18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to historia jest tego, jak murzyn napierdalał ciapatego

łon • 2013-02-20, 09:11
Panowie... chociaż wiem, że pewnie za chwilę mnie zlinczujecie, za to, że wrzucam coś innego na sadistic( bo przecież kto lubi zmiany? Lepiej ch*jowo ale stabilnie, no nie?)

Jakoś... ten portal nauczył mnie... mieć kto w dupie

Polecam! Film "bez reguł" być może, nie wszyscy widzieli, a warto.

Ostatnio oglądając, go doszedłem do wniosku że nadaje się na ten portal idealnie...

W filmie Samuel L. Jackson jako agent H przesłuch*je na swój ciekawy i przyjemny dla sadoli sposób białego ciapaka, który ku chwale swego świętojebliwego allaha narobić troszkę rumoru w miastach za pomocą bomb atomowych.

Menu:

-duszenie
-odcinanie kończyn
-przypalanie
-porażenia prądem
-podcinanie gardła rodzinie
i wiele innych :hurra:




Wrzucam pobierzne fotki... ciekawsze momenty czekają w filmie.

link do filmu watch?feature=player_embedded&v=Pq2fic_NCJo

Smacznego! :wodka:



Z góry mówię do tych, którzy zamierzają nazwać mnie "gimbusem" "murzynem" "pedałem" "rudym" etc. albo niczym breaveheart pełną piersią krzyknąć " wypie**alaj z tym z sadistica! czy coś

polecam meliskę... relaksacyjną muzykę

i opcję "nie musisz dawać piwa to post zniknie w czeluściach internetu"

Sadole małe czy duże, starsze czy młodsze... szkoda nerwów.

JackCola

2013-02-20, 09:19
skomentuję to tak- zesrała się bieda i płacze :D

Radysh

2013-02-20, 09:20
Film bardzo dobry choć momentami kiczowaty ale jak najbardziej wart obejrzenia.

łon

2013-02-20, 09:24
JackCola napisał/a:

skomentuję to tak- zesrała się bieda i płacze :D



raczej już nudzi mi się patrzenie jak przy każdym poście w komentarzach jeden, jedzie drugiego. Sam rzadko się udzielam... nie zdarzyło mi się zostać zbluzganym.

Takie wyzwiska i różnego rodzaju sprzeczki kojarzą mi się z wieśniactwem totalnym(nie urągając wsi).

tu pasuje raczej powiedzenie " nie kłóć się z idiotą, bo ściągnie Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem"

Tyle w temacie ;)

Ra...........it

2013-02-20, 10:15
Ja ze wsi:

Łon ty rudy spedalony gimbusie należy Ci się
-duszenie
-odcinanie kończyn
-przypalanie
-porażenia prądem
-podcinanie gardła rodzinie

Materiał spoko, mam nadzieję że spełniłem twoje oczekiwania i dosyć CIę obraziłem, miłego dnia

łon

2013-02-20, 10:33
przykro mi...
powinieneś jeszcze obrazić temat i uznać że to sadistic, a nie kwejk... czy coś

To czy jesteś ze wsi nie czyni Cię wieśniakiem.


Czytaj ze zrozumieniem. Miłego dnia

JackCola

2013-02-20, 11:17
Cytat:

masz naj*bane. nie udzielasz się towarzysko tylko siedzisz przed kompem. Musisz poszukać jakiś wariant pośredni, może zajrzyj do książek, albo się wysrać Ić knurze, haha.

Jeżż napisał/a:

Ja ze wsi:

Łon ty rudy spedalony gimbusie należy Ci się
-duszenie
-odcinanie kończyn
-przypalanie
-porażenia prądem
-podcinanie gardła rodzinie

Materiał spoko, mam nadzieję że spełniłem twoje oczekiwania i dosyć CIę obraziłem, miłego dnia




piszesz bajecznie zj**any bełkocik dzieciaczku. Masz jakiś kompleks, bo to nie odpowiada rzeczywistości, do której jestem przekonany. :> Opowiadasz oględnie, ale głupiś.

łon

2013-02-20, 11:23
to wszystko na co cie stac ?


uuuuuu... słabiutko jak na takiego dorosłego 20-sto latka.

JackCola

2013-02-20, 11:27
łon napisał/a:

to wszystko na co cie stac ?


uuuuuu... słabiutko jak na takiego dorosłego 20-sto latka.



E, a ty chcesz bym zwrócił na ciebie uwagę, czy o ch*j walczysz? hehehe. Człeniu, spłyń....

łon

2013-02-20, 18:57
o wybicie głupoty z twojej głowy... wciąż jest nadzieja

JackCola

2013-02-21, 08:27
łon napisał/a:

o wybicie głupoty z twojej głowy... wciąż jest nadzieja




Lubię r*chać w deszcz, kiedy pada w serca :D ponoć jak robisz Algidę to fajnie nochalem szmyrasz po brzuszku :)jak łykasz to możemy się spotkać :)

Krzysztov

2013-03-08, 10:11
film miał być kontrowersyjny i szokujący (tortury, tortury dzieci, bomby...), popychać ludzi do refleksji nad zjawiskiem terroryzmu i przemocy, niestety jednak oprócz zamysłu nie ma w nim zbyt wiele ciekawego. w pewnym momencie człowiek przestaje skupiać się na poszczególnych scenach i zaczyna mówić sam do siebie "oho, teraz musi być zwrot akcji" "o, pewnie będzie jeszcze jedna bomba" "ta, zapewne znajdą tą żonę :ziew: ".

jak macie wolny wieczór, kilka piwek i nie chce wam się ściągać nic innego a to już macie na dysku ok, można obejrzeć. i wielki plus - nawet nie trzeba stopować gdy idzie się do lodówki po kolejnego browarka ;)


i komentarz od mojej ukochanej - nie sposób przegapić miliona scen gdzie ukazane są zajebiście krzywe nogi Moss :szczerbaty: