18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Achtung kurwa!

mondryj • 2013-07-11, 14:11
Kolega rzucił achtungiem i... trafił :sraczka:


nie było bo materiał własny sprzed kilku latek

mondryj

2013-07-12, 13:51
szwagier9 napisał/a:

Jeszcze troche i byś musiał to na harda wrzucać. a za takie coś to powinien być solidny wpie**ol. Przez jakiś szczylów oko stracić czy coś tam.


heheheh po pierwsze: nie posrej sie :chomik: po drugie to wpie**olu nie było bo to młodsze koleżanki były, a po trzecie to trafił w koszulkę i ja zjarało, ale potem odkupił grzecznie wiec spoko panie.

Maykelos napisał/a:

słychać, że masz kolegów kastratów


a to od chwytu samuraja - od tyłu za jaja. jak masz dosyć siły to można tak kogoś podnieść, a jak nie to kończysz w pozycji a'la "taczki". jedno i drugie bardzo niefajne.

Doomik

2013-07-12, 14:01
Zarammoth napisał/a:

Obrazek



ale od Pei się odpie**ol, gnoju Ty

obersturmbannführer

2013-07-12, 14:25
Doomik napisał/a:



ale od Pei się odpie**ol, gnoju Ty

rychu peja, wygląda mi na geja....

Matikens

2013-07-12, 14:28
Brawo sadole, nie spodziewałem się ze będziecie się jarać jakimś debilem który mógł komuś zrobić krzywdę, spoko to jest sadistic więc krew i posoka powinna być na pierwszym miejscu, ale to nie znaczy że możemy pozwalać na takie zachowanie i jeszcze piwkować takiego kretyna, akurat za ten materiał własny powinien dostać solidny wpie**ol i czarnego ku*asa w dupe.

skrimek

2013-07-12, 15:05
obersturmbannführer napisał/a:

rychu peja, wygląda mi na geja....



powiedz to Rysiowi

oc...........an

2013-07-12, 15:51
Przypomniał mi się ten filmik... :amused:



Von_Lofixberg

2013-07-12, 19:02
@DUST DEVIL: Wygrałeś Pan, dawno się tak nie uśmiałem. :D

sz...........r9

2013-07-12, 20:33
mondryj napisał/a:


heheheh po pierwsze: nie posrej sie :chomik: po drugie to wpie**olu nie było bo to młodsze koleżanki były, a po trzecie to trafił w koszulkę i ja zjarało, ale potem odkupił grzecznie wiec spoko panie.

.



Oka czy palca nie odkupi. Tu się nie jebnij. Zajebistych kolegów mają wasze koleżanki