18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny kierowca

Flodzia • 2023-04-14, 16:33

Zrobił przykrość dziewczynie.

to...........10

2023-04-14, 21:13
A gdzie jest mityczny "dobry człowiek z bronią", żeby przystopować tego przemocowego bydlaka?

vengo

2023-04-14, 21:33
sadol001 napisał/a:

Czarni są tak agresywni. A nie, to zdziczały białas. Pewnie republikanin albo konfiarz kryptopedał - to prędzej, bo kobietę leje, typowo rodzinne zachowanie u prawaków kryptopedałów



Przecież to jakiś jebnięty lewak wprowadza parytety kopanego w głowę murzyństwa na osoby waginopozytywne.

wnosjana

2023-04-14, 22:32
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

a znasz jakąś babę która robi cos mądrego poza aborcją murzyńskiego płodu?



To z RPA mnie sie wydaje, mieszanka holenderskiego i angielskego

dżonyłojlker

2023-04-14, 22:38
wnosjana napisał/a:

To z RPA mnie sie wydaje, mieszanka holenderskiego i angielskego



ch*j wi, ale śmiesznie w tym RPA mówią


danielusx25

2023-04-14, 23:30
to juz jest usiłowanie zabójstwa kopiąc ja po głowie mógl ją zabić jak ona to przeżyła wszpitalu to można powedzieć że miala dużo szczęścia ale sądząc po urazie to kiepsko to może świadczyć ten podczłowiek powinien odsiedzieć kilkanaście lat za to i powinni mu w pierdlu wyczyścić odbyt do zera

CrookerS

2023-04-15, 00:31
Za darmo suka nie wylapala napewno. :ok:

Brawa dla zj***nej i pewnie grubej i brzydkiej kamerzystce za nie nagranie blach tylko seplenakiego pie**olenia :ok:

Napewno po zawiezieniu do szpitala rozj***nej zadowolone podbily na komende ze maja dowod a tu lipa :krejzi:

kocur

2023-04-15, 01:07
jjzz26 napisał/a:

Ile to już razy kobieta prawie mnie zabiła wykonując jakiś nieprzewidywalny manewr gdy ja byłem na motocyklu. Później oczywiście pukanie się w głowę, środkowy palec. Samochodem podobnie. Zawsze wtedy zastanawiałem się czy gdyby groziły jej takie konsekwencje miałaby w sobie więcej pokory. Jak myślicie?



Może w końcu jakiejś się uda. j***ć motop*zdy, życzę żebyś nie zdechł, a został warzywem. Z wyrazami pogardy wszystkiego najgorszego.

ibrahim

2023-04-15, 11:21
Co do telesrysku z Republiki Popie**olonych Afrykanów: świat sie k***a kończy, przepowiednie się sprawdzają.

Bul_od_bytu

2023-04-15, 12:08
Suka przeszła 30 metrów i dyszy jakby ciągnęła wóz z węglem :lol:

7wporzondku

2023-04-16, 04:35
Bul_od_bytu napisał/a:

Suka przeszła 30 metrów i dyszy jakby ciągnęła wóz z węglem



Parsknąłem z tego komentarza, łap piwko

PsikutaBezS

2023-04-16, 04:40
Ten typ to ostatnie ścierwo..... gorzej niż pedofil...

Wiewór

2023-04-19, 11:14
wnosjana napisał/a:

To z RPA mnie sie wydaje, mieszanka holenderskiego i angielskego



Za ch*j to nie jest akcent afrykański

Zwykły brytyjski rynsztokowy.

Janek12345

2023-04-24, 12:53
Znam tego goscia osobiscie, ta typiara co wyrwala kopa to siostra jego zmarlej zony, ktora sie dowiedziala ze ten posuwa jej corke ( to ta co jej tam pomagala zaraz po strzale) . Typ jest juz w areszcie a dziewczyna bedzie miala wstawiana jakas tytanowa blaszke w policzku . Miejsce : Irlandia

Wiewór napisał/a:

Za ch*j to nie jest akcent afrykański
Zwykły brytyjski rynsztokowy.



To Irlandia