18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - wielka konfrontacja Coca-Cola ZERO!

kaffi • 2013-06-03, 01:24
Kolejna konfrontacja od Waszego kochanego AdBustera. Wrzucam, bo wiem, że nie macie youtube :)


dj_deez

2013-06-03, 13:09
Mój post usunięty + warn za "wypie**alaj" ok, należało się. Mam tylko nadzieję, że administracja przemyśli pojawianie się adbustera na sadistic.
A poza tym ch*j... i tak trafiło na główną.

EDIT: No, dzięki! Można ignorować.

kuropatwa121

2013-06-03, 13:20
Ta Grażynka! jest jakaś nienormalna :D

Meretrix

2013-06-03, 13:24
Jak można ich nie rozróżniać, przecież zero jest ch*jowa

mr_9mm

2013-06-03, 13:31
Dlaczego do tej pory nie zrobiono na niego zbiorczego?
Kapitan Bomba ma zbiorczy, a jest 100razy lepszy. JKM też ma.
Ale taki Scifun nie ma.
I czemu jest odtwarzacz z yt (a nie sadolowy)? Nabijacie mu wyświetlenia.
Dali moderatorom 10zł na winiacza czy ki ch*j?
Zbiorczy na tego gościa i tyle. Na sadolu już w ch*j jego filmików jest.
Chciałem dać mu subskrypcje, ale skoro wrzucacie na sadola, to ch*j mu w dupę i na imię.
Ogólnie o ile Max jest warty wrzuty i Polimaty również, tak nie rozumiem wrzucania tego gościa.
Poza tym nic odkrywczego nie zrobił, pełno było takich badań-ankiet. Przynajmniej w moim mieście studenci takie przeprowadzali. Na przykład dawali ludziom tą cole kupiona w biedronce, w takich plastikowych kubkach do posmakowania, i pytali jaka to cola. Większość mówiła "coca-cola". Abo która jest smaczniejsza.
ps
Kto da obrazek z lekarstwem "na ból dupy" ten ciapaty i r*cha kozy. :amused:

DuckDodgers

2013-06-03, 13:36
Dobrze, że jeszcze w tym kraju są ludzie którzy zajmują się poważnymi zagadnieniami.

sarkazm

2013-06-03, 13:43
Jest cola za darmoche jest gimbazjum

XtravaganZa

2013-06-03, 13:47
Tej Grażynce specjalnej troski bym wyj***ł w zęby, się wpycha szpetna sucz. Tfu!

ddss

2013-06-03, 13:51
Ja nie moge , jak spinacie dupy o parę groszy na kole
ten facet ma tyle pieniędzy z działalności na YT że dom sobie kupił.

froqer

2013-06-03, 14:12
Fuu, jak można tego gówna nie odróżnić.

Shaint

2013-06-03, 14:26
@mr_9mm
A ch*j Cie to obchodzi, Ty masz tylko oglądać...

Rosiuu

2013-06-03, 14:32
Grażynka mnie wk***ia :/

bravoteampolska

2013-06-03, 14:52
j***ny aspartam ma charakterystyczny ch*jowy posmak .
Coca cola zero chwyt dla ludzi chcących być fit , a prawda jest taka że coca cola wypuszcza tylko po to produkt bez cukru , aby zaoszczędzić kolosalne pieniądze na cukrze , który jest o wiele droższy niż trujący aspratam .

JURIJ_77

2013-06-03, 14:53
0:08 - "z udziałem Ciebie"? a nie prościej i po polsku było by "z Twoim udziałem"

timmy77

2013-06-03, 15:16
mr_9mm napisał/a:

Dlaczego do tej pory nie zrobiono na niego zbiorczego?
Kapitan Bomba ma zbiorczy, a jest 100razy lepszy. JKM też ma.
Ale taki Scifun nie ma.
I czemu jest odtwarzacz z yt (a nie sadolowy)? Nabijacie mu wyświetlenia.
Dali moderatorom 10zł na winiacza czy ki ch*j?
Zbiorczy na tego gościa i tyle. Na sadolu już w ch*j jego filmików jest.
Chciałem dać mu subskrypcje, ale skoro wrzucacie na sadola, to ch*j mu w dupę i na imię.
Ogólnie o ile Max jest warty wrzuty i Polimaty również, tak nie rozumiem wrzucania tego gościa.
Poza tym nic odkrywczego nie zrobił, pełno było takich badań-ankiet. Przynajmniej w moim mieście studenci takie przeprowadzali. Na przykład dawali ludziom tą cole kupiona w biedronce, w takich plastikowych kubkach do posmakowania, i pytali jaka to cola. Większość mówiła "coca-cola". Abo która jest smaczniejsza.
ps
Kto da obrazek z lekarstwem "na ból dupy" ten ciapaty i r*cha kozy. :amused:



ch*j Cie to powinno boleć dlaczego nie ma zbiorczego, jak jesteś na tyle głupi, że nie umiesz przescrollować na dół to już twoja sprawa. Gościu ma pomysł na biznes, ale takie cygańskie pomioty jak Ty oczywiście zazdroszczą komuś tego. I pewnie nie ma zbiorczego bo admin jest na tyle inteligentny, żeby wspierać rodaków, mieszkających w pobliżu, a nie tak jak ty, j***ć zazdrością i najchętniej nóż w plecy wbijać. Ty nic nie tracisz bo nie ma zbiorczego i nabijasz mu odsłony ale on zyskuje, i to jest wystarczający powód, dla takich rumuńskich kurewek żeby się dopie**alać. To jest prawdziwy rak zżerający społeczeństwo polskie.

Vegeta13

2013-06-03, 15:18
Timmy77 Twoja babka