18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A z kumplami..

hakashi • 2014-12-14, 00:45
Chodzę tak :krejzi:


NieWiemZeWiem

2014-12-14, 12:26
@zmiananicka

Ale zwierzeta typu bydło mają w ogóle inny metaboliz i ich ciało potrafi się tak rozrosnąć. My aby zbudować mięśnie potrzebujemy całe 21? aminokwasów, wtedy nasze ciało buduje mieśnie.

Twoje porównanie to tak jak : k***a małpy mają palce,dłonie i potrafią skakać po drzewach a ludzie są uczeni chodzić w butach, jeżdzić na rowerze itp.

A po drugie, te miesnie to nie wynik ćwiczeń i jedzenia a w ch*j lat selekcji. Gdyby takie coś u ludzi robić - zjebów,głupich,słabych i brzydkich wyrzucać do śmieci to za x lat by byli sami zajebisci ludzie bez grubasów,ciot,dobre dupy z fajnymi cyckami itd

kampton

2014-12-14, 14:40
Ale Sk***ysyn zbudowany :D

KowalSSki

2014-12-14, 19:33
Ty i Twoi kumple chodzicie z jajami na wierzchu ?

Lopez

2014-12-14, 19:58
Na takim sk***ielu mógłbym jechać na wojnę napie**alać się z orkami :jezdziec:

nimfomanka999

2014-12-14, 22:47
Dużopiję napisał/a:

z czego co gdzieś kiedyś czytałem to specjalna rasa byków do zapładniania.



No takiemu to żadna nie sp***oli.

NecroForce

2014-12-15, 09:36
Na trawie to na pewno nie wyhodowane :D

Sinecod

2014-12-15, 10:24
Dużopiję napisał/a:

z czego co gdzieś kiedyś czytałem to specjalna rasa byków do zapładniania.



A nie bo to zwykłe mięsne BBB albo Charolaise, aczkolwiek od dupy strony bardziej wygląda to na Belgian Blue.

Tak, jestem specjalistą. :amused:

gówniaczek

2014-12-15, 10:42
nimfomanka999 napisał/a:



No takiemu to żadna nie sp***oli.


Myślę, że Ty to byś się nawet nie opierała.

soadfan

2014-12-15, 10:55
Oglądałem o tym dokument i podobno rasa powstała z krzyżowania bydła o największym potencjale do rozrostu mięśni. Z potomstwa tych osobników wybierano okazy, które miały największą masę mięśniową i tak dalej, aż doszło do tego że ostatnie pokolenia miały wśród swoich przodków samych osobników o największych zdolnościach genetycznych do wzrostu mięśni (więcej wołowiny).

IMO - oczywiście jest to jakieś wytłumaczenie bo i wśród ludzi zdarzają się osobniki które mają naturalnie 50 % większą masę mięśniową od przeciętnej, ale nie wygląda to AŻ tak. No i te krowy wyglądają jakby nie miały grama tłuszczu.