18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adekwatne imię i nazwisko u ciapatego

rorryro • 2014-02-04, 23:52
Przypadek? Nie sądzę :amused:



Zaj***ne z wiochy

Sajmonowski

2014-02-04, 23:53
Czegoś Ty k***a szukał na tym facezbooku??

Sapphiron

2014-02-05, 00:11
nosz k***a taki męski że musiało go dwóch facetów robić...

Szlachcic_Cygański

2014-02-05, 04:11
Cebulaczko... Na podstawie czego wnioskujesz, że to "ciapaty"? Zakładam, że pisząc 'ciapaty' miałaś na myśli radykalnego muzułmanina. Sądzisz, że taki osobnik nosiłby się w takim ubraniu?

mateuszmatel

2014-02-05, 04:15
ciapaty to ciapaty na ch*j drążyć temat

Harold

2014-02-05, 06:19
Screen ciekawy, ale za to że jest na nim 2 ciapatych pedałów nie będzie piwa.

zypon

2014-02-05, 06:22
ja pie**ole. serio aż tak nie macie w życiu co robić, że siedzicie na fejsach i takich rzeczy szukacie ?!

krzysztof6666

2014-02-05, 07:03
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Cebulaczko... Na podstawie czego wnioskujesz, że to "ciapaty"? Zakładam, że pisząc 'ciapaty' miałaś na myśli radykalnego muzułmanina. Sądzisz, że taki osobnik nosiłby się w takim ubraniu?



ciapaty= każdy wyp***ek islamskiego ludu mający kolor skóry rozwodnionego gówna tudzież kac kupy, bez względu czy w turbanie czy w bejsbolówce, brudas to brudas.
choć sądząc po nicku :roll: sam masz równie mało wartościowe pochodzenie.

kamil-c

2014-02-05, 08:59
Te @Szlachcic_Cygański gruzojadzie ty też jesteś ciapaty jak masz okopcony kolor skóry. Siadaj do swojego cygańskiego rydwanu i wypie**alaj płodzić dzieci do UK ja ci się poglądy Polaków nie podobają...

Ca...........er

2014-02-05, 10:21
Pewnie Sami na drugie ma Kozy...

Szlachcic_Cygański

2014-02-05, 13:53
kamil-c napisał/a:

Te @Szlachcic_Cygański gruzojadzie ty też jesteś ciapaty jak masz okopcony kolor skóry. Siadaj do swojego cygańskiego rydwanu i wypie**alaj płodzić dzieci do UK ja ci się poglądy Polaków nie podobają...



Idę płakać! Poglądy Polaków, hahaha! Jesteście cebulakami vel bezmózgami. Tylko Wy jesteście na tyle głupi, żeby wywnioskować pochodzenie na podstawie nicku. Takiego zgęszczenia głupoty jak na tym portalu, nie ma chyba w całej galaktyce, a nawet we wszechświecie. Jak wy możecie funkcjonować, będąc tak uwstecznionymi ludźmi? Chyba przyjrzę się bliżej tej kwestii, bo zaczyna mnie intrygować.

krzysztof6666 napisał/a:



ciapaty= każdy wyp***ek islamskiego ludu mający kolor skóry rozwodnionego gówna tudzież kac kupy, bez względu czy w turbanie czy w bejsbolówce, brudas to brudas.
choć sądząc po nicku :roll: sam masz równie mało wartościowe pochodzenie.



Naukowe wywody w stylu sadistic... :idzwch*j:

Lud islamski? k***waaaa!!!!! Brudasy? A wiesz, że osoby mieszkające w epicentrum Azji mniejszej w przeciwieństwie do zacebulaczonego myją dupsko po każdej wizycie w wc? A jeśli chodzi o mnie, to pewnie jestem bliżej "aryjskości" niż Ty, brudasie śmierdzący.

Wiecie ilu jest Polaków pochodzenia Wołoskiego i innych "ludów, o brudnym kolorze skóry"? Naprawdę myślicie, że nasz naród jest o czystym, "polskim" pochodzeniu? Każdy naród jest wymieszany do granic możliwości! W przeszłości na narody złożyły się wielkie federacje plemion o różnych pochodzeniach. Nawet rdzenni Szwedzi mają "ciapowatą" cerę przy rysach europejskich... Chyba w końcu usunę to konto, w obawie o przesiąknięciu niską inteligencją i gburowatością. :lodowka:

Perun892

2014-02-05, 14:57
Rasa? To jest uczucie, a nie rzeczywistość: dziewięćdziesiąt-pięć procent, co najmniej, to uczucie. Nic mnie nigdy nie przekona do tego, że czyste biologicznie rasy nadal istnieją.

Benito Mussolini

krzysztof6666

2014-02-05, 15:55
Szlachcic_Cygański , skasuj konto dobrze zrobisz :wypie**alajzaba: