18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Ty przechylasz kielicha za kierownicą?!

valdziu • 2016-11-02, 20:04


Dziś trochę w odmiennej formie, ale temat pijanych za kierownicą już był poruszany na tyle sposobów, a jednak nadal nie do wszystkich dociera...

Igorek95

2016-11-03, 11:03
@SpeedyG a jak Ty to sobie k***a wyobrażasz? "W wypadku zginęły 3 osoby, w tym dwójka dzieci, sprawca miał 0,4 promila alkoholu we krwi, ale czuł się dobrze, został odesłany do domu."

Guzik

2016-11-03, 11:30
SpeedyG napisał/a:

Jak ja nie lubię tego kolesia, który potrafi zrobić 20 minutowy filmik (...)



Jak napisał tarcer123 nawet głupie przeziębienie wpływa na twoją zdolność prowadzenia auta czy oceny sytuacji. Ty możesz nie czuć tych promili na drugi dzień ale twoja reakcja spóźniona o sekundę może zadecydować o czyimś być albo nie być.
Notabene, jak cię wk***iają tak bardzo inni kierowcy to polecam PKS albo PKP. Nikt ci nie każe wsiadać do auta jak to tak boli.
PS. Jakbyś za tym "debilem" sam nie jechał 120km/h albo zachował rozsądny dystans to nie miałbyś strachu z awaryjnym hamowaniem. Przemyśl temat.

Kacpes

2016-11-03, 11:59
tarcer123 napisał/a:

Ja czasami jak mam grypę to nawet czuje się ch*jowo i widzę że reakcja i ruchy są nie te co powinny.


Guzik napisał/a:



Jak napisał tarcer123 nawet głupie przeziębienie wpływa na twoją zdolność prowadzenia auta czy oceny sytuacji. Ty możesz nie czuć tych promili na drugi dzień ale twoja reakcja spóźniona o sekundę może zadecydować o czyimś być albo nie być.
Notabene, jak cię wk***iają tak bardzo inni kierowcy to polecam PKS albo PKP. Nikt ci nie każe wsiadać do auta jak to tak boli.
PS. Jakbyś za tym "debilem" sam nie jechał 120km/h albo zachował rozsądny dystans to nie miałbyś strachu z awaryjnym hamowaniem. Przemyśl temat.



Skoro tak bardzo wam przeszkadza zwykłe przeziębienie, to po co robiliście panowie prawko? Wk***ia mnie, że bierzecie wszystkich swoją miarą, wypijecie szyjkę piwa i wielce naj***ni. Jakimś cudem w innych krajach mają wyższe progi i nie mają takich problemów? Przez takich ludzi nie chce mi się przyznawać do bycia polakiem