18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adi przemawia w fabryce Siemensa

cedrikk • 2023-10-02, 20:50
Przemówienie bardzo na czasie.


Wymagany angielski na poziomie podstawowym .


nowynick

2023-10-03, 08:40
Antoni79 napisał/a:

Nic się nie zmieniło. Są mocarstwem i rządzą światem, a my co wygraliśmy z nimi wojnę jesteśmy ich parobkami.



Ostatni raz to rześmy wygrali z niemcami pod Grunwaldem... i to tylko bitwę nie wojnę...

ObciagamZaDyche

2023-10-03, 11:49
Hahahaha niemcy wy k***y, w niemczech nie da sie obejzec. Musialem wlaczyc vpn XD

Lipon

2023-10-03, 12:03

opółnocyuciebie

2023-10-03, 13:33
nie pamiętam, żebym wydał zgodę na publikację filmu mojego pradziadka

mynameisgod

2023-10-03, 13:44
napisy do tego filmu takie jakie były polskie

"Mój Führer.

Naród niemiecki wspiera Führera niezachwianą lojalnością,

Broń honoru i sprawiedliwości Niemiec oraz pokoju w Europie.

Führer będzie teraz mówił.

Drodzy towarzysze i niemieccy robotnicy.

Pochodzę z tej samej klasy co wy, panowie.

W ciągu czterech lat wielkiej wojny

Jestem tu z wami, panowie.

Potem studiował i głodował wytrwale,

i dojść do tego stanowiska.

Ale mój charakter się nie zmienił.

Przyczyną odwiecznej walki i nienawiści między ludźmi jest

Wychowany przez kogoś.

To niewielka grupa, która wędruje po świecie jak trawa bez korzeni.

Powodują konflikty między ludźmi i nie chcą pokoju

Żyją wszędzie i nie należą donikąd,

I nigdy nie było ojczyzny.

Dziś Berlin, jutro Bruksela,

Pojutrze jest Paryż, Praga, Wiedeń, Londyn,

Mieszkają w różnych miejscach.

Publiczność: Żydzi!

Ci Żydzi, którzy zaczęli zarabiać wszędzie,

Jest międzynarodowym zdrajcą.

Ale nie będziemy ich tolerować.

Ludzie są przywiązani do ziemi,

Ziemia jest związana z ojczyzną,

Ludzie są przywiązani do możliwości utrzymania kraju.

To nie intelektualiści dodali mi odwagi.

To obywatel dwuklasowy,

Czyli niemieccy rolnicy i robotnicy.

Niektórzy ludzie nie pozwolą na zniszczenie partii marksistowskiej.

W ten sam sposób zniszczyłem wszystkie pozostałe partie.

Zanim objąłem urząd, bezrobotnych było 6,2 miliona,

Obecnie jest ich 3,71 miliona.

Doskonałe wyniki osiągnięto w ciągu dziewięciu miesięcy.

Przez ostatnie dziewięć miesięcy myśleliśmy tylko o narodzie niemieckim,

Analizujemy nasze wyzwania i próbujemy je rozwiązać.

Jeśli politycy skupią się na swoich obowiązkach, wszystko będzie dobrze.

Naród niemiecki ma tylko jedno życzenie:

Dąż do szczęścia na własnych zasadach.

Nie przeszkadzaj nam.

Nie wtrącamy się w sprawy innych krajów, więc i ty nie wtrącaj się w nas.

Nie interesują mnie takie pojęcia jak klasa intelektualna, klasa średnia czy klasa robotnicza.

Interesują mnie tylko obywatele Niemiec.

Skoncentruję swoje wysiłki wyłącznie na narodzie niemieckim.

12 listopada pokażemy światu wolę narodu niemieckiego!!"


Kurisu

2023-10-03, 15:11
0dbytBiskupa napisał/a:

No proszę, Sadistic zmienia się w nazistowski portal. Życiowe przegrywy i umysłowo zj***ne prawaczki zrobiły sobie tu kącik wzajemnej adoracji i przemycają treści delikatnie mówiąc, kontrowersyjne. Do wczoraj był tu najaktywniejszy GeorgeHarvey1, jak się okazuje, jawny nazista. Wrzucał materiały ze stron jakichś haljujących pojebów zza oceanu. Teraz coś bardziej subtelnego, bo niby z jutuba, ale treści takie same.
Admini nie widzą, czy przymykają oko? Może w logo, zamiast szkieletu powinna być jakaś fajna trupia główka z czapek SS-manów? Sadole byliby zachwyceni.



Erm a od kiedy na sadisticu nie było treści kontrowersyjnych? Cały ten portal opiera się na kontrowersyjnych treściach.

Heliar

2023-10-03, 15:18
Żydzi, to od tysiącleci rak na zdrowej tkance ludzkości, rasizm w religii i faszyzm wpajany od urodzenia. Trzęsą mediami w zachodnim świecie, więc nikt nic złego głośno o nich nie powie.

TytanowyRosomak

2023-10-03, 15:46
Co jak co ale chłop zaskarbił sobie serca ludzi, tyle lat a wciąż żywy. Przebił Aleksandra macedońskiego i Cezara, ba samego napoleona. I po tym co k***a zrobił ludzie sobie śmieszkują z niego, przedstawiają jako wesołego dziadka. Nie no k***a był z niego wesoły człowiek i dowcipny :P

420710247365

2023-10-03, 16:12
Cokolwiek można by złęgo powiedzieć o sukinsynie to przemawiać umiał.

Igorek95

2023-10-03, 16:14
To że nie lubię czarnych, nie znaczy że mam lubić psychola który doprowadził do śmierci 50 milionów ludzi. Popadanie w same skrajności to objaw tęgiego debilizmu, który widzę wszędzie i codziennie niestety.

Ekukutno

2023-10-03, 16:39
0dbytBiskupa napisał/a:

No proszę, Sadistic zmienia się w nazistowski portal. Życiowe przegrywy i umysłowo zj***ne prawaczki zrobiły sobie tu kącik wzajemnej adoracji i przemycają treści delikatnie mówiąc, kontrowersyjne. Do wczoraj był tu najaktywniejszy GeorgeHarvey1, jak się okazuje, jawny nazista. Wrzucał materiały ze stron jakichś haljujących pojebów zza oceanu. Teraz coś bardziej subtelnego, bo niby z jutuba, ale treści takie same.
Admini nie widzą, czy przymykają oko? Może w logo, zamiast szkieletu powinna być jakaś fajna trupia główka z czapek SS-manów? Sadole byliby zachwyceni.



Życiowe przegrywy to cie robiły. A jak ci to tak przeszkadza to jedz do afryki czarne lachy pucowac albo zydkom ch*jki bez kapturka :D

Huherko

2023-10-03, 17:04
Kurde, aktualnie siedzę w DE i tu film jest niedostępny z powodu "skargi prawnej" ... ktoś tu chyba nie lubi swojej historii. xD

Cruccu87

2023-10-03, 17:13
widok Polskiego polityka mowiacego tak o ciapatych- bezcenne

fi...........in

2023-10-03, 17:39
0dbytBiskupa napisał/a:

No proszę, Sadistic zmienia się w nazistowski portal. Życiowe przegrywy i umysłowo zj***ne prawaczki zrobiły sobie tu kącik wzajemnej adoracji i przemycają treści delikatnie mówiąc, kontrowersyjne. Do wczoraj był tu najaktywniejszy GeorgeHarvey1, jak się okazuje, jawny nazista. Wrzucał materiały ze stron jakichś haljujących pojebów zza oceanu. Teraz coś bardziej subtelnego, bo niby z jutuba, ale treści takie same.
Admini nie widzą, czy przymykają oko? Może w logo, zamiast szkieletu powinna być jakaś fajna trupia główka z czapek SS-manów? Sadole byliby zachwyceni.



Nie, po prostu każdy ma oczy i widzi, co się odpie**ala z ukrami w naszym kraju i tzw. "pomocą" dla nich (z naszej wspólnej kasy). Każdy widzi w jakim wieku są. Każdy widzi jak się zachowują. Każdy może zobaczyć, jaka jest średnia wieku ukra napie**alającego się na froncie (grubo po 40). Każdy kumaty już tym rzyga. Nie pałam sympatią do nazioli (sam mam pedała za UA z czarnym słońcem na prawej łydce w robocie - pumeks już czeka). Naprawdę jesteś aż tak naiwny, żeby nie zaczaić do czego gość pije?