18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A suki sie mluca!

ecowy • 2013-12-08, 19:07
O takie cos tez mam na kompie (nie widzialem po tagach a fajne):



PS. z racji na fakt, ze nagrane to zostalo nokia 3330 nie sadze zeby musialo to leciec na harda :) sadistic do przodu :wodka:

a jesli jakis mod uzna, ze to za duzo dla przecietnego sadola to:

:idzwch*j:

Halman

2013-12-08, 19:25
nokia 3330 przy tym to FullHD

Da...........id

2013-12-08, 19:57
ą, ę, ł, ź, ż, ó - masz kopiuj sobie.

I błagam Cię, że rób mi z tego powodu łaski.

ecowy

2013-12-08, 20:06
k***a czlowieku, pie**ole znaki diakrytyczne bo moge i jestem z natury leniwy. a jesli Cie to naprawde boli, i patrzenie na to sprawia Ci dyskomfort - to z godnie z SADYSTYCZNYM duchem strony tylko mnie to cieszy :)

saves

2013-12-08, 20:06
@ Dafid
A co mu tam jakiś Miodek czy Bralczyk będzie pie**olił? On używa ortografii alternatywnej.

Da...........id

2013-12-08, 20:15
Generalnie, gardzę taki niedorozwojami umysłowymi i internetowymi frajerami to zgodnie z profilem tej trony mnie też to cieszy, także wszyscy są szczęśliwi :)

@ saves - myślisz, że to coś wie co to jest "alternatywnej"? ;)

ecowy

2013-12-08, 20:27
O mój boże, obrażają mnie w internecie za to, że nie używam pięknej polszczyzny w postach. Czy to, że na sadisticu piszę sobie tak jak mi wygodniej i szybciej to znaczy już, że nie umiem stosować poprawnej pisowni? Wytknijci mi proszę błąd gramatyczny, składniowy bądź ortograficzny nie polegający na braku ogonka/kreski/kropki to z chęcią przyjmę konstruktywną krytykę. Ale jeżeli naprawde w pogodzeniu się z własną samooceną, czy co tam sobie rekompensujecie wyzywając ludzi w internecie, pomaga Wam sianie bólu dupy to proszę:



PS. i pie**ole dalej bede pisal jak lubie, bez duzych liter na poczatku zdania i bez polskich znakow, bo moge i ch*ja mi zrobicie :D wolnosc dla internetu ! stop ACTA ! stop cenzurze !

:gilotyna:

EDIT: Albo mam lepszy pomysł, od teraz będę pisać na sadolu poprawnie, dzięki temu możecie uznać, że wyleczyliście kogoś z wtórnego analfabetyzmu. Wasza misja społeczna okazała się sukcesem a ja mogę się od teraz cieszyć, że spełniłem dobry uczynek uszczęśliwiając dwóch internetowych napinaczy.

EDIT2:
Cytat:

Generalnie, gardzę taki niedorozwojami umysłowymi i internetowymi frajerami to zgodnie z profilem tej trony mnie też to cieszy, także wszyscy są szczęśliwi :)


A to zdanie mógłbyś chyba jednak poprawić bo brzmi krztynkę nielogicznie, ortografię podobno masz już opanowaną więc czas zacząć budować ładne i spójne zdania.

saves

2013-12-08, 20:37
Tą maścią to posmaruj swój odbyt. Mnie oczy bolą, gdy czytam tak napisane teksty.

pr...........ec

2013-12-08, 20:44
miałem to na telefonie chyba z 3 lata temu i jak byłem w pracy a był ch*jowy dzien to sobie oglądałem zawsze lepiej czas mija oglądając debili/idiotki albo dział HARD :D

Da...........id

2013-12-08, 20:46
ecowy - nooo patrz umiesz używać polskich znaków :)
no jak pięknie - na coś Ci ten internet się przydał :) Zuch chłopak! Grzeczny ecowy, masz nawet trochę wirtualnych piwek ode mnie na zachętę.
Na dobre Ci to wyjdzie, może kiedyś zostaniesz pełnowartościowym człowiekiem :) super, tak dalej dzielny malcu :piwo: Wszyscy, którzy szanują nasz jakże piękny język są Tobie bardzo wdzięczni!

Dziękuję Ci bardzo - dostarczyłeś mi dziennej dawki czarnego humoru!

ecowy

2013-12-08, 21:05
Dafid napisał/a:

ecowy - nooo patrz umiesz używać polskich znaków :)
no jak pięknie - na coś Ci ten internet się przydał :) Zuch chłopak! Grzeczny ecowy, masz nawet trochę wirtualnych piwek ode mnie na zachętę.
Na dobre Ci to wyjdzie, może kiedyś zostaniesz pełnowartościowym człowiekiem :) super, tak dalej dzielny malcu :piwo: Wszyscy, którzy szanują nasz jakże piękny język są Tobie bardzo wdzięczni!

Dziękuję Ci bardzo - dostarczyłeś mi dziennej dawki czarnego humoru!



No to może zedytujesz tamto zdanie? Masz tam też literówkę "Panie zawsze poprawny", trochę kłóci się to z Twoją krucjatą ortograficznego nazisty. ;)

Dzięki za piwka i cieszę się, że filmik się podoba. :D

kuba1181

2013-12-08, 21:40
Takie się leją i ile wytrzymują a moja jak dostała strzała ostatnio to z jakimś rozwodem wyskakuje i na obdukcje poszła ... Boże kogo ja sobie za kobitę wziąłem.

an...........96

2013-12-08, 21:50
z racji na fakt? a to po jakiemu?

ecowy

2013-12-08, 22:12
anna496, Dzięki, ale nie mogę już poprawić :( "Z uwagi na fakt" chyba chciałem napisać, czy coś tam...

rew123321

2013-12-09, 00:34
walki lasek są 100x lepsze od walk facetów