18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A teraz pokażę wam co potrafię...

Halman • 2023-07-21, 09:49

strzelanie popisów na szosie..

flejtuch

2023-07-21, 10:52
To było celowe na tym złomie... Tych rozj***nych mustangów tam nikt nie chce tak jak u nas E36..

~Velture

2023-07-21, 11:24
flejtuch napisał/a:

To było celowe na tym złomie... Tych rozj***nych mustangów tam nikt nie chce tak jak u nas E36..



Co ty pie**olisz? Nie chcą u nas e36?
Widać, że od tego dobrobytu pisowskiego się w dupach ludziom już poprzewracało jak obiekt kultu i pożądania milionów już nim nie jest.

dżonyłojlker

2023-07-21, 11:37
flejtuch napisał/a:

nikt nie chce tak jak u nas E36..



Nie jesteś na bieżąco.

flejtuch

2023-07-21, 12:32
VeIture napisał/a:

Co ty pie**olisz? Nie chcą u nas e36?
Widać, że od tego dobrobytu pisowskiego się w dupach ludziom już poprzewracało jak obiekt kultu i pożądania milionów już nim nie jest.



Pomyliło Ci się z E30

Nie dodawaj tutaj do zwykłego komentarza polityki, nie róbcie k***a z Sadola drugiego Joemonstera...

Yolanda

2023-07-21, 13:15
Prawdziwy artysta. W jedyną lampę na osiedlu przywalić.

majeńka

2023-07-21, 15:08
flejtuch napisał/a:

Nie dodawaj tutaj do zwykłego komentarza polityki, nie róbcie k***a z Sadola drugiego Joemonstera...


Z tym się zgodze, to nie miejsce na politykę. Ale polityka to rozmowa o partiach, ich programie, itp, natomiast żądanie prawa i sprawiedliwości (z małej litery) to elementarna przyzwoitość, troska o własne bezpieczeństwo (a jakbym np. zdecydowała się sprawdzić czy meni to nadal buce i przypadkiem zaciążyła?), dbałość o własną kiesę (rozkradaną na 800+ i Padre Direttore) czy wolność poruszania (bo jak tak dalej pójdzie to nas z Unii wyjebią).

Szacunek do PiSu mam taki sam jak do kacapów, a chyba dość się na Sadolu wypowiadam żebyście znali moje zdanie na ten temat.

***** ***!

adek88

2023-07-21, 15:36
Jaka cena pod dom?

Geraldinio

2023-07-21, 22:31
Słabe to, gdyby jeszcze te kable ze słupa go popieściły to może poświęciłbym browara... :)