18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny idiota

ControlYourMind • 2016-04-27, 21:05
Ciapaci się wożą



kap0

2016-04-27, 21:08
Uchh jak milo by bylo miec taka akcje na drodze :)

33301

2016-04-27, 21:17
Jezdzilem kiedys skuterem - nie zmiescilby sie ominac ja z lewej:(

mygyry

2016-04-27, 21:27
Jak to jest, że gdy trzeba wrzucić wsteczny i dać pełny gaz, to nagle baba nie ogarnia

donkapusta

2016-04-27, 21:43
Musiał czuć się upodlony w swojej wierze:
- kobieta za kierownicą,
- kobieta za kierownicą zajechała mu drogę,
- kobieta za kierownicą zajechała mu drogę, miała w dupie przykazania islamu,
- kobieta za kierownicą zajechała mu drogę, miała w dupie przykazania islamu i nie okazała mu szacunku

tarcer123

2016-04-27, 22:25
Z czego k***a ta toyota robi te szyby że od jebnięcia pięścią rozlatuje się w drobny mak? Faktycznie motoryzacja schodzi na psy. :amused:

A ten chłystek na skuterku zachowywał się jakby jechał 18 metrowym zestawem. Wpuszczajmy więcej tego do EU.

mp0011

2016-04-27, 22:41
1) Żadem ciapaty, tylko Norweg. Ciapaty nie ogarnie takiego akcentu.
2) Baba przejechała mu po stopie, też bym się wk***ił.

LICH0

2016-04-27, 23:15
Norweski też śmieszny język ^^

Gdyby użył głowy i ją objechał z zachowaniem 1m to by nie było problem alem usiał zostać szeryfem...

Noemi1998

2016-04-27, 23:54
Nie odkładał stopy na potrzeby filmiku ... fake jak chuu

kokos_123

2016-04-28, 01:49
No i k***a kolejna kobieta, co nie ogarnia, że tylna oś zawsze bierze bliżej zakręt.
Ona sobie pewnie sprawy nie zdaje co zrobiła i dlaczego tak się stało.
Gość jechał poprawnie, trąbił na babkę jadącą pod prąd i nie, ja też bym jej nie wyprzedzał z lewej, tylko czekał aż ogarnie kobita, że ruch lewostronny.

~Velture

2016-04-28, 04:54
Cytat:

Z czego k***a ta toyota robi te szyby że od jebnięcia pięścią rozlatuje się w drobny mak?


Z przepisów.... Tylna i boczne mają się rozpie**alać w drobny mak. Tylko przednia ma zostawać w jednym kawałku. Jeśli nie wiesz i nie rozumiesz dlaczego to nie mam pytań.

elfis

2016-04-28, 08:46
baba przejechała mu po stopie , to po co podjerzdzał tak blisko , król szos na kiblu

tarcer123

2016-04-28, 14:59
Velture napisał/a:


Z przepisów.... Tylna i boczne mają się rozpie**alać w drobny mak. Tylko przednia ma zostawać w jednym kawałku. Jeśli nie wiesz i nie rozumiesz dlaczego to nie mam pytań.



Wiem dlaczego boczne i tylne mają dać się stłuc. Ale od przypie**olenia pięścią żeby zaraz poszła? Kiedyś w jakimś programie młotkiem tłukł i dopiero za 20 razem z oporem się rozsypała.

I nie bądź k***a bezczelny. :amused:

fdx

2016-04-28, 15:09
1. Jak wyżej wspomniane to nie ciapaty. Akcent skandynawski...

2. Kobieta wyjezdza z miejsca parkingowego po lewej stronie drogi (patrząc z punktu widzenia kobiety). Po prawej stoją samochody wiec logiczne ze ledzie lewą stroną. Może jedzie jak baba ale przynajmniej ogarnęła wyjazd z miejsca parkingowego.

3. Jadąc takim skuterkiem ominąłbym ją po lewej nawet nie zwalniając i pojechał dalej - ten kretyn jednak woli stac na drodze i trąbić... Co niby kobieta miala zrobić.

4. Koleś podjeżdza do samochodu i w zasadzie podkłada nogę pod jej koła...

5. rozbija szybe kobiecie która nie wiedziała nawet co zrobiła...

Przyjechalaby policja to zapewne on dostałby mandat... A wystarczyło ominąc samochód lub poczekać minutkę aż kobieta ogarnie temat i w sumie nie wiem co innego mogłaby zrobić. zjechala troche na lewo - koles mial miejsce po prawej zeby ją minąć. Kobieta manewruje jak może a ten podjeżdza blizej i trąbi...

Idiota...

xHuntry

2016-04-28, 16:28
@tarcer123 To może wyjaśnisz dlaczego? Ja nie wiem, a chętnie bym się dziś czegoś nowego nauczył :D