18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja celulozowa

kesnall • 2012-07-01, 16:22
Tym razem Adbuster bada wytrzymałość srajtaśmy oraz stężenie galaretki


Bobikufel

2012-07-01, 22:51
hmm chyba tej idiota nie wie że gorącego nie wsadza się do lodówki....

Darth Vulgar

2012-07-01, 22:55
Robi te filmiki bo mu si e opłaca i ma w dupie czy to hejtujecie czy nie. To samo z tym pedałkiem JB, najbardziej wzbogaciły go p*zdeczki wstawiające pełno anty-gówna jakiś rok-dwa temu. Więc nie pytajcie się jak debile po co to nagrywa, bo więcej w tym sensu niż nasze pisanie komentarzy o dziesiątej w nocy w weekend na sadolu.
Przynajmniej ma dziewczyne, oglądalność i jest dobrze zbudowany.
A jego filmiki są tak naprawdę k***a dobre, bo są JAKIEŚ a nie kolejną toną gówna w innym kiblu.

Ranger

2012-07-01, 22:59
Cytat:

hmm chyba tej idiota nie wie że gorącego nie wsadza się do lodówki....



To chyba ty jesteś idiotą, bo nie zauważyłeś, że odstawił galaretkę do ostudzenia i nie umiesz się zastosować do zasad ortografii :)

Atoco

2012-07-01, 23:00
Do k***a było jasno napisane: "rozlać do pucharków a nie do jebitnej miski...






maciek24043

2012-07-01, 23:03
Nie wiem czemu, ale lubię tego gościa. Robi chociaż coś ciekawego, nie jak np niekryty krytyk, który w każdym odcinku ma to samo

thewhitestar

2012-07-01, 23:50
Jaki ten filmik był bezsensu... Ale obejrzałem do końca ;) Tylko że przy dwóch ostatnich papierach to chyba poszedł klej a sama srajtaśma...

ma4er

2012-07-01, 23:57
@Bobikufel a widziałeś k***a żeby wstawił gorące, przecież odstawił do ''przestudzenia"

raatos

2012-07-01, 23:58
miały być pucharki a nie jakaś miska !!!!!!!!!!

dzony91

2012-07-02, 00:20
Papier może mieć 10 warstw i tak go k***a złoże na pół! Ot co! albo i nawet na trzy.

WhyMe?

2012-07-02, 01:10
Gorących rzeczy nie daje się do lodówki :facepalm:

Ro...........ce

2012-07-02, 01:13
Cytat:

Robi te filmiki bo mu si e opłaca i ma w dupie czy to hejtujecie czy nie.



1. Skoro mu się tak opłaca to czemu ma ch*jowo na chacie ?
2. Ja też mam serdecznie na niego wyj***ne, w ogóle nie wiem kto to jest, a że znalazł się na sadolu to wyrażam swoje zdanie a nie hejtuje.

Cytat:

To samo z tym pedałkiem JB, najbardziej wzbogaciły go p*zdeczki wstawiające pełno anty-gówna jakiś rok-dwa temu.



No tak tylko że JB ma miliony $ a twój ulubieniec ch*jowo na chacie.

Cytat:

Więc nie pytajcie się jak debile po co to nagrywa, bo więcej w tym sensu niż nasze pisanie komentarzy o dziesiątej w nocy w weekend na sadolu.



Osobiście widzę o wiele więcej sensu w pisaniu komentarzy na sadolu niż testowanie galaretki czy papieru toaletowego.

Cytat:

Przynajmniej ma dziewczyne, oglądalność i jest dobrze zbudowany.



A może to ty jesteś tą jego "dziewczyną" ? tak mu smyrasz jęzorem po odbycie i w dodatku wiesz jak jest zbudowany :gay:
Co do oglądalności to w dzisiejszych czasach ona często nie idzie w parze z jakością (tak jak w przypadku tego przygłupa z filmiku).


Cytat:

A jego filmiki są tak naprawdę k***a dobre



Dla mnie te filmiki nie mają żadnej wartości a to co w nich robi jest totalnie, k***a, bez sensu. To nawet nie poziom gospodyń domowych czy gimbazy ale coś znacznie niższego. Pani Basia jest przy tym ch*jstwie mistrzem robienia filmików. Skoro dużej liczbie osób takie gówno podchodzi to można wyciągnąć przykry wniosek - Mamy zajebistą degradację mentalną dzisiejszej młodzieży i nie tylko.

Deprechamurowana

2012-07-02, 02:14
@up
Miałem pisać to samo, ale mnie wyprzedziłeś :x

max1522

2012-07-02, 06:53
jakby rozlał galaretke do mniejszych pucharków a nie wszystko do miski to by w 30min dało rade.

Jackyll

2012-07-02, 09:15
fake, faktycznie Velvet się nie urwał, nawet łoś tego nie zauważył jak montował film. A niebawem firmy będą mu płacić, jak już tego nie robią za kryptoreklamę. Niby porównuje, ale jednak wychodzi, że któryś produkt jest najlepszy, czyżby ten za który dostał parę zł ;) ?

Vinewood

2012-07-02, 10:42
"Przynajmniej ma [...] oglądalność i jest dobrze zbudowany."
widze że to twój sens życia buahahaha