18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A pani to kto?

~Velture • 2018-09-13, 07:26
Wiem, wiem, że to to ale k***a gość rozj***l poprawność :amused:


~Velture

2018-09-13, 13:39
konradssc napisał/a:

Chłopaki to nie, że chcę pisać, że ,,kto wybrzydza ten nie r*cha'', ale gdyby tak popatrzeć na tą sprawę czysto biologicznie (tematem moich rozważań nie będzie strona estetyczna, itp. więc proszę się nie rozpędzać), to w przyrodzie jest tak, że samiec alfa czy tam dobry samiec zdolny do rozrodu to samiec, który jest w stanie zapłodnić każdą samicę. Przekładając to na ludzi to facet, który jest wybredny ponad pewną miarę jest mniej męski/samczy. Nie mówię żeby r*chać maciory po 200 kg, ale kurde jeśli testosteron w Tobie buzuje i widzisz zadbaną babkę, która no nie wiem, nie śmierdzi, jest ładnie ubrana i celulit jej się nie wylewa to kurde ku*as sam dyga. Nie ujmuje nikomu człowieczeństwa i inteligencji, ale jeśli widzisz atrakcyjną młodą babkę i masz wysoki testo, to bez względu czy waży ona 45 czy 100 kg to chcesz zamoczyć w niej kapucyna. Nigdy nie zrozumiem tych co wybrzydzają ponad pewną miarę. Upodobniacie się do lasek, którym nic nie pasuje i nie żebym mówił, że zachowujecie się jaki c**y :amused: Chociaż może :D


Zdjęcie w ogłoszeniu:



Stan faktyczny:

~Nei

2018-09-13, 13:56
Velture napisał/a:


Zdjęcie w ogłoszeniu:

Stan faktyczny:


Bardziej taki:

100Burned

2018-09-13, 14:27
Gdybym był na miejscu gościa- spotkanie z nią potrwałoby krócej niż z jakąkolwiek inną kandydatką ale poza tym nie różniło by się niczym. Potem bym podziękował i tyle, nie byłoby możliwości kontynuowania znajomości. Dlaczego tak a nie inaczej pewnie by się sama domyśliła. Mimo że jestem ch*jem to bym jej już nie rozliczał z tego że na zdjęciach wygląda inaczej a w realu inaczej. Z pewnością obawiała się jego reakcji, mimo to zaryzykowała, jego reakcja była na pewno spełnieniem jej najgorszych obaw. W zasadzie to innymi słowami ale jednak powiedział jej że wygląda beznadziejnie i co ona w ogóle odpie**ala. No nie tak bym nie zrobił.










Chyba że przyprowadziłaby Brajanka, o którym wcześniej nie było słowa to pewnie bym zapytał czy może jej trochę nie poj***ło ale to wiadomo- inna sprawa.

picolo

2018-09-13, 22:05
Śmieszne to było na pierwszy raz ale nie róbmy takiej szopki.Może ma bogate wnętrze, dobrze gotuje, ma inne zdolności? A typ się zachowuje jakby był jedyny na ziemi, dzban.

devonisch

2018-09-13, 23:53
wysłałam tylko jedno zdjęcie - WIĘCEJ zobaczysz na żywo..... - no k***a miała rację !

vl...........00

2018-09-14, 00:18
"Wygląd jest drugorzędną sprawą." Takie typowe pie**olenie wielorybów. Nawet jakby pierwszorzędne było wnętrze to większość tych bazylów by była w jeszcze większej dupie. Pierwszy zawsze jest wygląd, jak kobieta dobrze wygląda to oznacza że dba o siebie i nie złapiemy od niej jakiegoś syfa oraz potomstwo będzie jakoś wyglądać. Dopiero potem poznajemy to całe wnętrze.
Nie rozumiem też po cholere wysyłać komuś jakieś stare foty, albo tylko na tych, na których nie widać że jest sie spasionym knurem. Przecież to potem wyjdzie jak na wiosne gówno spod śniegu. Baby i ich logika...

damianpl

2018-09-14, 09:18
maniekboy napisał/a:



Pokaz swoja fotke.
Ocenimy twoje boskie oblicze.
Laska postąpiła mega ch*jowo, ale to nie powod, by gardzić człowiekiem tylko dlatego, ze jest ulany.

PS. jakby sie jakis ogarniety facet przy niej zakrecil i by sprawil, ze straciłaby te kg, to wygladałaby na serio spoko.
Jest mloda, wiec i skora jest elastyczna, a ty sam pewnie bys wtedy walil kapucyna pod jej zdjecia w stroju kąpielowym.

I popracuj nad interpunkcją.



W dupie mam interpunkcje to nie miejsce na popisowe interpunkcja i ortografia zakompleksiony debilu. Idz sie dowartosciowac do biblioteki.

Widze ze rozmawiam z gosciem z nadwaga dlatego taka akcja obronna nad grubym gownem, gardze wami grubasy zaniedbane , tylko zarcie wam w bani a dupe ruszyc ciezko . {spluwam na pysk}

orzeszwmorde

2018-09-14, 17:31
Dziewczyna młodziutka to jest do uratowania.
Na żywo wygląda lepiej niż na fotach, po prostu naturalnie.
Jak mu się kontrolka nie zapaliła że zbyt te foty wyretuszowane to sam sobie liścia strzelił.
Ciekaw jestem jakie foty ma na fejsie.
Czy czasen te foty to nie jest soecjalna reżyserska zagrywka.
Może miała parcie ma szkło,może jest cwana, może wyrachowana, może chciała się zabawić.
Słowami "spodobam mu się lub nie" pokaxała że niema złudzeń.
Ona ma dopiero 20 lat, hmm, zwyczajnie duużo szczęścia. :lol
A sam program tylko zyskuje na tym bo nie ma złej reklamy.

dibo1488

2018-09-15, 12:00
eee, no co Wy.... eh te włosy.... jak one zmieniają ludzi..... hahah

zubrwygrany

2018-09-21, 18:13
ja bym r*chał po pijaku a na trzeźwo kazał chudnąc po dwóch latach jak znalazł.

do...........ka

2018-09-26, 17:22
konradssc napisał/a:

Chłopaki to nie, że chcę pisać, że ,,kto wybrzydza ten nie r*cha'', ale gdyby tak popatrzeć na tą sprawę czysto biologicznie (tematem moich rozważań nie będzie strona estetyczna, itp. więc proszę się nie rozpędzać), to w przyrodzie jest tak, że samiec alfa czy tam dobry samiec zdolny do rozrodu to samiec, który jest w stanie zapłodnić każdą samicę. Przekładając to na ludzi to facet, który jest wybredny ponad pewną miarę jest mniej męski/samczy. Nie mówię żeby r*chać maciory po 200 kg, ale kurde jeśli testosteron w Tobie buzuje i widzisz zadbaną babkę, która no nie wiem, nie śmierdzi, jest ładnie ubrana i celulit jej się nie wylewa to kurde ku*as sam dyga. Nie ujmuje nikomu człowieczeństwa i inteligencji, ale jeśli widzisz atrakcyjną młodą babkę i masz wysoki testo, to bez względu czy waży ona 45 czy 100 kg to chcesz zamoczyć w niej kapucyna. Nigdy nie zrozumiem tych co wybrzydzają ponad pewną miarę. Upodobniacie się do lasek, którym nic nie pasuje i nie żebym mówił, że zachowujecie się jaki c**y :amused: Chociaż może :D



To co piszesz coś w sobie ma, ale z biologicznego punktu widzenia facet nie szuka "pierwszej lepszej" kobiety do zapłodnienia.
Zdrowy facet (bez dewiacji) będzie szukał kobiety:
-szczupłej (wąska talia, płaski brzuch-nie jest w ciąży, nikt jej nie zapłodnił, więc to mogę być ja),
-o dużych biodrach (dobre warunki do rodzenia),
-najlepiej o twarzy aniołka (jeżeli wygląda młodo, to jest w odpowiednim wieku do rodzenia mnóstwa potomków),
-o regularnych rysach (im ładniejsza, tym więcej wymieszanych genów, a więc jest szansa na dobre geny potomków, którzy przedłużą żywotność rodu).

O cycuszkach chyba wspominać nie muszę :->

Wiewór

2018-09-27, 10:27
@up tyle z teorii. W praktyce rżnie tą, która się nadstawi. Rzadko się zdarzy chłop o tak silnej woli i poczuciu estetyki, że odmówi bo nie w jego typie.