18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ahmed wzywa alaha akbara na pomoc...

Halman • 2023-05-23, 06:31

oj, jaka szkoda ze nie pomógł, jak każdy wymyślony bożek...

Sztruks

2023-05-23, 12:56
Sam jesteś idioto „wymyślony” Jezus Chrystus Królem!

turor

2023-05-23, 13:32
Sztruks napisał/a:

Sam jesteś idioto „wymyślony” Jezus Chrystus Królem!



Kupiłbym ci bilet do Mekki, żebyś tam tak pokrzyczał, ale ostatnia zrzutka na Veltura wyczyściła mi portfel :D

kruszymordziec

2023-05-23, 14:13
Sztruks napisał/a:

Sam jesteś idioto „wymyślony” Jezus Chrystus Królem!



Czego? I gdzie ten król? Wiesz... bo sprawę mam

sothis

2023-05-23, 14:51
kruszymordziec napisał/a:

Czego? I gdzie ten król? Wiesz... bo sprawę mam



Polski. A gdzie? W niebie. Mógłbyś w sumie udać się do niego na audiencję, albo ewentualnie do konkurencji z dołu, tylko prosiłbym o nagranie...

:-D

SpeedyG

2023-05-23, 15:15
U allahuakbarów jest taka praktyka, że nie można zmieniać kursu statku gdy głąby się modlą bo muszą łbami kierować się w stronę Mekki.

to...........10

2023-05-23, 15:18
Sztruks napisał/a:

Sam jesteś idioto „wymyślony” Jezus Chrystus Królem!



A dowodów jak zwykle ZERO. Tylko wyzwiska :amused:

Gruchenfuhrer

2023-05-23, 16:31
Jak mi szmatogłowa k***a wyj***ła do wody jakiś kontener, na którym były moje śmieci, to znajdę i ukamieniuję.

KoniecZartow

2023-05-23, 16:56
Ale gównoburza w koementarzach. Lewacki troll vs Fanatycy wędkarstwa. Zamiast kłócić się o pierdoły związane z wiarą, byście przybili paru żydów do słupa.

Carti

2023-05-23, 17:44
u nas drą ryja" o mój borze o mój borze" a u nich allah akbar
tak bardzo się od nich nie różnimy

kirkor1245

2023-05-23, 18:58
Ja i tak słyszę tam "pedofil agbar!, pedofil agbar! ale czy pomógl ten agbar to nie wiem.

Anonimowyja

2023-05-23, 19:21
Nie znam się, więc się wypowiem. W prawie morskim panuje zasada, że mniejsza jednostka musi ustąpić większej (chodzi o tonaż) jeśli są na kursie kolizyjnym. Wydaje się, że nagrywający płynie na mniejszym statku, więc jego kapitan będzie miał przej***ne.

intermag

2023-05-24, 05:04
Ja rozumiem k***a w mieście, gdzie są miliony aut, ale żeby na oceanie k***a spowodować wypadek to trzeba być naprawdę idiotą.

jasypan

2023-05-24, 07:55
Anonimowyja napisał/a:

Nie znam się, więc się wypowiem. W prawie morskim panuje zasada, że mniejsza jednostka musi ustąpić większej (chodzi o tonaż) jeśli są na kursie kolizyjnym. Wydaje się, że nagrywający płynie na mniejszym statku, więc jego kapitan będzie miał przej***ne.



Rzeczywiście się nie znasz. Jednostka z prawej ma pierwszeństwo. Są wyjątki, ale nie takie jak opisałeś. To co opisałeś działa w przypadku np. motorówki i statku.

Sadisticzny

2023-05-24, 22:03
Black_Hole napisał/a:

kazdy debil i idiota intelektualny chodzi do koscioła i wierzy w to cale towarzystwo wymyslone przez wczesniejsze cywilizacje a pozniej w rzymian



Coś k***a nie pasuje?

mwaski napisał/a:

A dowodów jak zwykle ZERO. Tylko wyzwiska



Nikt nie będzie ci dawać dowodów na cokolwiek, a wiara nie jest zabroniona. Sram na ciebie