18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yasiu99

2012-10-25, 14:32
nie czaje o ch*j wam co niektórym z tymi ekspertami chodzi? Możecie mi wierzyć albo nie ale sadol istniał już dość dawno i nie sami gimnazjaliści tu funkcjonowali. To normalne że wśród tylu ludzi znajdzie się ktoś kto będzie geodetą.

BJXSTR

2012-10-25, 15:21
Topcon. Takich samych używałem na praktykach.

KH...........ER

2012-10-25, 16:56
Ciekaw jestem ile ma pixeli ten aparat.
A wiem o co chodzi... Obiektyw ma na siebie odwrócony i dlatego sie szczerzy :D
no to dzieci fotke beda mieć... Pana geodety.

pocominick

2012-10-25, 17:04
KHAKER napisał/a:

Ciekaw jestem ile ma pixeli ten aparat.
A wiem o co chodzi... Obiektyw ma na siebie odwrócony i dlatego sie szczerzy :D
no to dzieci fotke beda mieć... Pana geodety.


:homer:

ptrson

2012-10-25, 17:26
Cytat:

Ciekaw jestem ile ma pixeli ten aparat.
A wiem o co chodzi... Obiektyw ma na siebie odwrócony i dlatego sie szczerzy
no to dzieci fotke beda mieć... Pana geodety.


powiedz że trollujesz

no1cat

2012-10-25, 18:05
Trolling zaczyna się jak się stanie przy ruchliwej drodze i jest popłoch jak przy inspekcji sanitarnej. Jeden z drugim jedzie po 20 i najświętszego udaje chociaż przed chwilą zapieprzał 100 przez miasto. Mamy kamizelki, czasami się czapkę z daszkiem założy, jeszcze jakiś kartonik w kształcie lizaka w łapę i się idioci prawie zabijają. Dzieci dziećmi ale nieoświeconych dorosłych też nie brakuje. Jest nas coraz więcej ale typowa reakcja na geodetę się nie zmienia: zobacz zdjęcia robią, o popatrz będziemy w telewizji, a co tutaj droga będzie?

cenzor123

2012-10-26, 11:10
Trochę pomagałem wujowi w geodezji,używaliśmy Leica TS30,brand new był :) Ale głównie to mierzyłem budynki GPSem Leica i później Trimble.

Bartooo

2012-10-26, 21:28
Ja przez 4 lata nauki w technikum widziałem tachimetr może ze 2 razy :/ A Później się k***a dziwią że ludzie egzaminów nie zdają :/
4 lata poszły w ch*j :cry:

AmfaFeta

2012-11-01, 18:35
Yasiu99 napisał/a:

nie czaje o ch*j wam co niektórym z tymi ekspertami chodzi? Możecie mi wierzyć albo nie ale sadol istniał już dość dawno i nie sami gimnazjaliści tu funkcjonowali. To normalne że wśród tylu ludzi znajdzie się ktoś kto będzie geodetą.



Sam się kształcę pod tym kierunkiem , po prostu zaskoczyło mnie to że jest nas wielu nawet na sadolu :)

BeProud

2013-01-16, 14:55
W pełni zgadzam się z no1cat :-D Pracuję w geodezji i studiuję ten kierunek. Jest to dosyć ciekawy zawód, lecz już kilka razy spier*alałem przed psem :lol: (chodzi o czworonoga...)