18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

7.6 w Japonii

~Velture • 2024-01-01, 12:06
Wrzucam sześć filmików z dzisiejszego (?) trzęsienia ziemi w Japonii.
Nie chce mi się sprawdzać stref czasowych więc albo z dzisiaj albo z wczoraj zależnie od roku kalendarzowego.
W każdym razie jeszcze ciepłe.

Pierwszy film normalnie a 5 pozostałych w spojlerze do rozwinięcia po kliknięciu w guzik z napisem spojler.
spoiler

dgfdfg

2024-01-01, 12:07
Ale było trzęsienie ziemi a rusza się woda o co chodzi to jest trzęsienie czy jakiśśśśśśśś sztorm o co chodzi nic nierozumiem >?!>

~Velture

2024-01-01, 12:09
dgfdfg napisał/a:

Ale było trzęsienie ziemi a rusza się woda o co chodzi to jest trzęsienie czy jakiśśśśśśśś sztorm o co chodzi nic nierozumiem >?!>



Velture k***a dosłownie w opisie j***nego tematu do ch*ja walca władysława napisał/a:

Pierwszy film normalnie a 5 pozostałych w spojlerze do rozwinięcia po kliknięciu w guzik z napisem spojler.


~_Yarko_

2024-01-01, 12:11
Veltur, nie nerwuj się niepotrzebnie w Nowym Roku ;-)
Mogłeś odpisać tak, że to było w skali Beauforta.

Duczki1234

2024-01-01, 12:17
Godzilla się obudziła .potwierdzone info

psotny_fiutek

2024-01-01, 12:26
dgfdfg napisał/a:

Ale było trzęsienie ziemi a rusza się woda o co chodzi to jest trzęsienie czy jakiśśśśśśśś sztorm o co chodzi nic nierozumiem >?!>



Szkoda czasu ci tłumaczyć jak dalej nie rozumiesz. Masz po prostu za niskie IQ. To wszystko, z tym da sie żyć.

RedBlueManieK

2024-01-01, 12:35
Czyli co powtórka z 2011 i zaraz tam tsunami jebnie ?

lukas_21221

2024-01-01, 12:41
Jak to byl hardbass z okazji sylwestra. Nie pie**ola się zoltki w tancu

janmod

2024-01-01, 13:17
Co mnie rozwala - w Japoni bylo 7.6 a w gownostanie Turcji 7.8. W Japoni sie pobujalo i luz, pewnie jakies pojedyncze budynki sie zawalily a w gownostanie cale miasta wyrownane z ziemia.

~_Yarko_

2024-01-01, 13:23
Bo w Japoni nauczyli się z tym żyć, Godzilla i te sprawy ...


darek1234

2024-01-01, 14:06
janmod napisał/a:

Co mnie rozwala - w Japoni bylo 7.6 a w gownostanie Turcji 7.8. W Japoni sie pobujalo i luz, pewnie jakies pojedyncze budynki sie zawalily a w gownostanie cale miasta wyrownane z ziemia.



Ważna jest budowa skorupy ziemskiej, a na górze umiejętności architektoniczne

lukas_21221

2024-01-01, 14:11
janmod napisał/a:

Co mnie rozwala - w Japoni bylo 7.6 a w gownostanie Turcji 7.8. W Japoni sie pobujalo i luz, pewnie jakies pojedyncze budynki sie zawalily a w gownostanie cale miasta wyrownane z ziemia.



No naprawdę bardzo odkrywcze. Kebaby kontra jedna z najbardziej rozwiniętych potęg gospodarczych. W Polinie pewnie też by wszystko pie**olło tak jak u kebabów haha

modified1

2024-01-01, 14:41
psotny_fiutek napisał/a:

Szkoda czasu ci tłumaczyć jak dalej nie rozumiesz. Masz po prostu za niskie IQ. To wszystko, z tym da sie żyć.



Ale co to za życie

lukas_21221 napisał/a:

No naprawdę bardzo odkrywcze. Kebaby kontra jedna z najbardziej rozwiniętych potęg gospodarczych. W Polinie pewnie też by wszystko pie**olło tak jak u kebabów haha



Co w tym odkrywczego skoro trzęsienia ziemi u nich to norma a u nas coś rzadkiego i nasze budownictwo ma w dupie budowę z uwzględnieniem trzęsień bo po prostu u nas ich nie ma a jak są to na tyle słabe że negowane...

Janusz_k

2024-01-01, 15:42
janmod napisał/a:

Co mnie rozwala - w Japoni bylo 7.6 a w gownostanie Turcji 7.8. W Japoni sie pobujalo i luz, pewnie jakies pojedyncze budynki sie zawalily a w gownostanie cale miasta wyrownane z ziemia.



Było nawet gorzej
"Warto zaznaczyć, że trzęsienia o magnitudzie ok. 7,6 zebrały w przeszłości na całym świecie największe żniwo. Jeszcze w 2010 r. (Haiti) miały miejsce wstrząsy o sile 7 w skali Richtera, a liczba ofiar śmiertelnych przekroczyła wówczas 316 tys. Równie tragiczne w skutkach było trzęsienie ziemi w Chinach o sile 7,5 (1976 r.), kiedy śmierć poniosło ponad 242 tys. ludzi."


majeńka

2024-01-01, 15:52
dgfdfg napisał/a:

Ale było trzęsienie ziemi a rusza się woda o co chodzi to jest trzęsienie czy jakiśśśśśśśś sztorm o co chodzi nic nierozumiem >?!>

Widać że filmiki z różnych zdarzeń bo w garażu muza to hardbass, a w rzece jakaś kumbaya.

VeIture napisał/a:

Velture k***a dosłownie w opisie j***nego tematu do ch*ja walca władysława napisała:
Pierwszy film normalnie a 5 pozostałych w spojlerze do rozwinięcia po kliknięciu w guzik z napisem spojler.

Z tego co dfgdfg napisał jasno wynika że guzik klikł (bo inaczej by wody nie ujrzał).

Ale dzięki za przyznanie się co do obecnie uprawianego zawodu (-> fraza rzeczownikowa użyta jako podmiot w pierwszym zdaniu). :-P