18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - Konfrontacja Dovei Polskie produkty

Krzysiek14199 • 2012-05-07, 23:13
dobrze znany nam AdBuster zrobił kolejną konfrontacje,kolejny raz z dove ;-)

Zl...........ny

2012-05-08, 10:09
Wyjątkowo wk***iający typ...

Gi...........sz

2012-05-08, 10:26
po usłyszeniu tekstów tego gostka zaczęło mnie suszyć, idę się czegoś napić..

zapal

2012-05-08, 12:22
zamiast pisać jaki to on wkurzający nagrajcie sami coś i wrzucie i po komentujemy was.... a sory zapomniałem macie za male genitalia... umiecie tylko szczekać w internecie pod osłona komentarzy gdy nikt nie wie jak wyglądać i ile macie lat...


lubię typa... pokazuje prawdę która i tak każdy z nas zna a i tak wierzy reklamą :)

placek890

2012-05-08, 15:50
- A jak nazywa się murzyn z kijem w dupie ?
- Gówno na patyku


- A jak nazywa się murzyn z kokosem w dupie ?
- Bounty

:anegdotka:

ZnanyJakoZaganiacz

2012-05-08, 15:53
Sprzedał się Portugalom jak ostatnia kurewka :amused:

Po za tym, co z tego że na opakowaniu jest napisane że kraj pochodzenia to "Polska" skoro to oznacza jedynie miejsce produkcji, a nie do jakiego kapitału należy spółka tę produkcję prowadząca, gdzie Polak jebie tam jak robocik za minimalną krajową? :amused:

Dla niekumatych. Krem Nivea, który został przez niego nazwany produktem pochodzenia Polskiego, jest wyprodukowany przez zakłady Pollena-Lechia w Poznaniu, których stuprocentowym udziałowcem przed 1997 rokiem był Skarb Państwa III RP, a od 1997 korporacja Beiesdorf AG, w której to pakiet kontrolny ma spółka Tchibo Holding AG, spółka córka Tchibo GmbH, która to należy do rodziny Herzów, jednej z najbogatszych niemieckich rodzin.

I to jest produkt pochodzenia Polskiego? :D

PS.
Nikt mi nie wmówi że prywatyzacja majątku należącego niegdyś do Skarbu Państwa była ruchem pozytywnym dla Polskiej gospodarki i poziomu naszego życia.

Topi000

2012-05-08, 18:39
Jeden z nielicznych filmików który da się obejrzeć. :)

rafmike

2012-05-08, 23:30
k***a czy on był w biedronce u mnie w Ciechanowie?

ZnanyJakoZaganiacz

2012-05-09, 14:50
rafmike napisał/a:

k***a czy on był w biedronce u mnie w Ciechanowie?



Układ półek i położenie artykułów w dyskontach jest takie same, lub bardzo podobne w wielu sklepach. To jest akurat biedronka w Poznaniu.

W3...........xe

2012-05-12, 22:43
zal mi go wali kawalami jak sztrazburger w familjadzie