18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A ty kim jesteś? Mężczyzną?

~Velture • 2023-04-20, 11:01
Ruscy szukają kolejnego mięsa armatniego i wypuścili zajebisty film reklamowy :amused:

Jak ktoś nie zna angielskiego albo rosyjskiego to może w ogóle nie odpalać.

wersja upscalowana przeze mnie w znacznie wyższej rozdzielczości:



wersja oryginalna w oryginalnej rozdzielczości, bo ktoś prosił abym wrzucał również oryginalnej jakości filmy:
spoiler

harold88

2023-04-20, 18:14
1000 zł za śmierć dla ojczyzny. Przykre

Kidl3r

2023-04-20, 18:27
harold88 napisał/a:

1000 zł za śmierć dla ojczyzny. Przykre



I cyk... nakibel już jest, resztę się przyniesie z zgniłej ukrainy. I można być kimś w kacaplandii

buer2008

2023-04-20, 18:29
Ktoś na froncie lata na golasa, bo ostatnie 5 mundurów trafiło do reklamy.

Antoni79

2023-04-20, 18:51
Siriuz napisał/a:

Pomyliłeś raczej z Hamburgerami, którzy to przecież mają misje szerzenia ichniej demokracji na cały świat. Ruscy są w defensywie i chyba jedyne ich działania daleko poza granicami mają na celu zapewnienie dostępu do surowców. Oni są gdzieś po środku między izolacjonistami Chińczykami a imperialistycznymi Hamburgerami.



Wszyscy uciekają do Ameryki i naszej zgniłej zachodniej demokracji. Do ruskich i na Ukrainę ich jakoś nie ciągnie. Jest burdel w kraju, ale każdy moźe żyć jak chce. Masz pełną michę, szpital za darmo, nauczą czytać, pisać, liczyć. Na resztę niestety trzeba zarobić. Nie są w defensywie. O włos a dogadaliby się z Niemcami Francją, nie tylko co do gazu i bylibyśmy znowu na naszym miejscu-w czarnej dupie. A tak ruskie będą lizać rany jak pies wiele lat, szwaby mają popsuty biznes, a Ukraina jest państwem-bankrutem. Silna dla nas dobra by nie była. Kilka tygodni przed wojną zablokowali nam eksport, przyjaciele. Nie będzie welikoj ukrainskoj dierżawy od Sanu po Kaukaz.

damian15snk

2023-04-20, 19:54
MalcolmX napisał/a:

Ruski mir a market taki jakby zachodni. Taxi też nie zj***ne zardzewiałe żiguli, tylko yellow cab. Te czerwone k***y strasznie chcieliby do tego zapadu... tylko zapad ich nie chce, bandytów j***nych.



Szczekacie na ruskich a to zachod was w dupe r*cha bez mydla, spoleczniaki j***ne.

Geraldinio

2023-04-20, 21:05
Niezła reklama naboru nawozu pod ukraińskie zborze na polach.

Siriuz

2023-04-20, 21:12
Antoni79 napisał/a:

Wszyscy uciekają do Ameryki i naszej zgniłej zachodniej demokracji. Do ruskich i na Ukrainę ich jakoś nie ciągnie.



Jakieś dane czy inne fakty na potwierdzenie tych słów czy to tylko wyraz Twoich pragnień i wyobrażeń? Tak z rękawa przypomnę sprawę Gerarda Depardieu, który postanowił uciec do Rosji. Nie wiem jaki był finalny skutek, ale ma tam ponoć dom. Niedługo po nim to samo zrobił Steven Segal. Poza tym wystarczy popytać na internetach zwykłych amerykanów - wprawdzie nie powiedzą, że chcą do Rosji, ale wielu przyzna, że chętnie przenieśli by się do Europy.

Jak miałem 20 lat to też chciałem na zachód, ale im częściej tam jeździłem tym szybciej mi takie pomysły wychodziły z głowy. Mity, które urosły na temat zachodu w PRLu odbijają się echem do dzisiaj i podejrzewam, że wśród młodych z małych miejscowości są nadal silne. Jeśli ktoś ogląda codziennie TVN to też pewnie owe mity są odgrzewane.

Gdybym miał w bród kasy, to nawet nie rozważałbym Ameryki, tylko jakąś Chorwację, Grecję, Szwajcarię lub daleką Azję... przez długi czas myślałem o Australii, ale to co się tam wyprawiało w czasie pandemii przekreśliło ten kierunek. Rosję też rozważałem, ale nie jest ona wysoko na mojej liście. Generalnie w Polsce czuję się najlepiej, muszę tylko wyprowadzić się z Warszawki i zostawić ten lewacki rynsztok dla słoików i ogórków.

Antoni79 napisał/a:

O włos a dogadaliby się z Niemcami Francją,



Oni doskonale wiedzą, że rurociąg rozpieprzyli Amerykanie... nikt nie wyciągnął wniosków z II WŚ, więc jeszcze bym poczekał na ich ruch...

Antoni79 napisał/a:

A tak ruskie będą lizać rany jak pies wiele lat, szwaby mają popsuty biznes



Z tego co ja widzę, to sytuacja geopolityczna przyśpieszyła tylko u nich zmiany i zacieśnianie współpracy z silnymi sąsiadami. Zwracam uwagę, że rubel jest na poziomie takim jak przed wojną, a inflacja na poziomie ok 7%. Jeśli ktoś będzie lizał rany to raczej Europa.

Antoni79

2023-04-20, 21:39
Siriuz napisał/a:

Jakieś dane czy inne fakty na potwierdzenie tych słów czy to tylko wyraz Twoich pragnień i wyobrażeń? Tak z rękawa przypomnę sprawę Gerarda Depardieu, który postanowił uciec do Rosji. Nie wiem jaki był finalny skutek, ale ma tam ponoć dom. Niedługo po nim to samo zrobił Steven Segal. Poza tym wystarczy popytać na internetach zwykłych amerykanów - wprawdzie nie powiedzą, że chcą do Rosji, ale wielu przyzna, że chętnie przenieśli by się do Europy.
Jak miałem 20 lat to też chciałem na zachód, ale im częściej tam jeździłem tym szybciej mi takie pomysły wychodziły z głowy. Mity, które urosły na temat zachodu w PRLu odbijają się echem do dzisiaj i podejrzewam, że wśród młodych z małych miejscowości są nadal silne. Jeśli ktoś ogląda codziennie TVN to też pewnie owe mity są odgrzewane.
Gdybym miał w bród kasy, to nawet nie rozważałbym Ameryki, tylko jakąś Chorwację, Grecję, Szwajcarię lub daleką Azję... przez długi czas myślałem o Australii, ale to co się tam wyprawiało w czasie pandemii przekreśliło ten kierunek. Rosję też rozważałem, ale nie jest ona wysoko na mojej liście. Generalnie w Polsce czuję się najlepiej, muszę tylko wyprowadzić się z Warszawki i zostawić ten lewacki rynsztok dla słoików i ogórków.
Oni doskonale wiedzą, że rurociąg rozpieprzyli Amerykanie... nikt nie wyciągnął wniosków z II WŚ, więc jeszcze bym poczekał na ich ruch...
Z tego co ja widzę, to sytuacja geopolityczna przyśpieszyła tylko u nich zmiany i zacieśnianie współpracy z silnymi sąsiadami. Zwracam uwagę, że rubel jest na poziomie takim jak przed wojną, a inflacja na poziomie ok 7%. Jeśli ktoś będzie lizał rany to raczej Europa.



W starożytnym Egipcie też nie było bezrobocia- to do kondycji gospodarczej Rosji.

Pandemia pokazała, że zachód to mentalni niewolnicy. U nas niby te maski nosili, ale usługi, budowlanka, remonty, handel i dosypywanie kasy do obrotu to był bum, że teraz nie wiadomo jak to spowolnić, żeby nie wykoleić. Tam dali rozkaz żeby siedzieć w domu to siedzieli.

Jedyny ich silny sąsiad co współpracują to Chiny, ale oni nie są ich przyjacielem. Oni nie są niczyim przyjacielem. To jak spanie z oswojonym krokodylem w łóżku.

Siriuz

2023-04-20, 21:44
Antoni79 napisał/a:

W starożytnym Egipcie też nie było bezrobocia- to do kondycji gospodarczej Rosji.
Pandemia pokazała, że zachód to mentalni niewolnicy. U nas niby te maski nosili, ale usługi, budowlanka, remonty, handel i dosypywanie kasy do obrotu to był bum, że teraz nie wiadomo jak to spowolnić, żeby nie wykoleić. Tam dali rozkaz żeby siedzieć w domu to siedzieli.
Jedyny ich silny sąsiad co współpracują to Chiny, ale oni nie są ich przyjacielem. Oni nie są niczyim przyjacielem. To jak spanie z oswojonym krokodylem w łóżku.



Jest jeszcze Arabia Saudyjska i Emiraty, oni pogryźli się z Ameryką i teraz spiskują z Rosją. Z Indiami też nie mają złych stosunków, ale ze względu na ich konflikt z Chinami to nie spoufalają się za bardzo.

Erqti

2023-04-20, 22:59
po ch*j wrzucać tu takie gówno się pytam? jaki jest tego cel? k***a jego mac, nic mnie tak nie wk***iło ostatnio jak to badziewie

Cupracabra

2023-04-20, 23:04
Siriuz napisał/a:

1) Bezpieczeństwa kraju
2) Ludzi mieszkających na wschodzie Ukrainy, których ponoć mordowali nacjonaliści ukraińscy. Przypominam ze tzw bataliony Azow to były paramilitarne ugrupowania złożone gównie z pseudokibiców sportowych. Cicho wspierane przez Kijów w 2014 oficjalnie przekształcone w jednostkę.



Rosja zawsze się ,,broni", również tak tłumaczyli sobie wojnę Polsko-bolszewicką. Z resztą ostatnio putler powiedział, że Krym rosja wyzwoliła, bo było tam niewolnictwo, a Polskę rozebrały dwa kraje, a rosja tylko wzięła tako jakoś ,,swoje" tereny. Odłącz internet, bo co ma azow do terenów dawnej Galicji i miast takich jak Lwów, na ch*j go ostrzelali? Odłącz internet i nie tłumacz tych kurew ze wschodu. Nie, nie bronię Ukraińców ale nienawidzę tłumaczenia zachowań kacapów, bo oni k***a zawsze brnęli na zachód.. j***ne brudne przepite larwy

Siriuz

2023-04-21, 00:00
Cupracabra napisał/a:

Rosja zawsze się ,,broni", również tak tłumaczyli sobie wojnę Polsko-bolszewicką. Z resztą ostatnio putler powiedział, że Krym rosja wyzwoliła, bo było tam niewolnictwo, a Polskę rozebrały dwa kraje, a rosja tylko wzięła tako jakoś ,,swoje" tereny. Odłącz internet, bo co ma azow do terenów dawnej Galicji i miast takich jak Lwów, na ch*j go ostrzelali? Odłącz internet i nie tłumacz tych kurew ze wschodu. Nie, nie bronię Ukraińców ale nienawidzę tłumaczenia zachowań kacapów, bo oni k***a zawsze brnęli na zachód.. j***ne brudne przepite larwy



O czym Ty piszesz? Wiesz jak wyglądała Europa kiedy istniał Układ Warszawski? Jedyne k***y, które mącą to NATO, które od zimnej wojny napiera na wschód a Rosja kolejno wycofuje się. Tak Krym wyzwolili, tam mieszka blisko 90% Rosjan i półwysep był grabiony i poniewierany przez Kijów. Zapytaj Krymian. Znajomy ma żonę Krymiankę i słyszałem różne historie. Nic tam nie funkcjonowało, wszystko się rozpadało i trzeba było łapówkę dać żeby j***na karetka przyjechała. Po aneksji Rosjanie ponoć naprawili drogi i działanie wznowiły ośrodki sportowe, z których Krym słynął. Inna sprawa, że Krym ma zwyczajnie znaczenie strategiczne dla obronności Rosji. Lwowa nikt nie ostrzeliwał dopóki Zelenski nie rozpętał piekła. Zachód Ukrainy obrywa, bo stanowi korytarz dostarczający broń na wchód i tylko dlatego. Celem są linie kolejowe. To wszystko jest k***a proste i logiczne jak budowa cepa, tylko trzeba przestać słuchać tuby propagandowej i włączyć myślenie. Jak można być tak głupim, żeby jeszcze wierzyć w cokolwiek co mówią w mediach? Od roku k***a Ukraińcy dokonują ofensywy a Ruscy z wielkimi stratami się wycofują. Tak samo pewnie wierzyłeś jak kazali Ci siedzieć w domu "jeszcze tylko dwa tygodnie" jak zaczęła się pandemia.

Tutaj masz mapkę obrazującą jak NATO napiera na wschód

zbigniewz

2023-04-21, 00:45
Cryo napisał/a:

Silne ruSSki



w wojsku ważne jest cardio a nie siła