18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adrenalina

mygyry • 2019-11-20, 18:33
Dla lubiących przestrzeń


_Gentleman_

2019-11-20, 18:52
Jak chcesz się dowiedzieć co to Adrenalina odwiedź dział hard i poszukaj jakiegoś filmiku z dekapitacji w Brazylii.

~DMT

2019-11-20, 18:59
_Gentleman_ napisał/a:

Jak chcesz się dowiedzieć co to Adrenalina odwiedź dział hard i poszukaj jakiegoś filmiku z dekapitacji w Brazylii.



Gdyby zaszła taka potrzeba, to bez mrugnięcia okiem i stoickim spokojem skróciłbym kogoś o głowę, a rzucić się w kurewską przepaść, gdzie Twoje życie zależy od kawałka liny, to już bym się zastanowił ze dwa razy...

impressa88

2019-11-20, 19:00
A jeszcze lepiej poczujesz na własnej skórze jak się znajdziesz w Brazylii w tej dzielnicy w której nawet ptaki zawracają

_Gentleman_

2019-11-20, 19:04
DMT napisał/a:

Gdyby zaszła taka potrzeba, to bez mrugnięcia okiem i stoickim spokojem skróciłbym kogoś o głowę, a rzucić się w kurewską przepaść, gdzie Twoje życie zależy od kawałka liny, to już bym się zastanowił dwa razy...



Wierzę na słowo. Pewnie jesteś kozakiem z jakiejś wioski co wyręcza mamę i pomaga jej przy odcinaniu głów kurczaków. Nie każdy w dzieciństwie widział biegającego kurczaka bez głowy, to zbudowało twój silny charakter. Uważaj jednak gdy mama wyślę cię po wiadro wody ze studni, lina może się urwać, a człowiek potrzebuje wody do życia :D

~DMT

2019-11-20, 19:13
Nie kolego, nie uważam się za kozaka, chociaż nie jedno w życiu (nie w internecie) widziałem i robiłem...

To najkrótsza droga do tego, by się przekonać, że zawsze znajdzie się większy kozak... :kawa:

Mors_Nigra

2019-11-20, 21:43
~DMT napisał/a:

rzucić się w kurewską przepaść, gdzie Twoje życie zależy od kawałka liny, to już bym się zastanowił ze dwa razy...

Daj spokój, ile k***a można żyć...


skywalker75

2019-11-21, 00:04
_Gentleman_ napisał/a:

Jak chcesz się dowiedzieć co to Adrenalina odwiedź dział hard i poszukaj jakiegoś filmiku z dekapitacji w Brazylii.



przeżyj to sam

ProVVe

2019-11-21, 00:47
Lubie takie latanie po górach nad przepaścią, a te parki srarki j***ć bym się pewnie porzygał od tego bujania :-D

ws...........33

2019-11-21, 09:15
k***a, raz byłem w tej całej Energylandii na tych wielkich roller coasterach. Patrze się na młodych a te ch*jki podnoszą podczas jazdy ręce do góry krzyczą i się śmieją, kiedy ja stary pryk trzymam się zabezpieczeń i modlę się żeby się skończyło. k***a chyba już nie te lata.

Goldmann

2019-11-21, 12:02
Co jest k***a?
Oglądam 3 minuty i nikt jeszcze się nie sp***olił.

Irokez

2019-11-22, 21:28
Co to za nuta od 40 sekundy? gdzie to znajdę?