17
Od lat jestem związany z AirSoftem, poprzez niedzielne j***nki, manewry, po LARPy i serwis replik... naprawdę świetna rozrywka :) Nie czuję w tym jakiegoś koszmarnego powiązania z wojskiem (w każdym bądź razie nie na siłę), do woja starałem się dostać od ukończenia technikum, a odezwali się dopiero, jak podjąłem pierwszą porządną robotę... samo hobby może nie jest jakoś koszmarnie drogie, jak niektórzy twierdzą - da się poskładać/kupić coś ze średniej półki za serio niewielkie pieniądze, o reszcie kosztów nie wspomnę, bo dżentelmeni o finansach nie rozmawiają ;) Jak wciągnie, to portfel sam nabiera dziur.

Jak w niemal każdym środowisku, i tutaj można trafić na odchyły od pedantyzmu po kompletne psychozy i zboczenia, ale... sama gra warta świeczki, hobby wymagające wysiłku, samozaparcia i chęci doskonalenia umiejętności ;) Doceni każdy, kto w robocie jest skazany na biurko i krzesło, czego sam osobiście bym nie zniósł :D

PanAndrzej

2014-03-06, 15:18
Musisz lepiej docisnąć kamerke i zamalować markerem obudowe, zniknie niebieska winieta i odblaski. Serio, też mam GoClevera i to przerabiałem.

eRsko87

2014-03-06, 15:19
up polecam też ASG,hejty siedzą i marudzą ale nie wiedzą co tracą.Sam się w to bawię i polecam.Jak ktoś powiedział wcześniej pain fajny ale w budynkach/specjalnych miejscach.ASG można robić wszędzie od bagien,lasów po opuszczone fabryki.Hobby nie dla każdego a cenowo nie przesadzajcie że jest masakra.Replika za 200 zet (używka),mundur i szpej też za 200.Jak się nie spodoba to płakać nie trzeba tylko sprzedać a sprzedać zawsze się uda

Zgr3D

2014-03-06, 15:20
Piwko ode mnie, ja sam pogrywam w Airsoft'a :)

mmaakkss napisał/a:

2xup - A wy co k***a w życiu robicie poza marudzeniem na internecie?



Popierdzielają po ulicy w rureczkach, kolorowej koszulce w kratkę i czapeczką z daszkiem przekręconą na bok. Dlatego jestem za przywróceniem odbycia obowiązkowej służby wojskowej, każdy kocur musi stracić ogon bo im się w dupie przewraca, ale Państwo wie co robi bo cip*mi łatwiej manipulować...

Bociek

2014-03-06, 15:22
Ten odrzut, huk i zapach prochu, esencja tego czym jest broń palna :D
Kupcie sobie dechę, kask i śmigać na stoki w Czechach i Austrii jeszcze śniegu jest, jakiś normalny sport pouprawiać, bo ja osobiście przyznaje że strzelać lubię (myśliwy), ale zabawy w wojne przez starych chłopów nie ogarniam :c

GhostScarface

2014-03-06, 15:38
przypomina mi sie akcja z podstawowki ,graliśmy w kosza z kumplami w sobotni wieczór,w tym samym czasie chlopaki z takimi zabawkami latali po osiedlu a ze było to pare dobrych lat temu taki zabaweczki i ciuszki w moro troszke kosztowały,. . generalnie nie mielismy do nich nic każdy robi to co lubi ,do czasu jak jeden z tych ''soldżerów'' wypalił z ponad 20m w oko kumpla co prawie ziomek oka nie stracił,typ wpadł w furie podleciał do towarzystwa i przeleciał jak tornado w Hamburgerlandii!!!własnymi rękami połamał im te karabinki jak nie w rękach to na głowach,ubaw miałem jak oprawiał typów to spadał z nich ten plastik i reszta bajerów jak bąbki z choinki,skonczyło sie na tym że rodzice "komandosów" chodzili na skargi przez okrągły miesiac do jego domu , . . .:S

PhantomMask

2014-03-06, 16:20
zastanawia mnie dlaczego jak ktoś hejtuje asg to zaraz siedzi w domu na dupie jest spasiony i nic w życiu nie osiągnął, jak by k***a innego hobby ktoś nie miał :homer:
j***ne lewactwo z plastikowymi pukawkami
chcecie się pobawić w wojsko to wypie**alać do WKU, po tygodniu się wam odechce całej "zabawy"
ps nie nie jestem spasiony, w życiu mam inne zajęcia niż udawanie żołnierzyka z plastikowym pistoletem co jedzie do lasu wpie**alać konserwy i postrzelać z kulek do kolegów.
Pozdrawiam