18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afgańskie kobiety

SoNyCS • 2013-08-19, 22:52
Afgańskie kobiety w 1970 roku
W czasach kiedy jeszcze nie byli popie**oleni :idzwch*j:



Skopiowane. Nie robione w podobie ani nawet nie wzorowane tylko chamsko, chamsko ZAj***nE. Mahomet to głupi głupek

LaBomba

2013-08-19, 22:56
Na miejscu ciapaków znalazł bym je i oblał kwasem, jak można wgle nogi odsłonić?!

borisklinga

2013-08-19, 23:02
może lepiej że zasłaniaja twarze xD

wygladaja jak 3 kobyły

tepad.no

2013-08-19, 23:02
Jesli to zdjecie jest prawdziwe to wynika z niego bardzo prosty wniosek. Jak bardzo odlegle to by sie nam nie wydawalo, los fanatykow religijnych czekac moze rowniez i nas.

SoNyCS

2013-08-19, 23:03
8-)
borisklinga napisał/a:

może lepiej że zasłaniaja twarze xD

wygladaja jak 3 kobyły



Co ty gadasz, pierwsza od prawej całkiem r*chable

JH...........DS

2013-08-19, 23:54
i ch*j mnie to, chyba im się nie przyjął przeszczep ryja :D

xmikexpl

2013-08-19, 23:55
Kobiety Sadolki. Przecież one wygladaja jak faceci.. Jak ta trzecia jest rychable, to już wiem jak musisz wygladać...

606

2013-08-20, 00:53
Ale środkowa już obrożę nosi. Początki islamu.

dorodnykurczak

2013-08-20, 01:47
te typku napisz moze z laski swojej dokond idzie tech trzech typow a nie wrzucasz zdjencie jakichs trzech typow i nawet nie napiszesz o co chodzi tak to ja tez se moge rano wstac poczekac az do kiosku bedziesz sedl i zrobic ci zdjecie a potem wrzuce na jakis portal spoleczny i napisze ze o idzie se typ a nie na pisze dokod i oco z tym chodzi i co myslisz ze ktos sie tym zajara o toz odopiwedz brzmi NIE nikt i napewno nikt takze nastepnym razem albo sie opamietasz albo ja cie opamieta nie t onie grozba razcej uwaga chociaz takich jak ty to wiesz pfff nawet nie bede mowil bo kazdy twie o co tu chofzi wiec nastepnym razem jak przyszykujesz jakas wrzutkke to moze zastanowisz sie trzy razy chyba ze chcesz to znajde twoje konto na jutube dostajesz lapke w dol typku zastanow sie czy warto bylo??

Marco9935

2013-08-20, 02:09
a tam i tak już j***li kozy

zymek123

2013-08-20, 11:29
japie**ole, jak jakieś shemale

Tommy_19

2013-08-20, 20:46
Jak islam może zawrócić kraj do epoki kamienia łupanego...

wormarder

2013-08-20, 22:43
po samym tytule tematu spodziewałem się zobaczyć tu kozy

głodny_toster

2013-08-20, 22:48
dorodnykurczak napisał/a:

te typku napisz moze z laski swojej dokond idzie tech trzech typow a nie wrzucasz zdjencie jakichs trzech typow i nawet nie napiszesz o co chodzi tak to ja tez se moge rano wstac poczekac az do kiosku bedziesz sedl i zrobic ci zdjecie a potem wrzuce na jakis portal spoleczny i napisze ze o idzie se typ a nie na pisze dokod i oco z tym chodzi i co myslisz ze ktos sie tym zajara o toz odopiwedz brzmi NIE nikt i napewno nikt takze nastepnym razem albo sie opamietasz albo ja cie opamieta nie t onie grozba razcej uwaga chociaz takich jak ty to wiesz pfff nawet nie bede mowil bo kazdy twie o co tu chofzi wiec nastepnym razem jak przyszykujesz jakas wrzutkke to moze zastanowisz sie trzy razy chyba ze chcesz to znajde twoje konto na jutube dostajesz lapke w dol typku zastanow sie czy warto bylo??




k***a... gdzie takie ułomy jak Ty się rodzą!? :shock: