18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

a taki byl ladny, europejski...

blokern • 2014-03-06, 20:47
ponizej przedstawiam mapke na ktorej jestesmy jak zawsze na szarym koncu!

szczuka ma swoja teorie. uwaza, ze w cywilizowanej europie jest tyle przemocy poniewaz Polacy wyemigrowali na zachod. precz z lewactwem!



źródło

Matt41

2014-03-06, 21:05
Niech ona spłonie... :roll: Mamy najniższą, bo nie wpuściliśmy muzułmanów/kozojebców/binladenów/terrorystów na nasze terytorium. Jak widzimy na mapce UK/FR/NL i innych to tam jest ich pełno tych brudów palestyńskich.

P.S Z tego co mi wiadomo to UK nie należy do EUropy :->

Wiktor1990

2014-03-06, 21:07
U nas kobiety nie są takie głupie, albo jeszcze nie wiedzą, że można pozwać męża za to, że je bzyknie jak nie mają ochoty :D Kiedyś przeczytałem na jakimś blogu coś takiego:
-Zdradził mnie, jak powiedział "bo za mało mu daję", więc wywaliłem go z domu. Nie mogłam jednak bez niego żyć, więc pozwoliłam mu wrócić. Jest coraz gorzej, wydaje mu się, że zrozumiałam, że to moja wina i się poprawię. Ostatnio obudził mnie wkładając mi członka....
A co drugi polak zaśmiałby się, jak śp. Leper "Jak można zgwałcić swoją żonę" :D

kopernikth

2014-03-06, 21:44
UK należy i do Europy i do unii europejskiej młotku. tylko euro nie wprowadziła.
a po drugie to ta flaga niby Polski nie jest Polską flagą, jak już ktoś robi jakieś zestawienie to mógłby sie przygotować.

IOI

2014-03-06, 22:13
Wychodzi na to, ze w rosji wogole nie ma przemocy.

Neoptolemos

2014-03-06, 22:28
Takich rankingów się w Polsce nie powinno pokazywać, bo znając nasz naród zaraz zaczniemy specjalnie znęcać się nad dziećmi żeby w statystykach podskoczyć :D