18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A ja myślałem, że to cud!

Domel • 2011-09-14, 17:29
Rzecz miała miejsce na dniach niedaleko Krosna (podkarpackie), może komuś obiło się o uszy. Otóż chodzi tu o pomnik :ukrzyzowany: , który rzekomo zaczął krwawić. Oczywiście grupa fanatyków, powszechnie zwana moherami zaczęła wymyślać historie, jako że po otarciu krwi chusteczką, ta nadal wypływała i inne takie

Dzięki mediom sprawa nabrała charakteru cudu, objawienia - z wizytą przyjechało już kilka pielgrzymek.

Ku rozczarowaniu dewotów:

Okazało się, że 16 letni "satanista" popieścił pomnik sztuczną krwią. Księża już drukowali pocztówki i rzeźbili posążki, cały interes runął, nie będzie drugiej Częstochowy :(

Źródło: krosno24.pl

Temat piszę by uświadomić co po niektórych, w jak zacofanym kraju żyjemy, j***ny ciemnogród!

marcinsud

2011-09-14, 21:37
@xxSekiPlxx Już się wiele razy tłumaczył co by zrobił, poza tym to chrześcijaństwo jest religią nadstawiania policzka i kochania swych wrogów, więc o ch*j ci chodzi? Kochaj Darskiego jak siebie samego napisano w księdze i tego się trzymaj.

Stefan_Sigal

2011-09-14, 21:55
ale ich w ch*ja zrobił ten szatanista jeden

cezar515

2011-09-14, 23:24
Jezus z miesiączką pozamaciczną. Hell Yeah koniec jest bliski!
Ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe pomysły na przywołanie totalnego rozpie**olu? :>

mamo kupe

2011-09-14, 23:30
zróbmy z Polski drógą Holandie gdzie cioty gejuchy siedzą na stołkach i mogą adoptować male dzieci to jest popie**olone, a wy k***a Polacy nic k***a o życiu nie wiecie , najlepszy przyklad dają gimnazjaliści pisząc ze pie**ole biskupa i za rączke z mamą do kościoła zapie**alaja , CHORE !!! nie obrażam gimbusów bo równiedobrze może to pisać murzyński najemnik ruskiego cara . h*j z debilami .

Prozac

2011-09-14, 23:34
k***a ale ciemnogrod w tej wolsce katolickiej dobrze ze Polacy jeszcze sa na tej ziemi i nie dadza sie mamic jakimis guslami i bozkami! Polak nie kleka przed nikim a juz napewno nie przed facetem w sukience.... ;-) jak sie wolakom nie podoba wypie**alac do watykanu watykanczyki! ale tam was tez nie przyjma wladcy swiata z holota i ciemnota sie nie zadaja! takich jak wy watykanczyki sie doi jak krowy wlasnie takimi "cudami" barany! hahaha

mamo kupe napisał/a:

zróbmy z Polski drógą Holandie gdzie cioty gejuchy siedzą na stołkach i mogą adoptować male dzieci to jest popie**olone, a wy k***a Polacy nic k***a o życiu nie wiecie...

faktycznie masz kupe a raczej gowno zamiast lba! wole oddac dziecko pedalom niz wam watykanczykom przynajmniej dziecka nie wyr*chaja!!! jak ci sie nie podoba Polska to wypie**alaj do watykanu co ty tutaj robisz skoro jest tak zle?!

to...........un

2011-09-14, 23:47
ja pie**olę w jakim my zacofanym kraju żyjemy...te mohery klęczące przy murku z różańcem w rękach... :facepalm: ciężko mi uwierzyć w łatwowierność ludzi. jakiś debil wylał farbe dla jaj a ci już z drugiego końca polski przyjechali pewnie.
szczerze, to czekam aż te stare kurewskie pokolenie moherowe wymrze bo zaczęło mi to przeszkadzać.

kotorminator

2011-09-15, 09:48
Służby fotograficzne i medialne?

Corey_09

2011-09-15, 10:36
ja pie**ole, wystarczy pobazgrać jakaś figurkę farba a zleca się zjeby i zaczną się modlić

mattias

2011-09-15, 10:55
pośmiejcie się z waszych palikotojebców albo muslimów.od katoli wara,bando gimnazjalistów!!!!

sokolnikus

2011-09-15, 11:42
xxSekiPlxx napisał/a:

Jak, to jest, że oskarża się chrześcijan o nienawiść, plucie jadem itp. A jak pojawia się jakiś religijny temat, to do plucia najpierw zabierają się ateiści i inne tego typu elementy? Swoją drogą jestem ciekaw, czy przeciwnik religii Adam Darski odważyłby się na podarcie koranu?


koran to pół biedy ale torę jakby ruszył...

Psychiczny

2011-09-15, 17:16
Widać jacy ludzie podchodza do wyborów , ciemnota która wszystko łyknie .