18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tak w UFC biją się kobiety ;)

DmNQ • 2014-07-06, 13:38
Walka Ronda Rousey z Alexis Davis na UFC 175, ktoś chętny aby powiedzieć jej , że jej miejsce jest w kuchni ? :D


solteck

2014-07-06, 17:52
żal. nie walka
już lepiej by było gdyby za włosy się szarpały

dzymek123

2014-07-06, 18:00
Przecież widać że dopiero z kuchni wyszła. Klepała ją jak kotlety schabowe na tej macie.

jaceg

2014-07-06, 18:18
jakie kobiety? bo szarpania za włosy i wrzasku nie widziałem, to potwory z łapa wiekszą niż 80% osób na sadisticu :-|

mi...........dz

2014-07-06, 18:22
Jest taka śliczna, że jej miejsce jest w oborze ;D

Everlast1111

2014-07-06, 18:24
Te kobiety mają wiecej męskości niż wy wszyscy komentujący, jestem pewny że kazdy z tych głupio komentujacych zebrał by bęcki konkretne od tej jednej badz drugiej laski.
A o tym, że kobiety nadaja sie tylko do kuchni to tylko świadczy o waszym poziomie :) Skoro chce to sie bije, jest to jej pasją i robi to co kocha, przynajmniej coś ma a nie wasza k***a pasja to zbieranie k***a piwek na sadisticu i myslenie jaki komentarz napisac by być na topie i zbierac te piwka jakby nagroda za to jakas była :D Beka z was pajace :)

zawias69

2014-07-06, 18:45
W zasadzie, to można powiedzieć, że miejsce tej drugiej jest w kuchni.

AstaMan

2014-07-06, 18:47
"fsfsfsfsfsfsfssfsfsf"

Nutzz

2014-07-06, 18:47
A co ma wspólnego męskość z dostawaniem wpie**olu? Miesiąc temu dostałem w tramwaju wpie**ol od dwóch lekko pijanych typków za to że kazałem im się odpie**olić od kobiety. Gdyby ktoś ogarnięty nie krzyknął że "policja" to skończyłoby się na hardzie albo i ch*j wie gdzie, bo starszy gość (tak, starszy, siwiutki jegomość, bo pie**olone ścierwa takie jak ty stały i tylko się gapiły) który skoczył mi pomóc dostał rozbitą butelką (rozcięta ręka). Jakby nie było ich dwóch tylko jeden i to nie ważne który to pewnie też bym dostał. I co, to świadczy o tym są bardziej męscy ode mnie? pie**olnij się w łeb.