18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adamek mówi jak jest

Reginald911 • 2014-04-12, 16:44
Parę dni temu pojawił się post z wywiadu Tomasza Adamka wypowiadającego się na temat Grodzkiej (Bęgowskiego) co o tym wszystkim sądzi,wg mnie ma 100% racje co do tego wszystkiego...







Nagranie wrzucam bezpośrednio bo niebawem film może zostać usunięty przez krzykaczy Debilnego Ruchu PaliDebila








skasowane

2014-04-12, 19:09
@up
A co, mają mówić na chama per "pan"? :D Trochę kultury w życiu kochani...

na chama - po chamsku ;)

Ocean

2014-04-12, 19:51
I co k***a?! Tak plujecie na TRWAM, a tu co!?

Jedyna telewizja z rzetelnymi wiadomościami.

bapmek

2014-04-13, 03:25
^ Słowo "rzetelny" nie oznacza "zgodny z moimi poglądami".

O ile skurvienie umysłowe można nazwać poglądami.

reidar

2014-04-13, 03:39
Slychac, ze Tomus o jedna bombe na leb za duzo przyjal. Srednio mu idzie skladanie zdan.

Co do Grodzkiej to powiem tyle: ja jak widze babochlopa (Grodzka, Wrobel, Sobecka) to po prostu przewijam dalej a nie piluje morde.

Jak ktos sobie chce obciac ku*asa i nosic sukienki (i ja nie musze za to placic - nie ma refundacji z NFZ) to krzyzyk na droge i nic mi do tego.

prufk

2014-04-13, 03:49
srodowiska 'libelarne', ciekawe czy przejezyczenie...

KiecolPB

2014-04-13, 03:53
Ludzie z polskiego "showbiznesu" dzielą się na dwie grupy. Pierwsza na tą która odchodzi w jakimś stopniu z honorem i ta druga, czyli ludzie którzy pchają się do koryta. Adamek jak widać wybrał to drugie, nawet mi go nie szkoda że się wypalił.

ra...........el

2014-04-13, 03:59
ale sie wj***ł. "co czujesz to czuj" - czyli wszystko się zgadza bo pan Bęgowski poczuł się kobietą i nie pasowało mu do tego jego ciało. a czy się to komuś podoba czy nie to inna sprawa. ps. szkoda że w Polsce o gender mówi się tylko w kontekście Grodzkiej, feministek i homoseksualistów. aczkolwiek więcej się nie spodziewałem.

sorra18

2014-04-13, 04:10
I dobrze gada STOP dziwadlom k***a demokracja powinna slozyc ludowi ale nie do tego zeby odpie**alac maniane. k***a transy lesby geje pedofile i ch*j wie co jeszcze by chcieli zeby bylo legalne i normalne.

panchamityle

2014-04-13, 04:15
Adamkowi obili mordę nieraz, o bokserach gada się, że to przygłupy itd.. A mimo wszystko on nadal ma rację i mówi z rozsądkiem w przeciwieństwie do j***nych ciuli lewaków. A kto sra żarem na TV Trwam to daję łapę, że nigdy tego kanału nie oglądali :)
Ps. wiadomości i dokumenty tam są na dobrym poziomie, wystarczy sprawdzić!

urteusz

2014-04-13, 04:31
Adamek k***a bankrut pcha sie do polityki zeby sie napachac. Kolejna swinia.

Jako bokser spoko, reprezentowal kraj godnie czy nie; nie mi to oceniac. ALE DO POLITYKI SIE PCHA TYLKO I WYLACZNIE DLA KASY. Jaka on ma k***a wiedze (tak samo jak marczulajtis i inne sprzedawczyki)

Szlachcic_Cygański

2014-04-13, 04:42
Razem ze Szpilą stanowią sztandar polskiej prawicy. Jednocześnie pokazują, jak prezentuje się intelekt przeciętnego, polskiego prawiczka. Dorównujecie lewakom. :)

ellsworth

2014-04-13, 07:03
Reginald911 napisał/a:

(...) a to że jest katolikiem (tudzież katolem jak kto woli...) to mówi jak to wszystko powinno wyglądać wg wiary katolickiej ,po drugie aferę robią jak już wyżej napisałem debile od Palikota...


A ch*j kogo obchodzi w świeckim państwie co katolicka, muzułmańska czy jakakolwiek inna wiara mówi?? Spróbowałby polityk takie hece robić choćby u Czechów to by go wyśmiali i pokazali drzwi. Ze swoją wiarą niech sobie siedzi w kościele, a nie w sprawy państwowe się miesza.

Reginald911 napisał/a:

A jak Ciebie ten problem nie dotyczy może też jesteś jednym z nich czyt. gejem,bi,trans..


Tak, tak. Jak zwykle syndrom oblężonej twierdzy u takich ludzi jak ty, Kaczyński, Rydzyk itp. Jak ktoś tylko ma inne poglądy to musi być z układu, albo agentem. :homer: Jak akurat nie gej, to Żyd, albo mason, czy (o zgrozo!) cyklista. Zawsze jakiś bardziej lub mniej wyimaginowany powód się znajdzie by kogoś posegregować.

McMenel

2014-04-13, 07:58
Polityk jako taki ma nie reprezentować żadnej wiary. Bo ma stanowić prawo równe i neutralne dla wszystkich obywateli. Niezależnie czy będzie to katolik , protestant , islamista czy ateista. Lecz widać gimbopawiczki nie potrafią zrozumieć tego prostego faktu iż państwo ma nie przeszkadzać w prywatnych poczynaniach obywatela. Zastanawia mnie to jak to prawiczki na tym portalu śmieją się z "ciapaków" zaś sami nie widzą iż popierają ludzi którzy chcą podobne zasady wprowadzać w tym kraju. Bo niewiele jest różnic między fundamentalistą islamskim czy katolickim. Z tymże ten drugi ma nieco lepszy PR. Patrz USA gdzie fundamentalizm katolicki sięga poziomów absurdu spotykanych jedynie w cywilizacjach islamskich. Patrz obowiązkowa nauka kreacjonizmu wysadzania klinik gdzie przeprowadzane są aborcje. Tu na potwierdzenie faktu iż murica to land of idiots
https://www.youtube.com/watch?v=XAc6xzo8_Aw

jacus92

2014-04-13, 08:52
Reginald 911, jesteś Adamniem ? Ja pier... twierdzisz że ta wypowiedz jest inteligentna ???!!! Nie trzymam żadnej strony, ale ten człowiek to posmiewisko. Zacznij pajacu występować w kabaretach pośmiejemy się z twojego bogactwa jęzkowego ( autorytet), frajer .....