18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdalny film z budowy.

ZetEPe • 2013-04-22, 22:50
Alternatywna twórczość robotnicza.

osin22

2013-04-23, 00:55
taki harlem szejk "under 50 IQ version"

sharqylbj

2013-04-23, 00:58
I ja będę musiał takim ludziom mówić, co robić na budowie? ....ZAJEBIŚCIE! :D

ProfessorHix

2013-04-23, 08:33
O co Wam, kurde, chodzi?
Gdy trzeba zapieprzać, to zapewne chłopaki zapieprzają. Ludziom, którzy nie rozumieją sensu takich wygłupów w pracy mogę jedynie współczuć ich wyblakłego życia. Nawet w ciężkiej pracy można znaleźć jakiś pozytyw, moment na zrobienie czegoś głupiego/zabawnego. Reszta dniówki minie jak z bicza strzelił. :)

19patrick91

2013-04-23, 14:13
DziQ6666 napisał/a:

Za 8 zł/h kto inny może tam pracować??



8 zł/h to bardzo dużo jak na polskie realia.
Powiedz to tym co pracują w ochronie za 2 zł/h (sam niestety taką ofertę dostałem)-.- i do tego mają licencję II stopnia.

Eliot Imperio

2013-04-23, 15:07
Dobra, każdy tu pie**oli, że koleś co robi remonty to idiota i nieuk. Ale żebyś k***a hejterze Ty potrafił coś zrobić w domu a nie tylko gimbusiarskie pie**olenie że to kretyni. Polowa tych dzieciaczków z sadola, która tutaj tak cudownie komentuje nawet nie potrafiłaby wywiercić dziury. Patrze na społeczeństwo w wieku mojego brata- osiągają w tym roku pełnoletniość. Bałbym się dać takim ludziom coś więcej niż miotłe do ręki z uwagi na to, że by sie nie zabił. Szlifierka czy spawanie to już w ogóle abstrakcja. Nie będę się rozpisywac, bo wyjdzie że też jestem tym robolem z IQ niższym niż 50. Że 8 zł na godzine to mało. Skończ studia i znajdź lepszą jak taki cwany jesteś. No przecież ilość idiotów na tym forum powoli sięga limitów, tak samo jak cierpliwość na takie durne gadanie. Każdy jest mądry, ale to oni was kasują jak za zboże, bo nawet nie wiecie co robią, tacy jesteście wyedukowani (mówię o większośći). Jak widzę tylko, że mam zlecenie w pewnych sklepach, to wiem, że muszę szykować się na samych "szpeców" i profesjonalistów, którzy nawet kabla sieciowego od zasilającego nie potrafią odróżnić.

Takeda

2013-04-23, 17:00
Przypomniało mi się:


lufnik1946

2013-04-23, 19:34
k***a to się nawet do łopaty nie nadaje.

oozyxak0o

2013-04-23, 21:40
kustoszpan napisał/a:

Dam piwo. A dlaczego?
Bo znam baaaardzo dobrze realia na polskich budowach. Nie takie jaja się odpie**ala.
Film ch*jowy, ale daję na złśc gimbusom "ekspertą" co zaraz zaczną narzekac na mosty,stadiony i drogi.
Pozdro.


To polskie drogi są dobre? No tak jak się ma znajomych polityków to się jeździ suv-em i się nie wnika w dziury co nie? Panie lewaku?

kebabkilla

2013-04-27, 10:56
Jaki ktoś, kto pracuje za 2zł/h musi mieć do siebie szacunek ^^ wtedy bierze się kanister i idzie na sejm podpalać auta, a nie poslusznie zapie**alać za chlebek i wode. Patologia

fazzie

2013-04-30, 21:10
k***a, nie wiem czemu ale boje sie tego filmiku...