18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adopcja dziecka poczętego

aa...........as • 2011-03-21, 15:34

Uzupełniając czego nie widać na zdjęciu:
Cytat:

PRZYKŁADOWA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO obejmuje specjalną modlitwę oraz dziesiątek różańca odmawiane codzienne przez okres dziewięciu miesięcy. Rezultatem tej modlitwy jest uratowanie od śmierci jednego bezbronnego istnienia poczętego - dziecka zagrożonego aborcją - którego imię zna jedynie Bóg.



Pytanie do katolików: Na serio w to wierzycie?!

darecki328

2011-03-22, 21:46
no dobre ... przyznam sie bez bicia , za młodu ( 15 , 16 lat ) wbiłem sie do takiej organizacji Civitas Christiana która walczy z aborcją i organizuje marsze dla życia ( denne ale ch*j tam ) ... dostałem nawet koszulkę ; p Pozdro dla Kancelarczyka o.0

Gszysztow

2011-03-22, 21:51
Nie, autorze. Nie dostaniesz piw. Co głupsi nie zobaczą cycków, płodów czy murzyna więc oleją a co mądrzejsi z daleko wyczują, że to temat-napinka. W skrócie: Wypie**alaj na onet.

Åmmol

2011-03-22, 22:05
szachu napisał/a:

Stawiam w ciemno, że 99% zażartych ateistów z sadistica ma chrzest, komunię i pewnie bierzmowanie...



Jak komunie dałeś sobie sam jako niemowlak to gratulacje. A co do niektórych rodziców to i bierzmowanie dziecku dadzą na siłę, że już o praniu mózgu od małego nie wspomnę . Ja mam tylko chrzest.

kuchcik09 napisał/a:

Więc tak... analizując:
1. Zdjęcie jest realnie zrobione aparatem lub komórką
2. Post jest Twój
3.Więc byłeś w kościele i zrobiłeś zdjęcie
4.Byłeś w kościele, więc jesteś katolikiem, bo katolicy chodzą do kościoła.
5. To do k***y nędzy sam sobie odpowiedz!



Nie wiem jak u ciebie czy u autora tematu, ale w moim mieście kościołów jest w ch*j, więc często obok nich przechodzę mimo iż katolikiem nie jestem. Jeśli zdjęcie zostało wykonane w kościele być może poszedł zobaczyć jak wygląda msza. Sam z ciekawości poszedłem raz do cerkwi prawosławnej i synagogi.

Me...........id

2011-03-22, 22:16
Tylko durnie walczący o prawo aborcji mogą porównywać człowieka do jajca żołędzia i gąsienicy.

RastaMan

2011-03-22, 22:26
k***a, co za ciemnogród... brzmi jak solucja do gry... zapomnieli jeszcze o codziennych ofiarach po 10zl...

a k***a kodów na 6 w totku nie zdradzą :roll:

glizdka

2011-03-23, 00:06
Cytat:

Stawiam w ciemno, że 99% zażartych ateistów z sadistica ma chrzest, komunię i pewnie bierzmowanie...



ch*j ci w dupe?
chrzest masz jak nawet nie jesteś świadom tego co robisz, komunie bierzesz gdy nie wyrobiłeś sobie jeszcze własnych poglądów, a bierzmowanie zanim jesteś pełnoletni i możesz sam decydować o sobie (a w 99% przypadków rodzin "katolickich" wygląda to następująco: "idziesz do bierzmowania gówniarzu i już")

więc nie wiem po co o tym wspominasz... te wszystkie obrządki katoli bardziej przypominają naznaczanie bydła...

jakby ktoś nie chciałczytać to macie tu grafikę:

lubie_lizac_sobie_jaja

2011-03-23, 00:38
Nie chodzi tutaj o sam fakt chrztu czy innych sakramentów świętych, chodzi o wiarę. Co z tego, że ktoś 'odbębni' chodzenie do kościoła przed pierwszą komunią, jeżeli nie będzie w tym ani krzty wiary. Ktoś może wziąć tutaj za argument fakt, że dzieci w tym wieku jeszcze nie do końca mogą rozumieć, w czym biorą udział, ale to już obowiązek rodziców - wytłumaczyć dla swojego potomka, że jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu chrześcijanina obrządku zachodnio-rzymskiego. Przecież po osiągnięciu dojrzałości psychicznej i przy ewentualnej zmianie swojego światopoglądu można odejść od danego kościoła, zmienić wiarę. O ile mi wiadomo, w naszych czasach (przynajmniej dosłownie) nie pali się na stosie za odejście od kościoła. Nie chce mi się wdawać tutaj w kwestie opinii społecznej na ten temat oraz plotek pani Dagmary z pod dziesiątki.

Wracając do tematu aborcji, nie ważnym jest to, czy weźmie się płód czy zygotę za człowieka, czy nie. Ważnym jest, że z tego rozwinie się człowiek. Jak można nie dać możliwości życia dla istoty ludzkiej.

kolo_ziom

2011-03-23, 09:26
farenc napisał/a:




No wiesz.. Nie wiem jak TY i Ci co postawili piwo...ale ja czuję się człowiekiem i jestem lepszy od jakiejś j***nej kury czy drzewa :shock:
Także nie można porównywać tego w taki sposób..
Religia chrześcijańska jest jaka jest, wierz w nią bądz nie, wybór Twój.
A z rysunkiem.. :idzwch*j:

EvilDog

2011-03-23, 10:19
@Up
A gdzie Ty widzisz kurę na obrazku ?

szefooo

2011-03-23, 11:59
Czego ci katolicy sie najedli że tak ostatnimi czasy sraja ogniem?

kolo_ziom

2011-03-24, 10:09
EvilDog napisał/a:

@Up
A gdzie Ty widzisz kurę na obrazku ?


Taki tępy jestes ? nie zrozumiałes....mojego przesłania. Gratulacje, więcej czasu poświęcaj rozwojowi swojego móżdzka w internecie.. :)

Chodziło o to, że człowieka nie można porównywać z kurą, bo jest ważniejszy..przynajmniej Ja czuję się ważniejszy, więc stwierdzenie "to nie jest kurczak", "to nie jest człowiek" tutaj się wykluczają.... j***ć kurczaka, jajko się rozbiło no i co .....ty pewnie w takiej sytuacji swojej kobiecie powiesz..j***ć tam, poroniłaś nic sie nie stało, zrobimy następnego bachora..SPOX..
Pozdro tępaku.

LadyBergamoth

2011-03-24, 20:05
up
sperma się rozlała no i co?
Wtarłeś w dywan