18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bober93

2015-10-13, 18:04
Pierwsza akcja:
"Twoja wina czy nasza?"

Kolor włosów chyba wszystkim wiadomy.
:idzwch*j:

krzyks

2015-10-13, 18:24
"Twoja wina, czy nasza" - uratowałeś mi wieczór, a tak serio, to kierowca niemota - k***a, chyba chciał w nich wjechać...... zero reakcji, baba się wcześniej darła, niż on zareagował.... czyli jedno głupio gada, drugie głupio jeździ. "Stój, co Ty robisz" ... to już szeptem, hehehe.... i fakt - k***a po ch*j się ruszał? 1:45 Wrocław Leśnica, wyjazd z Dolnobrzeskiej w Średzką do centrum... reszta bez komentarza, ot - codzienność.
.
.
Za akcje u nas piwko, ruskie klimaty są już po prostu nudne.... :-P

TamGdzies

2015-10-13, 18:39
1:54 ...pewnie na żółtym napieprzał :)

2:28... samochód z przodu hamuje, a ten gaz wciska.. :)

2:40 miga czerwone przed torami... można jechać? bo sam nie wiem, co to oznacza..?(ten sygnał) ? poważnie...

5:33 ..gość ch*jowo zjechał... ale kierowca tira mógł zacząć hamować kilka sekund wcześniej i trąbić.. a nie 5m przed..

..no, może busa..

6:35 ..tiry to wszędzie się pchają.. :)

grubystefan

2015-10-13, 18:41
Gdzie nam do ruskich :D Spodziewałem się większych atrakcji!

TamGdzies

2015-10-13, 18:42
6:50... masz motocykl to się ciesz... ale nie narażaj innych..

4x4offroad

2015-10-13, 20:00
@ TamGdzieś
ty tak serio? cofnij sobie do 6:50 przeanalizuj sytuacje.

szogunek

2015-10-13, 20:00
motocyklista z 6:40 pewno kombinezon juz mial pelen, a w 7:40 piekne piruety robil, zastanawiam sie tylko, co oni k***a mysleli? ze gdzie sa na dzikim zachodzie, czy w dzikiej rosji?

asco

2015-10-13, 20:30
krzyks napisał/a:

"Twoja wina, czy nasza" - uratowałeś mi wieczór, a tak serio, to kierowca niemota - k***a, chyba chciał w nich wjechać...... zero reakcji, baba się wcześniej darła, niż on zareagował.... czyli jedno głupio gada, drugie głupio jeździ. "Stój, co Ty robisz" ... to już szeptem, hehehe.... i fakt - k***a po ch*j się ruszał? 1:45 Wrocław Leśnica, wyjazd z Dolnobrzeskiej w Średzką do centrum... reszta bez komentarza, ot - codzienność.
.
.
Za akcje u nas piwko, ruskie klimaty są już po prostu nudne.... :-P



Obstawiam, że po prostu chciał naderwać zderzak. Dodatkowa kasa w kieszeni zawsze spoko ;)

nectovelius

2015-10-13, 20:31
Oooooo, moje okolice - Rzeszów, Przeworsk :) Pozdrowienia dla kierowców z Podkarpacia ;)
P.S. do kierowcy z Leżajska - Jak mi jeszcze raz wymusisz (tak jak dzisiaj pod Orlenem w Głuchowie na E4), to Ci Panie Szanowny Przypie**olę... w auto i w mordę ;)
Dobranoc, SZEROKOŚCI :!: :)

Yeebunny

2015-10-13, 20:53
o w 1.41 Białystok :D

CichaWoda

2015-10-13, 20:55
motocyklista pewnie długo się zastanawiał jakim cudem żyje

Catar

2015-10-13, 20:56
'Włączamy niskie Ceeenyyy'

Edek Łomiarz

2015-10-13, 21:04
Pierwsza akcja to Elbląg i jedno z 2 skrzyżowań, które zostały przebudowane ze względu na rozbudowę widocznego na filmie centrum handlowego. I wiecie co? Mądre głowy w urzędzie wymyśliły że zrobią oba skrzyżowania łudząco podobne do ronda, ale z zasadami zwykłego skrzyżowania, czyli odwrotnymi do sugerowanego kształtem i ruchem okrężnym ronda. I jaki jest tego skutek? Walą się tam non stop. Jak ktoś ma trochę kasy, to polecam otworzyć obok zakład blacharski - klientów ma gwarantowanych.