18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

a wepcham se koleżankę pod samochód :)

wyrel • 2015-07-04, 12:07

nie było bo moje , jak cienkie to do gazu :lodowka:

Vid

2015-07-04, 23:50
Miałem niedawno analogiczną sytuację. Dwóch gnojków w wieku mniej więcej 15-17 szło sobie chodnikiem przy ulicy. Zauważyłem ich zawczasu i obserwowałem, bo zaczęli się gapić jakby na coś czekali. Jak się zbliżyłem to jeden drugiego popchnął i gdyby nie szybkie odbicie w lewo to rozmaśliłbym go na asfalcie. Jeszcze gwizdali za mną pokazując środkowe palce.

Reasumując aborcja do 18 roku życia płodu powinna być dozwolona.

Ap...........41

2015-07-04, 23:58
Selekcja naturalna głupich nastolatek

NcLR

2015-07-05, 00:11
Film Idiokracja to nie była komedia tylko ostrzeżenie;)

RockyWood

2015-07-05, 00:23
@Vid
gdybym miał w takiej sytuacji kamerę to raczej bym nie zwalniał nawet a sąd ma swoje sumienie i wykładnię prawa na głowie - brak przejścia dla pieszych + wchodzenie na jezdnię przed samochód = samobójca. Tak można to z adwokatem ustalić o ile są świadkowie ale raczej wyroku dla kierowcy by nie było (chyba że w BMW to wyrok murowany ;) muahahaha )

@chocho
kamerka "na dupie" skutecznie odstrasza tępych ch*jów "siedzących na zderzaku" - musi być tylko dobrze dla takich tępych ch*jów widoczna (podobno na tępych poj***nych ch*jów w firmowych autach nie działa ale cóż...). W innych sytuacjach średnio przydatna. Póki jakiś popie**oleniec z tego tępego rządu nie wpadnie na pomysł aby zdelegalizować takie "nagrywanie" to mając nowe lub po prostu drogie auto, zadbam o to, by w razie "W" sąd/ubezpieczyciel miał komu nakazać wypłatę odszkodowania. Póki co mam 16-letnie wozidełko i ew. stłuczka to będzie dla mnie jak znak z niebios że w końcu nadszedł czas na zakup nowego :) . Oczywiście kamerka jest - dla tępaków wymuszających ubezpieczenie dając po heblach na środku ruchliwej drogi bez przyczyny. 2x na odcinku 100 metrów taka sp***olina w WV mi się trafiłą (2x po heblach - raz na starcie ze skrzyżowania a drugi raz na zakręcie nieco dalej)- na drugi dzień kupiłem kamerkę. Dobrze że miałem nowe hamulce wtedy.

DyndaS

2015-07-05, 00:27
5,23 za 98 :/

aleleble

2015-07-05, 11:22
up.A cały czas pie**olą,że ropa tanieje.

mariva

2015-07-05, 11:43
crankshaft napisał/a:

Zamiast postąpić jak porządny obywatel i wyeliminować 3 te istoty człekopodobne hamujesz?
P.S. Krzywą antenę masz. ;)


Szkoda auta..

MalinowySasza

2015-07-05, 12:22
Czas kupić terenówkę i doposażyć w jakieś złodupne zderzaki.

Rinko

2015-07-05, 13:03
tarcer123 napisał/a:

Niestety ale takie sytuacje będą coraz częstsze. Poziom umysłowy każdego następnego pokolenia jest coraz niższy. Czeka nas zagłada prędzej czy później. Piszę poważnie.




Bo kiedyś takie rzeczy się nie zdarzały? Serio? Po prostu nie każdy miał kamerę w telefonie. :homer:

menelutor

2015-07-05, 18:35
No nie wiem, za moich podstawówkowych czasów jak kumpel stawał przy jezdni to się go nie wpychało, tylko dla żartu odciągało ze słowami "Uratowałem Ci życie". Widać teraz żarty są inne.

CiociaPestka

2015-07-05, 23:17
Vid napisał/a:

Miałem niedawno analogiczną sytuację. Dwóch gnojków w wieku mniej więcej 15-17 szło sobie chodnikiem przy ulicy. Zauważyłem ich zawczasu i obserwowałem, bo zaczęli się gapić jakby na coś czekali. Jak się zbliżyłem to jeden drugiego popchnął i gdyby nie szybkie odbicie w lewo to rozmaśliłbym go na asfalcie. Jeszcze gwizdali za mną pokazując środkowe palce.

Reasumując aborcja do 18 roku życia płodu powinna być dozwolona.


Było wysiąść i dopie**olić obydwóm. Raz mialem podobną sytuację, ale gnojek specjalnie rzucił piłkę przed samochód mi. ok. 16 lat. szczęście, że nic nie jechało z tyłu. Wyszedłem i zaj***łem liścia :) Gnojek sie nauczy.

Vid

2015-07-06, 09:31
CiociaPestka, Ta, to było kuszące, ale spieszyło mi się z roboty do domu z czteropakiem browara. Alkoholizm kazał mi jechać żeby szybciej sobie wypić zimne piwko, nie chciało mi się marnować energii na wyp***ki.

RockyWood, a ch*ja prawda, bo w większości przypadków pieszy który wchodzi na drogę ma jednak cały czas pierwszeństwo i za takie potrącenie często też się dostaje wyroki. A kamerki niestety nie mam, cały czas noszę się z zamiarem kupna, ale zawsze hajsu mi szkoda, albo jest go trochę za mało.

Grishjarta

2019-10-05, 09:09
Aaaa hahajajjjssss dobre