18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abelard Giza - Michał

QML • 2012-12-30, 12:12
Abelard Giza o homofobii w Polsce.


Novik

2012-12-30, 21:51
spoko spoko takie ludzie dorwą się do adopcji to zobaczycie ile ludzi się powiesi bo się smieją w szkole ze ma 2 ojców :]

pstPL

2012-12-30, 22:01
@xxTurboxx
chciałbyś? jesteś raczej pasywny?
się nie przejmuj. wszystko z czasem!

Donkapi

2012-12-30, 22:45
Wk***wia mnie propagowanie pedalestwa.Pi***olone cioty,Wypieprzać z tym.Jestem homofobem i się z tym nie wstydzę!

PanPaszczak

2012-12-30, 22:52
Cytat:

Jesteście poj***ni, gej czy nie gej... tak czy inaczej człowiek
Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś miał coś przeciwko publicznym pieszczotom lesbijek ale jak chodzi o pedałów to zawsze hejt... Dajcie spokój NIE ZNASZ CZŁOWIEKA TO GO NIE OCENIAJ DEBILU!
a za Abelarda zawsze piwko


Ciekawe czemu mój komentarz został usunięty? Czyżby Któryś z adminów doszedł do wniosku, że są ważniejsze rzeczy od zgrywania pie**olonych internetowych kozaków?

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2012-12-30, 22:54 ]
Dostałeś powiadomienie na PW. Ale jeśli nie umiesz odczytać, to napisze Ci tutaj. 4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa.

pstPL

2012-12-30, 23:22
@Donkapi
propagować: http //sjp pwn pl/slownik/2572671/propagować

vajron

2012-12-31, 00:14
Normalni ludzie nie plują się w internecie na pedałów bo mają na to wyj***ne. Ci hejterzy tu to chyba przez tatusiów byli r*chani, bo inaczej nie wiem skąd, aż taka agresja.

Koniec Świata

2012-12-31, 00:43
Znam typa, który ma zwyczaj wyzywania od pedałów, a sam ma jakieś takie ciągoty do łapania facetów za dupę. Coś w tym jest, że ci co tak nienawidzą gejów to mają jakieś problemy ze swoją seksualnością. Ja jestem hetero i wiem o tym, ale nie czuje potrzeby zwalczania homoseksualistów, którzy są nieszkodliwym marginesem. Co ciekawe nigdy nie widziałem na żywo idących za rękę albo liżących się facetów. To pewnie ci ujadacze "prawicowi" przebywają w takich miejscach gdzie widzą takie sceny. Może na tych spędach heilujących łysoli tak się bawią, bo dziewczyn tam brakuje. Taka męska przyjaźń... :D

:badyl:

PanPaszczak

2012-12-31, 02:59
Cytat:

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2012-12-30, 22:54 ]
Dostałeś powiadomienie na PW. Ale jeśli nie umiesz odczytać, to napisze Ci tutaj. 4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa.


Zajebista szkoda, aczkolwiek nic do mnie nie przyszło... Pewnie wina Tuska :roll:
Ale naprawdę ludzie skończcie pie**olić, bo to już nie jest śmieszne

marcinek6000

2012-12-31, 11:49
jaka fobia? Jak ktoś nie cierpi pedałów, denerwują go to antypedał, antyhomoś, antygej, ale nie kurde homofob, bo fobia oznacza strach, a ci anty wcale ich się nie boją, chętnie by nie jednemu przylutowali w gębę.

oc...........an

2012-12-31, 19:57
Ja tam nie mam nic przeciwko gejom i uważam, że są spoko ;)


Ci co najgłośniej krzyczą na homoseksualistów często sami są kryptogejami.

Ne...........es

2012-12-31, 21:54
po komentarzach widac dlaczego polska to najwieksze gowno planety :)

lapps

2013-01-04, 09:05
Kaliiak napisał/a:

A jak odniesiecie się do zachowań homoseksualnych wśród zwierząt? Też są chore? Nie postępują według religii?



a jak sie odniesiesz do kanibalizmu i morderstw wsrod zwierzat? w koncu co to za roznica czy czlowiek je krowe czy innego czlowieka? mieso jest mieso

@i do wszystkich powyzej:

nikt nie lubi lesbijek. co najwyzej biseksualistki ludzi jaraja

Saterko

2013-01-08, 19:49
Wielki ból dupy PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN za 3...2...1...