18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ah te SMS-y ;)

Kriss17 • 2014-10-18, 18:02
Żona bardzo często dostaje SMS-y z Play. Nie przejąłbym się tym, gdyby nie to, że mam w telefonie kochankę wpisaną jako Plus.

te...........or

2014-10-18, 18:17
Uups, Twoja żona też ma kochankę :O

Swoją drogą nieźle się ustawiłeś, 18 lat, kochanka i żona bi z dziewczyną... rozumiem, że się nie nudzisz :D

novy__

2014-10-18, 18:21
to się nie przejmuj, przecież to z sieci

PS nie lepiej wpisać jako kolegę i ugadać się z kochanicą by pisała po męsku np. siema, co robisz? wpadniesz do mnie? zamiast hejka:* nie ma jej przy Tobie? wczoraj było cudownie miałbyś ochotę to powtórzyć? buziaki :* jak będziesz mógł to się odezwij.

BongMan

2014-10-18, 18:26
Kumpel swoje na boku miał zapisane imionami facetów. Jak mu panna trzepała telefon to nie pytała co to za Krystian do niego pisał :D
Swoją drogą przeszukiwanie telefonu = mentalne gimbusiarstwo level 9999.

oc...........ki

2014-10-18, 18:44
zapamiętam - sprawdzić operatorów ;-)

longlong7

2014-10-18, 19:12
terrorerror napisał/a:

Uups, Twoja żona też ma kochankę :O

Swoją drogą nieźle się ustawiłeś, 18 lat, kochanka i żona bi z dziewczyną... rozumiem, że się nie nudzisz :D


chyba nie rozumiesz istoty kawału :shock:

sp...........ey

2014-10-18, 19:24
longlong7 napisał/a:

chyba nie rozumiesz istoty kawału



nie za dużo wymagasz od kobiety?

te...........or

2014-10-18, 19:41
@ longlong7 oraz spear.britney

Nie macie luźniejszych majtek na sobotni wieczór? Weźcie wyluzujcie Mężczyźni! Rozumiem, co autor miał na myśli, a raczej co osoba, która jest autorem kawału miała na myśli i pozwoliłam sobie na delikatną ironię. No ale pewnie próżne moje słowa, skoro nie rozumiecie, że ktoś może 'nie brać kawałów na serio'.

sp...........ey

2014-10-18, 20:07
terrorerror napisał/a:

pozwoliłam sobie na delikatną ironię.



Kobieta i ironia? Tylko kobieta może być tak głupia, żeby próbować wmówić mężczyźnie, że kobieta może wiedzieć co to ironia, a nawet się nią posługiwać. Wracaj do kuchni :hitler:

te...........or

2014-10-18, 20:15
@up
Przekonałeś mnie, bo jak czytam, co piszesz, to stwierdzam, że dalsza dyskusja z pedałem/zakompleksionym szowinistą/impotentem nie ma sensu.

P.S. Nie martw się, zaraz posypią się wirtualne piwa (od równie niedowartościowanych), przecież tylko po to napisałeś "wracaj do kuchni". <żenada>

hgh

2014-10-18, 20:24
O kurde, dobry pomysł, dzięki.

Kiedyś miałem numery znajomych wpisane jako 6??? bo na 6??? dawali darmowa kukurydze w KFC.. tak tak, biedny student.

Touch_Of_Madness

2014-10-18, 20:57
@terrorerror

..ale mu doj***łaś ;D A teraz marsz do kuchni.

MrZet

2014-10-18, 21:27
Kriss17 napisał/a:

mam w telefonie kochankę wpisaną jako Plus.



Czy to dlatego, że ma HIV?

Ciasny

2014-10-18, 22:05
spear.britney napisał/a:



Kobieta i ironia? Tylko kobieta może być tak głupia, żeby próbować wmówić mężczyźnie, że kobieta może wiedzieć co to ironia, a nawet się nią posługiwać. Wracaj do kuchni :hitler:



Rozumiem że może zaburzenia mógł spowodować twój niegrzeczny wujek czy wpadek, że może to nie być twoja wina. Mimo wszystko nie radziłbym na tym portalu ujawniać się ze swoją orientacją, nie jesteśmy tutaj zbytnio tolerancyjni dla pedałów. Szkoda mi Ciebie tym bardziej że nawet gdybyś kiedyś chciał spróbować z kobietą to nic niestety z tego nie wyjdzie, możesz być spokojny o swojego małego siusiaka, żadna głupia kobieta go nie dotknie.

uho82

2014-10-18, 22:31
moja żona też mówi że sms od sieci, tylko k***a zastanawia mnie dlaczego odpisuje na te smsy

Ciasny napisał/a:



Rozumiem że może zaburzenia mógł spowodować twój niegrzeczny wujek czy wpadek, że może to nie być twoja wina. Mimo wszystko nie radziłbym na tym portalu ujawniać się ze swoją orientacją, nie jesteśmy tutaj zbytnio tolerancyjni dla pedałów. Szkoda mi Ciebie tym bardziej że nawet gdybyś kiedyś chciał spróbować z kobietą to nic niestety z tego nie wyjdzie, możesz być spokojny o swojego małego siusiaka, żadna głupia kobieta go nie dotknie.



napisał CIASNY