18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A to ćpun

T3RMINATOR • 2021-05-23, 09:33
Ten zwycięzca eurowizji nawet w takim momencie musiał.


Justynka99

2021-05-23, 15:49
pazuzu napisał/a:

Akurat Włochy miały jeden z lepszych kawałków chociaż Finlandia miała lepszy. To byly jedyne dwa zespoły z jajem i pomysłem na siebie a nie jakieś żałosny pop. Gusta jak dupa każdy ma swoją ale grunt że nie wygrało żadne disco polo ani podobne gówno



To chyba przeoczyłeś Francję i Szwajcarię. Ja wolę rocka, ale tak patrząc na same umiejętności to te dwa kraje były na zupełnie innym poziomie niż reszta. Ogólnie jak co roku - większość to pop bez żadnego pomysłu, ale też co rok jednak kilku lepszych się trafia.

ruddie

2021-05-23, 15:52
Poważnie, kogokolwiek takie gówna interesują?

blacksider

2021-05-23, 16:06
petru23 napisał/a:

Francja powinna wygrać. Zero szoł, zero odciągania uwagi od wokalu. Wyszła, zasliewala, powaliła.



dla mnie lepsza była piosenka Szwajcarii - i też nie robili jakiegoś show.

Gadozer

2021-05-23, 16:10
swampman napisał/a:

eurowizja jest dla typowego plebsu bez gustu i dla starych znudzonych bab.
europejski festyn disco polo ch*jni.
ni to k***a koncert ni to cyrk. jak widze takie cos to juz marze zeby uslyszec zenka



Słuchasz na codzien gównianej muzyki z ziomkami pod blokiem i uważasz się za wielkiego znawcę .
Gówno to jest to co słychać codziennie w radiu. A ty przytuptujesz w rytm i uważasz to za szczyt możliwości piosenkarzy...

Jednak Eurowizja to festiwal osobliwości i każdy przedstawia swoją piosenkę na swój sposób. W końcu na szczęście w tym roku to doskonałe było widoczne. Ci którzy włożyli trochę serca w swoje przedstawienie zakończyli na wysokiej lokacie. A ci którzy grali pod publikę dostali to na co zasłużyły. Niemcy Wlk Brytania Hiszpania Holandia po 0 od publicznosci.

cz...........ek

2021-05-23, 16:20
Kto by nie zapie**olił bucha pod stołem w takiej sytuacji ten p*zda i frajer

Adrian92

2021-05-23, 16:23
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, ch*j z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



Niestety ale lewaki opanowały znacznie więcej dziedzin w życiu niż eurowizję.
Co gorsze, doszli do polityki i władzy a teraz rozsiewają zarazę we własnych krajach.
Takie Niemcy są papierowym krajem, rozmawiałem z wieloma Niemcami, zero przywiązania do swojego kraju. Wojsko stopniowo rozbrajane, wysoki socjal i masa różnych kultur, Niemcy we własnym kraju nie czują się komfortowo i bezpiecznie. Jakby tam wybuchła wojna domowa to śmiem twierdzić, że wojsko by sobie z tym nie poradziło. A jeszcze nie tak dawno Niemcy militarnie byli potęgą. Wciąż mają dobre czołgi ale armia jest coraz słabsza.
Poznałem też wielu Koreańczyków, mega podoba mi się ich patriotyzm i przywiązanie do kraju.
A co do eurowizji to jest to taki sam ściek poprawności politycznej jak np netflix. Dlatego nie oglądam, coraz większe marki popierają tą ideologie dlatego jej nie zatrzymamy a za kilkanaście lat Polska będzie zupełnie innym krajem. jestem tego pewny :)

Xs...........33

2021-05-23, 18:02
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, ch*j z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



No ale koniec końców to ty masz wpływ na to czego słuchasz, to kwestia twojego wolnego wyboru.

cedrikk

2021-05-23, 18:27
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, ch*j z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



To samo z nagrodami Nobla. W szczególności Literatura

plastic

2021-05-23, 18:39
zwierzak30 napisał/a:

Czy ktokolwiek o zdrowych zmysłach,bierze do bani tą całą eurowizję?



tak, bo ktoś ustalil, że mają o niej nak***iac wszystkie media, a ludzie biorą sobie do bani i do serca to, o czym trąbią wszystkie telewizje w europie.

propaganda rozrywkowa

TimeBandit

2021-05-23, 18:51
To się inaczej powinno nazywać 8-)


RogiPierogi

2021-05-23, 19:27
petru23 napisał/a:

Francja powinna wygrać. Zero szoł, zero odciągania uwagi od wokalu. Wyszła, zasliewala, powaliła.



Ta jęczybuła? Co roku dokładnie to samo, ten sam model, ten sam kwik... Nuda!

Wiewór

2021-05-23, 19:36
CzerstWybut napisał/a:

To bylo pewne że w tych czasach nie wygra nikt normalny. Albo cieżka feministka, albo murzyn, bedaly, transy też mile widziani, ch*j z muzyką, ważne kto śpiewa. Lewary opanowaly też tą dziedzine tak jak i sztuke, nie ważne co sie twodzy, liczy sie kto tworzy.
Ps. Nie komentuje polskiej piosenki bo to nędza byla jak hooy. Na eurowizję powinni ludzie wybierać głosowaniem a nie prezes telewizji



Słabo znasz historię Eurowizji jak uważasz że nagle coś się stało z tym konkursem.
To jest cyrkowy festiwal kiczu od 40 lat. Tylko na samym początku to był konkurs muzyki na poziomie

gumofc

2021-05-23, 20:26
Można się było domyślić że dupy będą pękać też na sadolu. Tak Was to boli że wygrał klasyczny rock a nie jakaś nijaka popowa piosenka?

Akurat w tym roku było naprawdę dobrych utworów, żal tylko że jurorzy bez gustu zaniżyli pozycję niektórym utworom. Dla mnie Ukraina najlepsza ale Finlandia, Islandia i Włochy też dobre. Wygrały włochy, ok, ale Ukraina powinna być zdecydowanie wyżej.

Wokalista nie ćpa na nagraniu tylko schyla się po szklankę którą upuścił inny członek zespołu. Obczajcie sobie nagranie w lepszej jakości to zobaczycie. Po paranoi jaką nakręcili idioci członkowie zespołu mają być poddani narkotestom.

swampman

2021-05-24, 01:02
Gadozer napisał/a:

Słuchasz na codzien gównianej muzyki z ziomkami pod blokiem i uważasz się za wielkiego znawcę .
Gówno to jest to co słychać codziennie w radiu. A ty przytuptujesz w rytm i uważasz to za szczyt możliwości piosenkarzy...
Jednak Eurowizja to festiwal osobliwości i każdy przedstawia swoją piosenkę na swój sposób. W końcu na szczęście w tym roku to doskonałe było widoczne. Ci którzy włożyli trochę serca w swoje przedstawienie zakończyli na wysokiej lokacie. A ci którzy grali pod publikę dostali to na co zasłużyły. Niemcy Wlk Brytania Hiszpania Holandia po 0 od publicznosci.



ch*ja wiesz czego ja slucham pajacu :lol:

radia nie sluchalem nigdy. za to ty widze ze lubujesz sie w gownie dla plebsu wiec powodzenia. tandeta jak sk***ysyn i twoje wywody :lol: ja pie**ole

Gadozer

2021-05-24, 11:50
swampman napisał/a:

ch*ja wiesz czego ja slucham pajacu
radia nie sluchalem nigdy. za to ty widze ze lubujesz sie w gownie dla plebsu wiec powodzenia. tandeta jak sk***ysyn i twoje wywody ja pie**ole



Twoja odpowiedź daje nam obraz twojej osoby. Dziękujemy.