18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

666WalczaK666

2015-04-25, 00:18
Bardzo denerwujacy facet, mowi ciekawe rzeczy ale za duzo wsadza tej swojej tendencyjnej maniery w historie ktora powinna byc obiektywnie przekazywana.

pie**oli jak dziecko ale takich mamy chyba historykow w kraju.

KolejnaJednostka

2015-04-25, 12:42
Jak widać to kobiety k***iły się już od dawna.

eryq

2015-04-25, 13:24
Hejtery śmierdzące :D

Bluedraenei

2015-04-25, 14:05
@Walczak, nie pie**ol wyjmij ten kij z dupy. Historia żeby nie była nudna musi być ciekawie opowiedziana. Przynajmniej dla młodzieży.

666WalczaK666

2015-04-26, 01:04
^No ja wiem ze chodzi o to zeby mlodzi sie zaciekawili ale
przy zblizeniach jak w 6:07 czy 8:26 mam ochote zajebac w monitor.

Swoją drogą A.Mickiewicz przyznałby mi racje jakby usłyszał takie pie**olenie na swoj temat.
Co znaczy k***a ciekawie opowiedziana ?

Ciekawe rzeczy on mowi ale na pewno nie robi tego ciekawie. Nie wiem skąd ma źródełko ale informacje niebagatelne tyle ze nie musi robic tego w tak debilny sposób że dwoch jasiów tego słucha i sie jaraja pod garazami tym ze Mickiewicz zaj***l komus ze swiecznika i pewnie tez walil wiadra jak my hehehuhu.

Uwazam, ze pewne informacje powinny byc przekazywane subtelniej bez jego zj***nej opini i porownan bo nawija tak jakby byl przy tym wszystkim i nawet podawal srajtasme wieszczowi przy sraniu.

I czemu mam wyjmowac kij z dupy?

P.S Pojedz sobie do szpitala, chirurg ci wyciagnie :-D

androgenius

2015-04-26, 10:13
Lubię gościa, mógłby nie wciągać przed nagrywaniem, ale i tak go lubię.

Bankracy

2015-04-26, 18:32
@666WalczaK666 Powienie gadać głosem krystyny czubówny

Kali111

2015-04-30, 22:33
ch*j wam w dupe j***ni hejtrzy sracie na kolesia bo cos wam w jego stylu nie pasuje. a nie pomyslicie ze koles robi cos pozytecznego wystawia te filmiki za DARMO zebyscie jebańcy mogli troche ciekawostek sie dowiedziec a przy okazji moze jego filmiki przyciagnal troche niedojebańców z gimbazy którzy myślą ze jezus chrystus byl pierwszym królem polski i sie troche poduczą prawdziwej historii. On robi cos pozytecznego dla nas dla naszego NARODU a wy sk***iałe gnidy tylko potraficie narzekać i smarowac kogos gównem na forach jednoczesnie głaszcząc palcami ku*asa przez dziure w kieszeni. brzydze sie wami j***ne pedały. ch*j wam w dupe zjeby i zeby Was w nocy cyganie okradli