18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster - Lekarze, łzy i inne wydzieliny

tomek7lol • 2013-10-24, 16:57
Dwa dni temu i nikt nie wrzucił? albo jak zwykle ch**owa ze mnie szukajka :emo:



Pepeee

2013-10-26, 11:10
dobra nie będe się czepiał co tutaj robi ten filmik :D ale tomek7lol sadistic jest jednym z nielicznych stron gdzie można używać bez problemu wulgaryzmów WIĘC NA ch*j CI TA CENZURA DO k***Y NĘDZY?!

@thewhitestar nie zapomnij, że nie możesz skrytykować żadnego filmu jeśli nie jesteś reżyserem, więc proszę Cię ucisz się bo tomek7lol Cię dojedzie

MPPLG

2013-10-26, 11:19
Czy wiesz że Bunio ma tu partnerstwo? -.-

quartz75

2013-10-26, 11:30
plastikfantastik napisał/a:

...Ale ja na przykład nie wiedziałem, że lekarze w reklamach to cieniasy/fikcyjne postaci...



Jest mi z tego powodu bardzo przykro ale to nie ja odpowiadam za twoją inteligencję. Może załóż jakiś wątek o czym jeszcze nie wiedziałeś, to może być fascynująca lektura.

glaz

2013-10-26, 12:44
Kodeks Etyki Lekarskiej:

Art.. 62. Praktykę lekarską wolno wykonywać wyłącznie pod własnym nazwiskiem.
Lekarzowi wolno używać tylko należnych mu tytułów zawodowych i naukowych.

Art. 63. 1. Lekarz tworzy swoją zawodową opinię jedynie w oparciu o wyniki swojej pracy, dlatego wszelkie reklamowanie się jest zabronione.
2. Lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swego nazwiska i wizerunku dla
celów komercyjnych.

Mycoplasmatal

2013-10-26, 13:15
Jak zwykle kiepskie to jest maksymalnie. Jedyne, co tłumaczy to że wstawiłeś ten filmik, to fakt iż mogłeś zjechać na ręcznym gdy gość bawił się w gramatycznego naziola.
Staram się nie komentować filmików tego gościa bo są tak samo tendencyjne i pocięte jak telewizyjne reklamy.
Kolejną sprawą jest to że J&J jest jedną z tych korporacji, która testuje swoje produkty na zwierzętach, skoro psy i koty nie płaczą jak im nastrzykują ch*j wie czy w ogóle rozrobiony szampon do oczu to i on nie powinien. Oj Busted śmierdzi ściemą.

Sick_Stick

2013-10-26, 14:18
dorosły facet testuje szampon dla dzieci i mówi, że nie działa... w ch*j logiczne :amused:

Jestem Wojtkiem

2013-10-26, 15:02
tomek7lol napisał/a:

Dokładnie, rozumiem odcinek słabszy od reszty ale ludzie dodający komentarze są żałośni. Nie nagrali nigdy nawet 5-sekundowca ale znawcy kinematografii w mordę jeb%ne. Masz lepszy pomysł? to pokaż jaki jesteś kreatywny, bo wpie**alać pizze i tłustymi łapami dodawać komentarze typu "ale ch&jowe" to każdy potrafi.



a żebyś wiedział, że znawcy nie robią własnych filmów a nawet nie powinni : :roll:

pherel

2013-10-26, 19:06
Ja pie**ole nie wrzucajcie go więcej na sadola proszę bo jak go oglądam to przypomina mi się moja była ponieważ to k***A MAĆ jest jej kuzyn do ch*ja proszę nigdy więcej :(