18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abelard Giza - po występie o papieżu

ASAKKU • 2013-04-23, 19:07
Jako, że polewa z mojego "miasta" (taka tam sypialnia Łodzi i Wa-wy) a raczej z jego POtulnych władz, to patriotyzm regionalny trza odstawić na bok :mrgreen:



Takeya

2013-04-24, 00:48
Wam to k***a nigdy nic nie pasuje. Są zagraniczni komicy to "ooo nasi to się do nich nie umywają, szkoda że takich komików nie mamy", a jak zaczyna się coś dziać to "ch*jowe, wszystko ch*jowe, ściągnięte od panów zza oceanu". pie**olnijcie się i wrzućcie na luz.

platini1

2013-04-24, 05:24
Giza to jeden z nielicznych gości na polskiej scenie kabaretowej, którego cenie i szczerze jebie mnie to, czy mam słabe poczucie humoru, albo to, że jest "podróbką" kogoś zza oceanu. Jego skecze mi się podobają i ch*j. Swoją drogą o papieżu ma dużo racji to tylko człowiek, a ludzie się go czepiają zamiast poczuć trochę dystansu.

Steven

2013-04-24, 07:56
Słabe w ch*j.

WisienGM

2013-04-24, 11:27
Ze Skierniewic jestes? Kiedys wracalem do domu z uczelni, obudziłem się naj***ny w Skierkach i nie mialem pojecia w którą stronę do cywilizacji ;p

ASAKKU

2013-04-24, 18:30
WisienGM napisał/a:

Ze Skierniewic jestes? Kiedys wracalem do domu z uczelni, obudziłem się naj***ny w Skierkach i nie mialem pojecia w którą stronę do cywilizacji ;p



Trza było iść wzdłuż torów ;)
Bo Skierki, to taka mieścina co dzieli się na przed i za wiaduktem :mrgreen:

smiechu

2013-04-24, 19:56
XasakkuX, Jakby szedł wzdłuż torów to nie daj boże doszedłby do gorszej mieściny- Warszawy.

Miziou

2013-04-24, 21:50
kurewsko niezabawne, jak i pierwszy występ - gdyby nie podkładany śmiech, to człowiek nie wiedziałby gdzie się pojawił żart - podziwiać klakierów ze studia, muszą im dobrze płacić, albo odpowiednio szybko pokazywać transparenty typu "APLAUZ!"...

moim zdaniem, nijak to się ma do standupów mistrzów Brytoli, ale to moje zdanie, więc kij mi w oko :)