18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8bit trip

Saia • 2009-08-26, 15:34
ściągnięte z joemonstera więc nie płakać.
podobno spędził ktoś 1500godzin przy tym. animacja oparta tylko i wyłącznie na klockach(lego chyba)


CJ

2009-08-26, 16:01
ku*wa, c64 i tzw "pegazusy", to było coś :szczerabty:

r4dzik

2009-08-26, 16:31
wyjepane w kosmos

ozzmosiss

2009-08-26, 18:18
I co w tym takiego zajebistego ?

Każdy się kiedyś bawił klockami

the_satyr

2009-08-26, 18:43
zajebiste, czy nie, fajnie sobie przypomnieć czasy, kiedy pegasus był ekstra sprzętem... xD

ices

2009-08-26, 19:46
nie chce sie chwalic ale moj pegazus dalej hula ;d

Saia

2009-08-26, 20:00
ozzmosiss napisał/a:

I co w tym takiego zajebistego ?

Każdy się kiedyś bawił klockami



co jest zajebistego? upór faceta by to zrobić oraz wykonanie(płynne itd)
a dopóki nie zrobisz czegoś takiego Ty i nam nie pokażesz , jesteś dla mnie kolejnym internetowym napinaczem.

megabass111

2009-08-26, 21:15
Saia napisał/a:



co jest zajebistego? upór faceta by to zrobić oraz wykonanie(płynne itd)
a dopóki nie zrobisz czegoś takiego Ty i nam nie pokażesz , jesteś dla mnie kolejnym internetowym napinaczem.



Popieram Saia. Osiągnięciem jest zrobić tak płynną i długą animacje. Pogratulowac twórcy. ;D

Dodus

2009-08-26, 21:28
C64 wymiata:) jak sobie przypomne ile gier mialem na kasetach i ile dzojstikow zepsulem to az sie lezka w oku kreci:D

ozzmosiss

2009-08-26, 22:25
aexalven napisał/a:



Zakładam, że masz 12 lat i wychowałeś się tylko na gierkach komputerowych ; d Pewno pegasusa czy nesa w ręce nigdy nie miałeś ;< Nie i nie obchodzi mnie twój wiek profiliwy.



A ja zakładam że Twój wiek jest jeszcze bardziej przesadzony , ponieważ o gustach się nie dyskutuje a na pewno nie obraża , jeśli ktoś ma inny gust . :idzwch*j:

Saia

2009-08-26, 23:19
ozzmosiss napisał/a:


Ponieważ o gustach się nie dyskutuje a na pewno nie obraża , jeśli ktoś ma inny gust .



o jakich gustach? bo nic nie mówiłeś o gustach tylko od razu postawiłeś filmik na odstrzał że "nie wiesz co jest w tym takiego zajebistego". W tej wypowiedzi(w cudzysłowie) nie mówiłeś nic o tym czy Ci się podoba czy nie tylko , stwierdziłeś że zawartość filmiku jest głupia.
Zero argumentów , zero pomyślunku , myślę że dlatego stwierdzono że myślisz na poziomie 12latka.

Pozdrawiam.

cassis

2009-08-27, 00:32
Trzeba przyznać ze naprawdę super. Szacunek dla kolesia. Ale mógłbym polemizować nad tym czy wszystkie animacje były robione za pomocą klocków ponieważ z tego co pamiętam a sporo bawiłem się lego dawno temu że nie występowało tyle odcieni klocków od danego koloru (np. klocek zielony był bardzo rzadki i tylko w jednym odcieni) a tu na jednej z animacji występuje kilka odcieni zieleni.

Gamba

2009-08-27, 00:34
Bezwględnie i z czystą przyjemnością stawiam piwo! Jedna z lepszych animacji poklatkowych jakie kiedykolwiek widziałem...

ozzmosiss

2009-08-27, 19:18
Saia napisał/a:



o jakich gustach? bo nic nie mówiłeś o gustach tylko od razu postawiłeś filmik na odstrzał że "nie wiesz co jest w tym takiego zajebistego". W tej wypowiedzi(w cudzysłowie) nie mówiłeś nic o tym czy Ci się podoba czy nie tylko , stwierdziłeś że zawartość filmiku jest głupia.
Zero argumentów , zero pomyślunku , myślę że dlatego stwierdzono że myślisz na poziomie 12latka.

Pozdrawiam.



Nie głupia tylko nieciekawa , czytanie ze zrozumieniem się kłania .

Saia

2009-08-27, 19:22
ozzmosiss napisał/a:



Nie głupia tylko nieciekawa , czytanie ze zrozumieniem się kłania .



no ciekawe , ale masz rację , czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zacytuj mi pierw gdzie TY napisałeś że jest głupie/nieciekawe a potem przeczytaj jeszcze raz co pisałem wcześniej.
Nie cytowałem ciebie tylko pisałem co wynika z tego co napisałeś. Tak Ozzmosissie , czytanie ze zrozumieniem się kłania.