18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ACTA jest i ma się dobrze by middy1983

morgan89 • 2013-09-22, 20:59
Poprzednie przemyślenia zostały przyjęte dość ciepło, więc poszperałem i znalazłem ciekawy wywód o obowiązującej cenzurze. Innymi słowy - bólu dupy middy'ego ciąg dalszy ;)

Cytat:

Dobra…
Muszę się kolejny raz wypłakać. Przed tym – nim podstawię wiadro na łzy chciał bym prosić admina by przeczytał w ch*j wszystko od A do Z bo mam kilka, dość k***a poważnych pytań
związanych z jakimkolwiek forum w internecie. Jestem mocno zszokowany istnieniem takiej strony jak wk*** i dziwię się że administrator ma to forum jeszcze :-)
Do czego k***a zmierzam…
A no do tego iż jako człowiek wykształcony – mocno rozumny no i taki który raczej nie da się wych*jać (co nie znaczy że k***ić nie umie) – potrafię dość konkretnie pisać czy tam opisać polską j***ną
rzeczywistość. Na studiach uczono mnie zarządzania w czym zawarta była manipulacja wszystkim i wszystkimi. Doskonale rozpoznaje w życiu codziennym regułki i schematy jakimi kierują się Nasz
j***ne – śmieszne władze. Ot by przykład z tego tygodnia:
- kilka dni temu zniknęło 16mld. zł., będzie komisja, będzie dym.
Wczoraj na poprawę humoru pokazują w TVN pie**olniętą małolatę która pie**oli o jakiś zaskurniakach i pie**oli że widzi wzrost gospodarczy i koniec kryzysu! No tak – za 500zł pie**olił bym nawet małpę będąc
na głodzie :-) Mniesza z tym że dostała za to – co miała powiedzieć. Mniejsza z tym że to – właśnie ta j***na manipulacja! Mniejsza z tym że to właśnie te śmieszne regułki które wbijano w łby na studiach!
Polska chora kraj a Polak kupi wszystko – nawet to – czego nie musi bo … nakazuje tak system! Ale w ch*j ten ustrój! Nie ważne… Lecimy dalej..
j***ć to że to kit! Co tam będę się przejmował! Ważne jest że władze zakichanego kraju są dosłownie na milion procent pewne tego że Ja – polak – robol pie**olony – łyknę wszystko!
Ale k***a łykać nie mogę bo gardło mam zapchane rarytasami na zachodzie i tak sobie siedzę, siedzę i myślę! Jak można wcisnąć taki kit? Jak?
Przecież – wakacje – turystyka – każdy z Nas puszcza zaskurniaki by dzieciakom zrobić dobrze! Każdy z nas kupuje tera knigi małolatom do budy! Każdy z Nas kupuje k***a buciory i kurtki na zimę bo …
logiczne że są k***a tańsze! Wydajemy teraz by oszczędzić później! Patrz k***a…
Rząd zobaczył w tym koniec kryzysu bo spuścił się na 1.2% wzrost!
Przykładowy Kowalski z jakiejś tam wichury gdzieś pod Rzeszowem ma 23 letniego Passata, jakąś plazmę w chacie, zero grosza na koncie i jakąś robocinę za 1000 kilka marnych pie**olonych nic niewartych złotówek! I teraz – Kowalskiemu dodaj 1.2% do jego pie**olonego majątku! Wyjdzie na to że ch*j miał i … ch*j nadal ma! Ale wzrost jest! Ważne że Tusek-Poljebusek i jego brygada RCM (Rozpie**alania Czyjegoś Mienia) cieszą mordy bo jest czym przylizać pupilki (ugłaskać społeczeństwo). Może zajmą się wzrostem a nie tym że zginęło 16 mld. zł?
Dobra – j***ł to. Jedziemy dalej…
Wyczytałem w mediach ile to sk***ysyny nagród sobie powystawiali. Macie ochotę na horror? A proszę:
2008r – 122 mln. zł
2009r – 95 mln. zł
2010r – 105 mln. zł
2011r – 108 mln. zł
2012r – 40 mln. zł
2013r – (dane z 13 resortów) – 3 mln. zł i to nie koniec
razem: 473 mln. zł

Są to nagrody za upchnie tych 16 mld. zł które zniknęło tak – by ich nikt już nie znalazł :-)

http://www.tocowazne.pl/v/rzad-rozdal-swoim-urzednikom-blisko-pol-miliarda-zlotych

ch*j tam! 16mld. niema to co tam jakieś pół miliarda … Przecież to grosze… z tą różnicą że gdy ja zaj***łem w pracy drut do spawania za 38zł to z niej wyleciałem :-)
Dobra! j***ć to!
No i teraz… podstawiam drugie wiadro bo pierwsze już pełne!
Zapłakany siadam przed kompem!
Chcę się pożalić – pogadać – wygadać…
Logicznie kumając – nie kupię sobie przecie flaszki i nie podstawię lustra! (a powinienem był!!)
Włączam neta…
ACTA nie przeszła (głośno) – mamy wolność Słowa – żyjemy w Państwie DEMOkracji (co oznacza słowo DEMO w informatyce wie każdy :-) więc sobie gdzieś pogadam..
No i się rejestruję a później loguję…
ADMIN SORRY – NApie**alAM PROSTO Z MOSTU BO JEST O CZYM I NA KOGO!
Jak za ostro – daj znać – WYEDYTUJĘ
A loguję się do:
interia.pl
wp.pl
onet.pl
forumowisko.pl
i kilku innych – największych portali internetowych które mają wewnętrzne fora bądź możliwość komentowania wpisów!
I tak…
jako człowiek dość normalny (przymknijcie oko że wk***iony) sobie komentuję Polską – Paranoję!
A to tu dodam wzmiankę że Tusek-Pojebusek jest zjebusek…
A to tu otwieram ludziom oczy!
A to tam opisuję wszystko to z czym się spotkacie w tym portalu…
I tak sobie komentuje wszystko co usłysze i przeczytam!
Baaaardzo często przekładam to z pseudo-Polskiego na Nasze, rodzime, tak by elita robotników ciężko pracujących – zrozumiała o co mi chodzi i co najwazniejsze – o co chodzi
tym sk***ysynom w Rządzie! Robię to bo… Sk***YSYNY jak by mogły to by wiadomości w ŁACINIE napie**alały tak by.. nikt tego nie zakumał!
Ludzie mordami cieszą bo … logiczne… nie kumają tego – co rząd mówi (robi) więc… w swoich postach oczywiście – przekładam to na NAsze…
No i co?
No i to – że przkładka taka nie podoba się nikomu!
W interii.pl wystarczy z deka pojechać premierowi by… komentarze się nie ukazały!
Nie ukarzą się nawet te – które w dość mocno kulturalny sposób tłumaczą wszystko z Polskiego na Nasze – oczywiście bez polskiej ulicznej łaciny…
To samo jest w wp.pl
Posty pt. Zniknęło 16mld. zł, Wzrost gospodarczy kitem sezonu, Telewizja kłamie itp. itd. nie utrzymały się nawet 24 godzin!
Tak jest w Onecie, WP, Interii i kilku innych z deka mniejszych!
A u innych?
U innych – takich jak forumowisko.pl, elektroda.pl (działy o Polityce) wpisy będące kłądą pod giry Tuska-Zjebuska dają w efekcje końcowym:
- elektroda – blokada konta na 30dni
- forumowisko – znika opcja ODPOWIEDZ i OPCJA NOWY TEMAT i dostajesz ostrzeżenia bez – praktycznie powodu.
Tłumaczenia są najczęściej takie:
elektroda: “forum jest forum czysto elektronicznym. Zakładanie postów nie dotycz. tematów jest zabronione”
A ch*j TAM KOGO ŻE W FORUM JEST ZAKŁADKA “POLITYKA” i DRUGA ” NA WESOŁO”
To samo jest w 100% innych miejsc! Z deka nie pasujące TUSKOWI wypowiedzi – usuwane są natychmiast, ludzie blokowani, banowani, usuwani.
Zostaje tylko to co robi mało szkód i najczęściej to CO GO CHWALI!
Niech ktoś mi teraz wmówi że ACTA nie przeszła… ….

Stąd pytanko do Admina! Jakim cudem Wk*** żyje? Pytam bo nie kumam!!!
Strony takie jak:
anty.tusk.pl
phorum.tusk.pl
czy znany wszystkim antykomor znikają tak szybko że nikt o tym nawet słowa nie wie!

Próbowałem…
Otworzyć jedno z największych portali anty-politycznych! Nie powiem że ni bo … jakieś tam 60 czy 80 euro rocznie za serwer i domenę to grosze! Tyle że dostawcy kasowali mi stronę
jak tylko zaczęła dotyczyć polskiej polityki! Gdy tylko pojawiły się zakładki JAK OBALIĆ RZĄD natychmiast strona była usuwana (home.pl, 1&1 itp. itd.)
Uzasadnienie: treść niezgodna z prawem RzeczyPopie**olonej (RP)
Nasuwa się pytanko: czy zakazywanie wolności słowa nie jest łamaniem prawa??

Nie dałem się…
Wyniosłem dupę na serwery poza Unię! I tu zonk! Nie działa! Kupiłęm domeny na serwerach w różnych krajach! Rosja, Tunezja, Albania itp. itd.
No i k***a…
wchodzę na stronę będąc w Italii – działa! Jest! Wszystko ok! Adres strony politycy-xxxxx-com.pl widoczny z sieci WIND, TIM oraz podczas Roamingu itp.
Więc sobie zapie**alam, mam jużnawet forum itp. itd. gdy .. dostaję maila od kumpla:
“ziomal, ta Twoja strona to k***a zablokowana jest wiesz?”
Środek j***nej nocy – odpalam kompa – żona mordę drze – zapowiada że dupy to w tym miesiącu już nie będzie – ale ch*j tam – odpalam i sprawdzam…
Jak to zablokowana?
No przecież działa! Jest! Wszystko ok!
Otwieram szafę …
Wypie**alam wszystko co w niej jest! Szukam, szukam, szukam…
Znalazłem!
Modem PLAY z kartą! Teraz szukam kredytowej po portfelach by ON-LINE doładować kartę!
Doładowałem!
Wkładam, odpalam, loguję!
No jest net w Roamingu – drogi jak ch*j ale za 3 dychy kilka minut będzie i dam radę sprawdzić wiarygodność słów kumpla!
No i k***a patrz!!!!
Fakt!!!
Moja strona w Polsce nie działa!
Przeglądarki wyświetlają: Strona z którą się próbujesz połączyć została zgłoszona jako Internetowe oszustwa! Zabierz mnie stąd!
i nie ma nawet LINKA że ROZUMIEM i pomimo tego CHCĘ TAM WEJŚC! Nie ma i ch*j!!!!

ADMIN – jakim cudem Tusek-Zjebusek nie dobrał się jeszcze do Wk***A?
Pełen szacun…
ale czuję że stronka jest gdzieś na serwerach na zachodzie bo… w kraju ZJEBÓW POLITYCZNYCH raczej by się nie utrzymała…

I teraz sami powiedzcie:
JAK TU BYĆ PATRYIOTĄ ????
JAK ŻYĆ W KRAJU TAM Zj***nYM????
PRZCIEŻ TO ZA CHWILĘ BĘDĄ CHINY-DWA !! gdzie TVSAT, internet i wszystko inne jest ogranicznae do maxa!
Wiecie że w chinach posiadanie anteny TVSAT jest karane?
Nie długo w Polsce posiadanie modemu będzie ścigane z Urzędu…



Kod:
http://megawk***.pl/index.php/2013/07/25/acta-jest-i-ma-sie-dobrze/

Ti...........ch

2013-09-22, 21:59
Ludzie jeszcze nie wiedzą jak juz mamy przej***ne. Wiem że teraz modne jest wypie**alanie za granice, ale ja sie nigdzie nie wybieram, bo tu trzeba będzie porobić porządki!

technokiller

2013-09-22, 22:03
dobrze gada polać mu... :P Nachlejmy się ! Pijanym i zamroczonym narodem łatwiej manipulować - a tak na poważnie to pełen szacun za prawdziwe sprawozdanie.

gargo

2013-09-22, 22:20
Nie rzucaj się tak bo popełnisz samobójstwo.

Max Ibuprom

2013-09-22, 22:38
To do czego posuwa się ten rząd jest totalnym pluciem nam w twarz-czują się całkowicie bezkarni. Mam ogromną nadziję że na wyborach wspólnie zagłosujemy na człowieka który jak jedyny ma na tyle jaj żęby ich faktycznie powywieszać!

morgan89

2013-09-22, 22:47
Max Ibuprom napisał/a:

To do czego posuwa się ten rząd jest totalnym pluciem nam w twarz-czują się całkowicie bezkarni. Mam ogromną nadziję że na wyborach wspólnie zagłosujemy na człowieka który jak jedyny ma na tyle jaj żęby ich faktycznie powywieszać!



czyli wg Ciebie na kogo?

Brzydkii

2013-09-22, 23:01
@up na mnie. Dajcie mi władze na rok, a przysięgam zrobić porządek z tym tałatajstwem.

adris

2013-09-22, 23:03
AAA teraz zdradzę wam sekret, którego nie znaliście. I zaproponuje eksperyment.

Otóż Acta ma się dobrze, i to jeszcze przed faktem, kiedy zaczęto o tym mówić

A odpowiedzą jest nasz kochany WUJEK GOOGLE

Od dawna wiemy, jak filtrowany jest tekst, frazy, aby dopasowały się pod użyszkodnika.
Google już jest w stanie nawet rozpoznać że to ty, korzystający z innego komputera. Zbiera o tobie informacje, do jakich portali wchodziłeś za pośrednictwem ich wyszukiwarki, a google chrome, to już w ogóle petarda do znajdowania danych.

Co do eksperymentu.
Włączcie sobie reklamy. Bannerki itd.
A teraz, wejdzcie na stronę mediamarkt, czy media expert.
Wejdzcie w dział z np telewizorami, bacznie przeszukując oferty z 15/20 minut.

A teraz BENC.
Zapraszam na stronę, która obsypana jest reklamami z google, no nawet sadistic.
I popatrzcie proszę na banerki które się wyświetlają.

CZY TO NIE REKLAMY KOCHANYCH TELEWIZORÓW KTÓRE OSTATNIO OGLĄDALIŚCIE ?! a no jednak tak.


Każdy, kto ma pojęcie o reklamach, pozycjonowaniu z google, doskonale wie, że google, jest w stanie określić dla was ( o ile chcecie skorzystać z ich oferty i dać im pieniążki ) Kto, z jakiego regionu, z jakiego kraju, najczęściej poszukuje danej oferty i wybiera frazę np ,,pokoje gościnne'' . Miliony Adresów ip, Miliony Map.
NIE NEOSTRADA WAM NIE POMOŻE, bo pula ip, jest przypisana bezpośrednio do was. Może początek inny, ale któraś część jest zawsze ta sama, albo obraca się w danej puli przypisanej do was.


A teraz co do reszty.

Wp.pl Należy do nikogo innego jak TP/ORANGE

interia.pl Należy do RMF FM, oraz Comarch S.A, czyli bardzo potężnej spółki, która administruje wieloma mniejszymi sektorami publicznymi

Onet.pl - UWAGA, właściciele to Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o - czyli spora agencja prasowa i nasz ukochany TVN



To czego wy się spodziewacie ? WOLNOŚCI SŁOWA ? hahahha

Wolności słowa, od takich grup jak TVN, RMFFM, czy Ringier ?
Przecież to oni wam dyktują codziennie opinie. Ustawiają wasz światopogląd.
Jak w telewizji i radiu mówią że podatki idą w górą ,to jesteście cały dzień smutni.
Jak opowiadają że jakiś tam Pan który ma w tym interes, jest dobrym politykiem, kandyduje na Premiera i bębnią o nim przez kilka dni, to nie znając go, a słuchając jedynie opinii UWAŻACIE ŻE JEST DOBRY I WARTO NA NIEGO ZAGŁOSOWAĆ.


Prawda jest taka.
Widzicie to, co wam pokażą.
Nie potraficie sami patrzyć, bo czekacie aż, ktoś zrobi to za was.
Aż ktoś popatrzy i powie co widzi.


Ale jeszcze coś z tym da radę zrobić.
Długi, długi czas analizowałem to wszystko. I znalazłem rozwiązanie.



----------------------------------
Tylko dla chętnych, przeczytać misterny plan


Jestem Młody, nazywam się Sebastian, w sumie, to mało ważne.
Znam się na technologiach informacyjnych ( nie, nie ukończyłem żadnej szkoły kierunkowej, nikt nie narzucał mi zasad, opinii, sam je wykreowałem )
Zajmuję się tworzeniem stron, serwisów internetowych. Z tego zyje, całkiem dobrze

Obecnie, jestem w trakcie rozmów z Brytyjską firmą, która swoje łącza ciągnie aż do Polski. Na tych łączach, za pośrednictwem kilku przekierowań, mam zamiast na własnym serwerze stworzyć Niezależny portal Polski, rzucający nowe światło na opinie. Rozszerzyć go do tego stopnia, Aby był znienawidzony przez te opiniotwórcze sk***ysyny. Aby sam jego wydzwięk budził przerażenie w oczach takich instytucji jak TVN itd. Aby w końcu Internetowa Polska, miała swój głos.


A, jestem na tyle ,,psychiczny'' że w momencie utworzenia takiego portalu, zabezpieczę się przed ,,zrobieniem mi samobójstwa'' jeżeli portal odniesie zakładany sukces i rozgłos.
W jaki sposób ? Prosty. Może to czasochłonne, ale od momentu rozgłosu portalu, będę co tydzień dogrywał do jednego filmu mojego autorstwa z oświadczeniem o ciągłym zdrowiu psychicznym i niechęci popełnienia sambójstwa, kolejne części. A jeżeli, po którejś części, w której zadeklaruje pełne zdrowie psychiczne i niechęć do popełnienia samobójstwa, ono jednak nastąpi, to kilka osób zajmie się tą sprawą

adris

2013-09-27, 01:11
Już jestem w trakcie tworzenia portalu ;) Logo już istnieje, wygląd też, funkcje. nazwa ( moze mało innowacyjna: oko-polski
Postawiłem na dodatki:
Poczta - Wolna poczta, bez spamu. twójadres@oko-polski.pl
Czat - Wiadomo, potrzeba się wyżyć jako anonim
Forum - Do wyrażania własnych opinii.
Muzyka - Sfera Rozrywkowa
E-tech - Sfera dla potentatów komputerowych.

Są to tylko dodatki, zupełnie osobne, które nie ingerują w portal. Wyglądem, budową, przypomina wp.pl załóżmy