18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AFGANISTAN - XI ZMIANA Sabaton- Back in Control

Pan_Generał • 2012-09-30, 19:24
Świetny filmik o naszych wojakach w Afganistanie. Konkretnie pokazuje on żołnierzy z 6 Brygady Desantowo Powietrznej.
Back in Control Sabatonu pasuje idealnie.






Pozdrowienia dla naszych chłopaków w Afganistanie! :brawo:

Bartors

2012-09-30, 21:42
Pieprzycie Sabaton - In the army pasuje tutaj dobrze

Dymekx

2012-09-30, 21:46
~Sklej napisał/a:


Może dlatego, że siedzą w obcym kraju "w obronie demokracji"



Pilnowanie beżowych to nie okupacja, to porządek.

LICH0

2012-09-30, 21:47
To smutne, że nasze pieniądze idą na wojnę Amerykanów i jeszcze nasi żołnierze za nich gonią. To nie nasz wojna tylko tych, którzy ja rozpętali.

positif

2012-09-30, 21:53
może i nie pokazali wszystkiego, albo było nagrywane w bezpiecznym terenie, ale nigdy by tak przez murek nie przechodzili, co najmniej dwóch by lukało na drugą stronę, a kolesie przechodzący nie stracili by oka z kolimatorów... no ale to tylko filmik promocyjny :) szkoda zaś, że panterką nie skoczyli :P

felorybak

2012-09-30, 21:55
~Sklej napisał/a:


Może dlatego, że siedzą w obcym kraju "w obronie demokracji"


a co od nich to zależy
zaraz ktoś napisze to po ch*j tam jada lub czemu się nie zbuntują
to ja napiszę tera tak
czemu wszędzie idzie znaleźć treść typu że rząd nas w dupę ładuje itp
jak macie problem że rząd nas w dupę ładuje
to czemu z tym nic nie zrobicie tylko się dajecie dymać

ju...........nx

2012-09-30, 22:04
kokz666 napisał/a:

M95 mmmm :)



To nie M95 tylko nasz WKW "Tor" aka "Wilk"

Aspołeczny krokodyl

2012-09-30, 22:16
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia także i w tej sytuacji.
Polskie wojsko w Afganistanie- oczyma tuska skomplikowane zabiegi polityczne.
Polskie wojsko w Afganistanie - oczyma obamy robienie w ch*ja polaczkuf
Polskie wojsko w Afganistanie - oczyma afgańczyków zwykli okupanci
Polskie wojsko w Afganistanie - oczyma zwykłego żołnierza w afganistanie próba zapewnienia dobrych warunków dla rodziny, nie okłamujmy się większość z nich nie robi tego z "powołania" a dla pieniędzy. Zapewne inaczej by to wyglądało gdyby bronili naszego Kraju. Ale tak nie jest.

Galu87

2012-09-30, 22:18
Co by tu nie pisać, mają chłopaki jaja i duże piwo dla każdego z nich się należy. Dzięki nim możemy sobie tu spokojnie siedzieć i pie**olić głupoty w komentarzach na sadisticu, nie srając w gacie że nagle nas ktokolwiek zaatakuje :)

felorybak

2012-09-30, 22:30
Aspołeczny krokodyl napisał/a:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia także i w tej sytuacji.
Polskie wojsko w Afganistanie- oczyma tuska skomplikowane zabiegi polityczne.
Polskie wojsko w Afganistanie - oczyma obamy robienie w ch*ja polaczkuf
Polskie wojsko w Afganistanie - oczyma afgańczyków zwykli okupanci
Polskie wojsko w Afganistanie - oczyma zwykłego żołnierza w afganistanie próba zapewnienia dobrych warunków dla rodziny, nie okłamujmy się większość z nich nie robi tego z "powołania" a dla pieniędzy. Zapewne inaczej by to wyglądało gdyby bronili naszego Kraju. Ale tak nie jest.


wiem że większość robi to dla kasy

Ranger

2012-09-30, 22:42
Najbardziej wk***iające jest to, że Polacy są narodem, który bardzo dobrze wie, jak to jest być okupowanym. Przez ostatnie 3 wieki więcej nas na mapie nie było niż byliśmy, ponad 40 lat sowieckiego ucisku, a przez popie**olonych polityków daliśmy się postawić w roli oprawców i to innego kraju, który z okupacją ma spory problem od dość dawna.
Całą chwałę, którą zdobyli polscy żołnierze na przestrzeni wieków WP i MON sp***oliło w 10 lat... Smutne, że dawne wartości nie mają żadnego znaczenia w obliczu pieniędzy...

Loaloa

2012-09-30, 22:48
Najlepsze jest to, że za tę całą grandę z wysyłaniem polskiego wojska w charakterze amerykańskich chłopców na posyłki nikt nie beknie, a za mówienie o tym prawdy polskie sądy wsadzają ludzi do więzień.

el...........iz

2012-09-30, 22:58
h*j im wszystkim w dupe piepszeni najeźdźcy

Plecionkarz

2012-09-30, 23:11
Walka po stronie żydów. Gdzie tu honor.

greentealeaf

2012-09-30, 23:15
Pozdrowienia dla XI! Szacun dla nich, że po raz pierwszy w historii naszego Afganu wrócili w tym samym składzie w którym wyjechali(tfu tfu oby nie zapeszyć). Mam nadzieję,że pozostałe 3 zmiany też się tak skończą. A dla tych plujących jadem znawców...a zresztą co ja będę na was język strzępił...

tmb28

2012-09-30, 23:19
k***a nawet nikt nie sprawdzi, że talibowie no nie j***ni Afgańczycy tylko właśnie okupanci, którzy szlachtowali całe wioski. Lepiej pohejtować w komentarzach