18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywne komentarze na kierowce ZTM.

Pierdolec • 2015-12-01, 21:28
Sytuacja dzisiaj z Warszawy. Materiał kumpla .

mi...........80

2015-12-02, 10:40
@Igorekpl ale z te 230 jeździsz po całej Warszawie gdzie ci się podoba?

Jeżeli tak to ci powiem że nie macie tak drogo.

280 zł za 90 dni to naprawdę dobra cena jeżeli dobrze rozumiem. U mnie na wsi to za 5km autobusem 4zł płacisz.

ajeinot

2015-12-02, 10:55
mitrus80 napisał/a:

@Igorekpl ale z te 230 jeździsz po całej Warszawie gdzie ci się podoba?

Jeżeli tak to ci powiem że nie macie tak drogo.

280 zł za 90 dni to naprawdę dobra cena jeżeli dobrze rozumiem. U mnie na wsi to za 5km autobusem 4zł płacisz.



ja płacę 110zł za bilet miesięczny. Gdybym miał kartę warszawiaka to płącił bym coś koło 90zł. Za to możesz jeździć tramwajem, autobusem, metrem, SKM i KM. na 1 strefie czyli praktycznie cała warszawa

giecikpisz

2015-12-02, 11:30
Jeśli te hamulce mu się zblokowały to jechał za długo skoro pokazał się ogień
A co do wody to gdyby polał wodą to od razu pękają tarcze, gaśnica jest tutaj lepszym rozwiązaniem.
Ogólnie kierowca opanowany, ja bym mu przyje..ł

Przyje..ł oczywiście temu krzykaczowi

Erqe

2015-12-02, 11:46
Po pierwsze nie ZTM, tylko MZA. A po drugie dla sprostowania to nie jest kierowca MZA tylko PKS Grodzisk Mazowiecki.
Nie zmienia to jednak faktu, że powiało wsią ze strony pasażera jednakże kierowca ma chyba za sobą "pierwszy raz", bo chyba wcześniej na oczy gaśnicy nie widział :badyl:

edit.
mniemam że to rusek albo ukrainiec :d

kydeM

2015-12-02, 11:47
Potwierdzam ukraińcy pracują w ZTM zabierając chleb naszym rodakom. Wsiadając ostatnio na wschodnim do autobusu zapytałem kierowcę o której planowany odjazd. ch*ja się dowiedziałem bo coś pie**olił po ukraińsku.

Hitleruniu

2015-12-02, 13:28
Starej Komentatora sie zapaliło kółko od wózka jak go wozila i dlatego taki wrazliwy . PIWKO dla Kitajca za Opanowanie , bo ja bym Gnojowi wyj***ł .

oozyxak0o

2015-12-02, 13:34
Hitleruniu napisał/a:

Starej Komentatora sie zapaliło kółko od wózka jak go wozila i dlatego taki wrazliwy . PIWKO dla Kitajca za Opanowanie , bo ja bym Gnojowi wyj***ł .


ch*ja byś zrobił

freeszpak

2015-12-02, 16:50
Caravaggio napisał/a:

Jeśli kierowca ukrainiec to spina uzasadniona.



Jesteś kretynem tak samo jak ten kogucik z filmiku. Gratuluję.

jk69

2015-12-02, 17:35
Zapomniał wół jak cielęciem był. Wielki Pan z zachodu. Jeszcze będziecie prosić o takich imigrantów jak ukraińcy.

Igorekpl

2015-12-02, 20:35
@mitrus80 Tu mówisz o bilecie jednorazowym a taki kosztuje 3,40 normalny. Może macie racje że kurewsko drogie to one nie są ale w skali roku to jest już ponad 1000 zł przy kupnie tych 90 dniowych. Biorąc pod uwagę liczbę użytkowników komunikacji miejskiej to to naprawdę sporo kasy wychodzi i fajnie by było gdyby te pieniądze szły na modernizację, nowe linie tramwajowe, budowa metra etc. Może szkody spowodowane przez opieszałość takiego kierowcy w skali całego budżetu ztm Warszawa to nie jest dużo ale jak to mówią "ziarnko do ziarnka...".

bertik

2015-12-02, 23:02
Zrozumcie jedną rzecz. W Niemczech, gdzie pensje są całkiem całkiem, napływ ludności, co będą robić za taniej nie jest tragedią. ALE k***A w POLSCE gdzie k***a ludzie zapie**alają za ch*j wie co, napływ ludności, co będzie zapie**alać poniżej ch*j wie co, to jest właśnie tragedia. Odróżniajcie polaczka, co robi w Niemczech za 1500 euro, zamiast za 1650 euro i nowe auto kupi kilka miesięcy później, od ukraińca, co k***a zamiast robić za żałosne 2200 zł, robi za 1500 zł. I co Polak ma wtedy zrobić, jak ukrainiec nak***ia za 1500? Też za tyle wozić? I spać po robocie pod mostem? W Polsce nie ma miejsca dla tańszych pracowników. W Polsce nie ma miejsca dla normalnych obywateli, a co dopiero gadać o emigracji zarobkowej, która położy pensje już do końca. Założę się, że ten facet co opie**ala ukropa, po prostu robi to, bo typ jest ukropem, polskiemu kierowcy by jeszcze pomógł. Sam bym ukraińca opie**olił i pokazał mu, że nie jest mile widziany, by robić poniżej egzystencji.

Siwy93

2015-12-03, 00:27
@ ajeinot

Widać, że jesteś ze wschodu, bo wpie**alacie te swoje "DLA" tam gdzie się nie powinno. "Zapłacić DLA Polaka" zamiast "zapłacić Polakowi" skąd to się k***a bierze? W szkole was tego uczą czy kich*j? Nie wydaje mi się żeby to było poprawnie, bo nikt oprócz biedy ze wschodu(a zwłaszcza Białystok i okolice) tak nie mówi/pisze.

@ ajeinot

Sry zapomniałem wspomnieć o tym twoim zabieraniu pracy. Jak twoi znajomi czy może nawet rodzina wyjeżdża za granicę i "kradnie" pracę to jest wszystko w porządku? Znając takich buraków jak Ty(a nim jesteś skoro uciekłeś z biednego wschodu do miasta)to pewnie masz myślenie typowego janusza "pff nie będę j***ł za 1200zł"

Hvsarz

2015-12-03, 00:31
Ale miał rację. Kierowca zachowuje się jak jakiś opóźniony albo nawalony. 50 sekund mija od początku filmu do włączenia gaśnicy. Krzykacz próbował sam sięgnąć po gaśnicę ale jak widać kierowca go przepędził, więc zrozumiałe jest "weź zgaś" skoro nie pozwolił samodzielnie się obsłużyć.
Owe 50 sekund, w zależności od tego co się fajczy mogłoby się skończyć na pożarze całego autobusu...

ajeinot

2015-12-03, 11:41
Siwy93 napisał/a:

@ ajeinot

Widać, że jesteś ze wschodu, bo wpie**alacie te swoje "DLA" tam gdzie się nie powinno. "Zapłacić DLA Polaka" zamiast "zapłacić Polakowi" skąd to się k***a bierze? W szkole was tego uczą czy kich*j? Nie wydaje mi się żeby to było poprawnie, bo nikt oprócz biedy ze wschodu(a zwłaszcza Białystok i okolice) tak nie mówi/pisze.

@ ajeinot

Sry zapomniałem wspomnieć o tym twoim zabieraniu pracy. Jak twoi znajomi czy może nawet rodzina wyjeżdża za granicę i "kradnie" pracę to jest wszystko w porządku? Znając takich buraków jak Ty(a nim jesteś skoro uciekłeś z biednego wschodu do miasta)to pewnie masz myślenie typowego janusza "pff nie będę j***ł za 1200zł"



:homer:

twoja inteligencja jest poniżej czegokolwiek. Nie zamierzam z tobą dyskutować bo bym się tylko ośmieszył. Widać poziom twojej rodziny po tych twoich wypowiedziach. Jesteś żałosnym małym gnojkiem, który nie zna świata. Każdy region w Polsce ma coś co go wyróżnia, a ja jestem obywatelem Polski i mam prawo do tego aby mieszkać gdzie mi się podoba. A "uciekłem" ze wschodu, mając dobrą pracę, ponieważ nie było dla mnie większych możliwości rozwoju, a potrzebowałem tego, ponieważ jestem ambitny i mam taką pracę, że pewnie byś się zesrał z zazdrości gdybyś się dowiedział.

Pozdrawiam janusza (siwy93) z polski A bogatego pana:)