18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ACTA | ISIS i tego typu działania

kilaz91 • 2015-10-24, 13:15
Cholerka. Jako że lubię łączyć fakty, połączyłem kolejne i szczerze jestem w szoku do jakich wniosków dochodzę...
Wchodzę dziś na wykop a tam:
http://3obieg.pl/londyn-koniec-wolnosci
Inwigilacja w 100% każdego Londyńczyka pod pretekstem terroryzmu, kontroli multikulti.
Dlaczego ludzie się godzą? Po atakach terrorystycznych, atakach na obywateli chcą bezpieczeństwa.
Teraz do sedna...
Unia chciała wprowadzenia ACTA które umożliwiałby między innymi szczegółową kontrolę KAŻDEGO obywatela - zero prywatności. Ludzie się zbuntowali dość znacznie i na szczęście opanowano sprawę.
Dlaczego mam wrażenie że uchodźcy którzy są przyjmowani, robią głównie bajzel w państwie i przeróżne ataki "buntu". Czy aby nie o to chodzi? Gdy będzie zagrożenie bezpieczeństwa obywatela (namnoży się ich tu wielu jak w Anglii), takie zmiany prawa jakie odbyły się w Wielkiej Brytanii nie będą źle postrzegane a raczej bardzo pozytywnie - Państwo będzie się nami opiekować poprzez inwigilację... Nie chcąc terroryzmu, sami się na to zgodzimy gdy będziemy obawiać się o własne życie w biały dzień, jak to już w historii było.

MaratHS

2015-10-24, 13:52
Ludzie są naprawdę głupi. Wystarczy zlikwidować zasiłki. To w zupełności wystarczy, aby wyjechali ludzkie śmiecie, a zostaną ci, co chcą pracować i tworzyć gospodarkę. Nie trzeba otwierać ognia czy rozstawiać wieżyczek aby wrzód wyjechał do siebie. Jestem ciekaw czy telewizja i prasa będzie przy imigrantach gdy ci zaczną opuszczać kraj ze względu na brak zasiłków i jak wtedy będą się tłumaczyć.

Halman

2015-10-24, 14:02
MaratHS napisał/a:

Jestem ciekaw czy telewizja i prasa będzie przy imigrantach gdy ci zaczną opuszczać kraj ze względu na brak zasiłków i jak wtedy będą się tłumaczyć.



Poruszyłaś ciekawy temat; oczami wyobraźni widzę godzinę 19:30 i prezenter wiadomości podaje info iż nkolejna grupa około 6 000 tysięcy uchodźców wojennych opuściła terytorium Polski poprzedniej nocy kierując się do Niemiec...

...a za oknem kanonada sztucznych ogni, fajerwerków, korków od szampana i okrzyków: zdrowie brudasów!!

saves

2015-10-24, 17:54
Brawo Szerloku!!! Od dawna wiadomo, że najlepszą metodą na wzmocnienie kontroli państwa nad obywatelami, jest utrzymywanie ich w poczuciu permanentnego zagrożenia i strachu. Kimowie w Korei straszą USA, Europa ciapatymi, a USA terroryzmem ogólnie.

Przema

2015-10-24, 22:56
się nie ma co dziwić, skoro tyle kolorowych mają




jormungand

2015-10-25, 07:24
myślę tak sobie że jeśli w takich niemczech zlikwidują wypłatę świadczeń dla tych którzy przyjechali po łatwe życie na garnuszku państwa to możliwe że będzie jedno wielkie booom po zachodniej stronie naszej granicy.

WakeUp

2015-10-25, 19:41
To już nie jest teoria spiskowa, panie i panowie... W tym musi być jakiś cel, bo przywódcy państw naprawdę nie są tak głupi, żeby nie wiedzieć, co jest konsekwencją wpuszczania tych tzw. ludzi. Nie można dopuścić, żeby Polska ich przyjęła.

pi...........ja

2015-10-25, 19:50
Gratulacje myślenia w tempie Internet Explorera

Piterek13

2015-10-25, 19:50
No bo przecież łatwiej jest przyjmować wszystkich jak leci a potem wprowadzić ustawy ograniczające nasze prawa jako zabezpieczenie przed tymi których sami wpuszczali na siłę :D

Fu...........ur

2015-10-25, 19:52
Lepiej, uchodźcy nie chcą do Polski, ponieważ jest ona zarezerwowana dla żydów...
Twórzmy kolejne teorie spiskowe, będzie ciekawiej... ;)

Bazoooka

2015-10-25, 20:50
Jedną też ciekawych teorii jest że unia specjalnie ściąga imigrantów aby zrobił się burdel a wtedy pod pretekstem walki z imigrantami wprowadzą europejskie wojsko aby żadne z krajów członkowskich nie odważyło się przeciwstawić (mówił to Wipler na youtube poszukajcie "Wipler teoria spiskowa") za to moim zdaniem to ruscy słusznie zauważyli że całą UE należy postrzegać jako jeden kraj bo wszyscy muszą robić tak jak niemcy każą ale to jeszcze do nikogo nie dotarło że już nie istnieje suwerenny kraj zwany Polską.

xXDoggXx

2015-10-25, 20:54
Szkoda tylko że taka mała garstka ludzi dostrzega ziarna prawdy w tych jak to nazywacie "teoriach spiskowych" ale łatwiej jest wyśmiać niżeli trochę poczytać i pogłówkować, człowiek to jednak głupie zwierze, tak łatwo nami manipulować i nie wiem śmiać się czy płakać ale chciałbym tylko dożyć czasów gdy to wszystko wyjdzie na jaw jakimś cudem i posłuchać wtedy tych wszystkich śmieszków

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-10-25, 21:07
"Państwo będzie się nami opiekować poprzez inwigilację"

Państwo opiekuje się już nami poprzez państwową służbę zdrowia, państwowe szkolnictwo, państwowe ubezpieczenia i system emerytalny. Jeśli owa inwigilacja ma być podobnej jakości, jak wymienione wyżej aspekty opieki, to ja jestem spokojny ;)

borsuczysyn

2015-10-25, 21:12
Wygoglujcie sobie Pana Alberta Pike , który ponad 200 lat temu na prośbę masonerii zaplnował Nowy Porządek Świata. Jeden z ostatnich etapów widzimy na własne oczy cyt,:

"Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie" :shock:

eunstachy

2015-10-25, 21:16
Kolego wyżej - akurat w tych sprawach będą się zajmować jak trzeba. Wystarczy podać tylko jeden, dziś bardzo aktualny przykład - wybory. Od wielu lat skutecznie blokują wejście do sejmu komuś spoza systemu i skutecznie ogłupiają ludzi.

A dlaczego ludzie nie mają nic przeciwko inwigilacji? Zawsze odpowiedź jest taka sama: nie robię nic złego za co mogli by mnie ścigać, dlatego nie mam nic przeciwko.

Co do łączenia faktów... Nie odkryłeś nic specjalnego. O tym co napisałeś wie każdy kto myśli samodzielnie i samodzielnie docieka prawdy a nie tylko łyka informacje podawane w wiadomościach jak pelikan.