18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

900 litrów ON

LenoXPL • 2014-12-23, 18:23
Witajcie,
Dziś przeglądając wiadomości z regionu natknąłem się na takiego niusa:

Cytat:

Nawet 900 litrów oleju napędowego mogło trafić na jezdnię z pękniętego baku ciężarowego Mercedesa. Przyczyną uszkodzenia baku była lodowa bryła znajdująca się na jezdni.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 1700 w miejscowości Jeleń (droga krajowa nr 20). Kierowca ciężarówki nie był w stanie ominąć, tak jak to zrobiła przed nim osobówka, zauważonej w ostatniej chwili leżącej na drodze lodowej bryły i najechał na nią. Z relacji kierowcy wynika, że sam kawałek lodu nie był duży, ale wystarczył żeby uszkodzić bak, z którego błyskawicznie zaczęło wyciekać na jezdnię paliwo.



Zdarzenie jak zdarzenie, lecz następny akapit przykuwa największą uwagę...

Cytat:

Kierowca jechał ze Szczecina z żywnością do jednego ze szczecineckich marketów spożywczych. Na miejscu zdarzenia dość szybko znaleźli się mieszańcy wioski z kanistrami i pojemnikami na olej napędowy. Niestety nie udało im się "złapać" wyciekajacego paliwa.

:idzwch*j:

Teraz śmiać się z polaków-cebulaków, którzy łapią się każdej okazji żeby wejść w posiadanie choć kilku litrów paliwa za darmo, czy płakać, że nasz kraj jest w tak złej sytuacji, która zmusza ludzi do takich aktów desperacji? :lodowka:

BongMan

2014-12-23, 18:27
Przypuszczam, że jakby w Anglii zarabiali 10 funtów na godzinę, a za litr paliwa płacili 5 funtów, to nie biegaliby z kanistrami, tylko byłaby wojna domowa.

Halman

2014-12-23, 18:28
jak by to była wóda to nic by się nie zmarnowało - zlizali by.

Urynoterapeuta

2014-12-23, 18:41
Mozna powiedziec, ze nie jest tak zle. Jak ludzie zaczną zabierać organy na czarny rynek z martwych z miejsca wypadku to wtedy będzie złe.

cenius

2014-12-23, 19:12
Gdzie k***a w tym kraju jest lód skoro od tygodnia u mnie nawet w nocy jest po 10 st na plusie?

i.

buer2008

2014-12-23, 19:44
Przydałoby się źródło, bo coś mi się wydaje, że walisz w ch*ja.

Kuriki

2014-12-23, 20:19
Tu zajebiście wykorzystali okazję do zebrania paliwa, jeszcze gdzieś indziej ktoś podpie**olił znicze i kwiaty, w innym miejscu ktoś skorzystał z okazji, że lachon był nieprzytomny i tego lachona zr*chał na trzecia stronę... Strasznie mnie k***a zastanawia, że pomimo takich zajebistych umiejętności wyłapywania i korzystania z okazji, tacy ludzie nie założą firmy czy nie zrobią biznesu w inny sposób. Z taką osobowością, z takimi cechami charakteru (brak wstydu, upartość, zaradność) to by k***a furorę robili, a oni wolą olej z drogi wysysać. k***a ich j***na w rzyć mać :krejzi:

cenius napisał/a:

Gdzie k***a w tym kraju jest lód skoro od tygodnia u mnie nawet w nocy jest po 10 st na plusie?


Właśnie k***a :evil: U mnie też temperatura na plusie i zero śniegu. Ta zima wygląda jakby się wiosna kończyła za tydzień :lol:

KrisCFC

2014-12-23, 20:41
Urynoterapeuta napisał/a:

Mozna powiedziec, ze nie jest tak zle. Jak ludzie zaczną zabierać organy na czarny rynek z martwych z miejsca wypadku to wtedy będzie złe.



Będzie źle jak sami zaczniemy sobie je wycinać tylko po to żeby sprzedać...

Shakugan

2014-12-23, 21:09
cenius napisał/a:

Gdzie k***a w tym kraju jest lód skoro od tygodnia u mnie nawet w nocy jest po 10 st na plusie?

i.



W miejscowości Jeleń, tak jak jest napisane w wiadomości. :amused:

Kuriki

2014-12-23, 21:30
KrisCFC napisał/a:

Będzie źle jak sami zaczniemy sobie je wycinać tylko po to żeby sprzedać...


Będzie źle jak będziemy się rozmnażać tylko po to by potomstwo sprzedawać 8-)

Kto da więcej? Licytacja trwa! :amused:

bolebor

2014-12-23, 21:48
Boże ale atrakcja...sam bym poleciał

Pr...........em

2014-12-24, 00:43
Fejk jak sam sk***ysyn. Taki tekst nie istnieje w google.