18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A Pan czyta książki?

Tazarr • 2012-06-04, 12:17

Podstawa to.. poznać wroga

FryzjerZG

2012-06-04, 12:40
taaa w polsce nie ma zydow, w polskim sejmie nie obchodzi sie hanuki, nasi nei pozuja do zdjec w tych pejsowskich czapeczkach, Kwasniewski, Urban Michnik Kaczynscy i cale PO to absolutnie nie sa zydzi. W polsce nie ma zydow, w telewizji mozna byc antysemita i uniknac porownania do Hitlera. W TVP mozna ogladac reportaze z tego jak Izrael morduje Palestynczykow. Jestesmy krajemm wolnym od zydow, i bardzo sie z tego ciesze. Pozatym KMN jest juz tak gowniany ze tylko podetrzec go papierem toaletowym i splukac.

Tazarr

2012-06-04, 13:40
pie**olisz smuty,
poza tym kmn jest spoko. wiadomo z Pakosińską było lepiej.

Leothyr

2012-06-04, 20:40
Tazarr napisał/a:

pie**olisz smuty,
poza tym kmn jest spoko. wiadomo z Pakosińską było lepiej.


Na samo słowo Pakosińska moje spodnie robią się za ciasne :roll:

S.O.A.D.

2012-06-04, 20:48
Żydzi... k***a, mam dość tego tematu. Nie lubię ich, ale mówienie, że "peło", to Żydzi, jacyś tam inni ludzie to Żydzi, bez dowodu na ich żydostwo, jest przesadą. W Polsce zostało jakieś 12-15 tyś. Żydów. W porównaniu do prawie 3 milionów sprzed I Wojny Światowej to malutko. Większość Polaków na oczy Żyda nie widziało. Ale, k***a, znawcy zawsze będą wpie**alać swoje trzy grosze.

rolerek

2012-06-04, 20:52
Portret typowego żydożercy z sadistic.pl ;)

cener

2012-06-04, 20:59
A pan lubi czytać książki?

JÃ...........a.

2012-06-04, 21:12

Liluh

2012-06-04, 21:37
Żydzi srydzi... dzisiaj chasydów już u nas nie ma, a skoro tak, to co to za żydzi niby mieli by zostać? Takie pierdu pierdu. Po kilkuset latach historii żydowska krew płynie w bardzo wielu Polakach, także w sporej ilości żydohejterów. To co się liczy to stosunek do ojczyzny. Patriotyzm. Reszta nie ważna.

Ten skecz to świeżak jakiś czy staroć? Byłem kiedyś na występie KMN, akurat byli na mojej uczelni, na pewno z 10 lat temu i pamiętam, że mieli dużo więcej kawałów o Żydach. Oczywiście, były to bardziej żarty z jadowitego antysemityzmu i głupoty ludzkiej, ale ludzie tego nie kumali. Mieli taki skecz co to grupa osób stoi na przystanku i zaczynają się kłócić. Do tego momentu widownia się śmiała, później któryś z aktorów krzyczał "bo to wszystko wina Żydów" czy coś takiego, a na sali cisza. Później widziałem go w telewizji i było podobnie, w końcu ocenzurowali ten skecz, a później nawet przestali z nim występować.

Dlatego pytam, powracajÄ… do dawnego humoru, czy to odgrzewany kotlet?

Tazarr

2012-06-04, 21:42
Cytat:

Dlatego pytam, powracajÄ… do dawnego humoru, czy to odgrzewany kotlet?



Fragment Tygodnika Moralnego Niepokoju z "2004" roku.

WalWiadra

2012-06-04, 22:22
wyglada jak prowadzacy z brainiaca.

JURIJ_77

2012-06-04, 22:31
Liluh napisał/a:

Po kilkuset latach historii żydowska krew płynie w bardzo wielu Polakach, także w sporej ilości żydohejterów.



i tu masz rację - ludzie, których przodkowie z pokolenia na pokolenie mieszkali w miastach, mają 99,9% pewności, że gdzieś tam w ich drzewie genealogicznym znajdował się Żyd. Inaczej jest u ludności wiejskiej - tu proporcje się odwracają. Wieś od zawsze była niechętna Żydom - szczególnie we wschodniej Polsce.

FryzjerZG

2012-06-04, 23:22
w kazdym z nas plynie zydowska krew, ale nie kazdy z nas od dziecka jest ustawiony na cale zycie... zreszta nie bede dzieciom tlumaczyl kim jest Szechter, Nusselbaum, Goldwicht, Stolzman czy Kalkstein. Lepiej udac ze deszcz pada. Obyscie cale zycie robili na tych zydow, ja niestety przez takich jak wy tez musze...

JÃ...........a.

2012-06-04, 23:35
Cytat:


i tu masz rację - ludzie, których przodkowie z pokolenia na pokolenie mieszkali w miastach, mają 99,9% pewności, że gdzieś tam w ich drzewie genealogicznym znajdował się Żyd.



Weź k***a milcz, bo tylko wk***iasz tym swoim suchym pie**oleniem. Masz jakieś dowody, badania, artykuły na to?
Oczywiście że nie, bo przecież wystarcza bujana wyobraźnia i kolejne kurewskie teorie są produkowane. "99,9% pewności", no k***a co jest z tą selekcją naturalną do ch*ja Pana, czemu takiej jamochłony podnoszą ludziom ciśnienie swym bluźnierczym pie**oleniem?

Cytat:


Inaczej jest u ludności wiejskiej - tu proporcje się odwracają. Wieś od zawsze była niechętna Żydom - szczególnie we wschodniej Polsce.



Jeszcze raz spytam skÄ…d k***a ty bierzesz takie informacje?

Loaloa

2012-06-05, 01:01
Wszędzie ci Żydzi. Otwieram gazetę - Żydzi, wlączam tv - Żydzi, włączam Radyjo - Żydzi, przekopuję ogródek...