18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja Rimmel + Monia + zapowiedź

karolcba • 2012-10-22, 16:51
Konfrontacja reklamy Rimmel Lash Accelerator! Czy moje rzęsy wydłużyły się o 80%?!?!

MaddMan

2012-10-22, 22:40
monia inkubuje następnego debila :roll:

Sa...........is

2012-10-22, 23:30
Rodzice napisał/a:



to sp***alaj na jego kanalik i wyjmij język z dupy przygłupa bo się chce rzygać.

"11 Głupcami są ci których ludzie wielbią; i ich Bogowie i ludzie ich są głupcami".



Cytatem pie**olnie osoba, ktorej nick jest rownie kretynski jak jej wypowiedzi i mysli ze swieci ; D Ukryj sie malo ambitny zerowcu.

Pozatym ten cytat jakis z dupy. Z koranu go wyjoles, czy ki ch*j?

Mgla

2012-10-23, 02:53
Jestem debilem matematycznym, ale nie aż takim.... rzęsy 5,5 mm... o 80% dłuższe... mają 9 cm?! WTF?!

Marian Pudzianowski

2012-10-23, 03:01
Sądząc po ustach to niezły pasztet musi być z tej Moni... nie dziwie się, że jej ryj zakrywa.

@up, oj tam, pomylił się o 0,9 cm.

Ro...........ce

2012-10-23, 08:24
Cytat:

Cytatem pie**olnie osoba, ktorej nick jest rownie kretynski jak jej wypowiedzi i mysli ze swieci ; D Ukryj sie malo ambitny zerowcu.

Pozatym ten cytat jakis z dupy. Z koranu go wyjoles, czy ki ch*j?




Sa...........is

2012-10-23, 18:28
@UP ał. to mnie zabolalo, powiesze sie na drucie cynowym z domieszka kalafonii, szczegolnie boli fakt, ze osoba ktora mi to wyslala wali zalosnymi cytatami i ma inteligetny podpis pod postami. Widze nie bez powodu ktos kiedys wyslal ci filmik w ktorym przez 10 minut skierowane sa do ciebie slowa, mowiace o tym ze jestes idiota. Skas musiales go miec, ale nie musisz sie nim tutaj chwalic.


Rodzice... Boze... -.-