18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresja drogowa

żmij • 2023-09-28, 16:05
Sebek Sprawiedliwy wymierza karę.
W myśl zasady "Nie gazuj, bo ciebie zagazują"



Akcja od 0:35

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-09-28, 19:55
Same zjeby: nagrywający zjeb, kierownik białego zjeb do kwadratu, kierownik ciemnego zjeb do sześcianu.
jarahjący się filmem zjeby totalne, oglądający to też jakieś podjeby, na koniec ja zj***łem te kilka minut życia na tych pojebusów gdzieś z mroków pisolandi, wychowanych na socjali, barce i kotwicach

A thfuuuuu!

Male_jajko

2023-09-28, 21:39
wk***il sie, ze jedzie lewym jak p*zda :D

SlimShady

2023-09-28, 22:11
żmij napisał/a:

Sebek Sprawiedliwy wymierza karę.
W myśl zasady "Nie gazuj, bo ciebie zagazują"
Akcja od 0:35



Ciekawe co dalej, podasz linka do źródła?

hlavaa

2023-09-28, 22:35
VeIture napisał/a:


Gdyby nie fakt, że mam dość duże auto to podejrzewam, że jakbym jechał k***a jakimś golfem albo nie wiem.. fabią czy czymś małym to by o wiele mocniej na mnie wymuszali niezbyt szybką jazdę PRAWYM pasem...



Po co Ci dosc duze auto jak Ty nogi nie masz???

kocur

2023-09-29, 01:09
hlavaa napisał/a:

Po co Ci dosc duze auto jak Ty nogi nie masz???



nie dość ze ni ma nogi to ma małego dzwoneczka, takie przegrywy kupują duże, bądź głośne samochody żeby wszyscy wiedziali że p*zda jezdzie, To znaczy żeby respekt budziły

PękniętySłoik

2023-09-29, 03:12
żmij napisał/a:


Powyżej mamy świetny przykład tego, jak powiedzieć wszystkim, że jest się tępym ch*jem- bez użycia sformułowania "tępy ch*j".



Ale gostek ma dużo racji. W Polin obowiązuje ruch prawostronny, a każdy jeżdzi lewym czy środkowym. Bo p*zdy pie**olone parzy w dupe prawy pas.

Cipczan

2023-09-29, 08:31
j***ć lewopasiastych debili!

~Velture

2023-09-29, 14:28
hlavaa napisał/a:

Po co Ci dosc duze auto jak Ty nogi nie masz???



Bo proteza zajmuje więcej miejsca niż prawdziwa noga oraz wsiadanie/wysiadanie wymaga maksymalnie odsuniętego fotela.
Nie wiem czy jesteś świadom jak wygląda u mnie pozycja za kierownicą w protezie ale gwarantuję, że w samochodzie o szerokości 2 metrów wygodniej mi się siedzi niż w aucie o szerokości 1.5 metra.

Oświecę ciebie po co mi duże auto:



Cezzar

2023-09-29, 14:39
Dark_steam napisał/a:

Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.



czekam aż jebniesz hebla przed moją maską, bullbarem dostaniesz w tył auta i do kasacji razem z tobą niedorozwoju

uraharu

2023-09-29, 14:42
Dark_steam napisał/a:

Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.



to nagranie z miasta więc ta zasada nie do końca ma sens
po pierwsze w mieście obowiązuje ograniczenie prędkości do 40, czasami 60 km/h na drogach z większą liczbą pasów
lewy pas często zamienia się w lewoskręt na najbliższym skrzyżowaniu, a prawy do jazdy na wprost lub w prawo.
Jaki jest sens jechać w mieście ciągle prawym i ciągle hamować bo ktoś skręca jak można spokojnie jechać lewym?
Szczególnie, jeżeli na końcu drogi za te 500-800m jest skrzyżowanie i np. skręcasz w lewo ?

Niedorozwojem jest ten kto myśli, że lewy pas w mieście służy do wyprzedzania, szczególnie jak wszyscy jadą przepisowo.
Lewy pas jest po to, żebyś mógł płynnie przejechać po prostej nie musząc zatrzymywać się. Prawy pas najczęściej ma zjazdy to na posesje, to na osiedle, to do sklepu etc.

Pyszuki

2023-09-29, 16:41
Toc to Koszalin, moje miasto takie piekne xD

Tymonek

2023-09-29, 22:36
Dark_steam napisał/a:

Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.



od kiedy miasto to autostrada??

JakiesGowno

2023-09-29, 23:09
Dark_steam napisał/a:

Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.



debil jesteś panie, ch*j ci na droge

Michu_XXX69

2023-09-30, 00:54
Mi to wygląda tak, że ten gość, co na....ł burakowi w białej Skodzie kombi stanął w obronie nagrywającego film. Chętnie przybiłbym mu piątkę :)

~VeIture napisał/a:

Bo proteza zajmuje więcej miejsca niż prawdziwa noga oraz wsiadanie/wysiadanie wymaga maksymalnie odsuniętego fotela.
Nie wiem czy jesteś świadom jak wygląda u mnie pozycja za kierownicą w protezie ale gwarantuję, że w samochodzie o szerokości 2 metrów wygodniej mi się siedzi niż w aucie o szerokości 1.5 metra.
Oświecę ciebie po co mi duże auto:



Nie tłumacz się debilom. Szkoda nerwów...

_Cichy_

2023-09-30, 09:21
Dark_steam napisał/a:

Autor filmu to jeden z tych niedorozwojów, co uwielbiają snuć się lewym pasem nikogo nie wyprzedzając. Też kilku takich nauczyłem ostrym heblem przed maską. Jak pocałowali kierę, to dotarło do pustego łba, że lewy pas służy do wyprzedzania, a po zakończeniu manewru wracamy na prawy. Gościu ze skody i tak był delikatny.



I po co ty żyjesz....