18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

72 dziewice poszły się kochac.

Udash • 2013-03-01, 11:27
Historia zasłyszana od znajomego z pracy, więc tym razem nie dam sobie za jej autentyczność położyć jaj pod tasak.
W wielu szkołach popularne stało się zapraszanie uczniów z innych krain kołchozu zwanego Unią Europejską. (tfffu) Brat mojego znajomego – wówczas ostatnia klasa gimnazjum, również brał udział w tym o to zacnym przedsięwzięciu. Miał za zadanie zaopiekować się swoim rówieśnikiem z innego kraju. Z pośród wszystkich możliwych opcji trafił mu się Niemiec – nie trzeba długo tłumaczyć że ów Niemiec wyglądem nie przypominał przeciętnego chłopca wymach*jącego sztandarem z obrazka Hitlerjugen a wręcz przeciwnie. Śniada cera, czarne włosy i ciapatość która biła mu z oczu… Wnioski wysunęły się same. W rozmowie przyznał że jest pochodzenia Tureckiego.
Młody pokazał mu okolicę, przedstawił swoim znajomym. Jaka jest Polska gościnność każdy wie, po szybkim rekonesansie okolicy przyszedł czas na alkohol. I tu pojawia się problem, poczęstowali go piwem jednak on po angielsku powiedział tylko „No no. Thanks religion” angielski znał słabo jak przeciętny Polak wyjeżdżający na saksy do Wielkiej Brytanii. Każda forma zabawy i umilania czasu kończyła się na tym że powtarzał jedynie że: dziękuje ale religia mu nie pozwala.
Niedzielny obiad – kulminacja całej akcji.
Siedzą wszyscy przy stole, rosół z kury poszedł na pierwszy ogień. Drugie danie jak w większości Polskich rodzin w niedziele składa się ze schabowego, ziemniaków i surówki. Wszyscy nałożyli sobie jedzenie lecz ich gość wziął jedynie ziemniaki i surówkę. Ich matka się trochę zdołowała bo stała od rana przy garach i gotowała a ”jego ciapatość” nie chciał spróbować jej dania. Mój kolega pyta łamanym angielskim „czemu nie jesz?”, pada standardowa odpowiedz: „nie mogę, religia mi zabrania”. Kumpel tak patrzy i mówi: „eat, eat, chicken”. Aaaa kurczak, kurczaka mogę zjeść. – odpowiedział przybysz po ang. Wszyscy się najedli, każdemu smakowało. Kotlet był oczywiście wieprzowy czyli ze świni a nie z żadnego kurczaka.
Kumpel w pracy jak to opowiadał z uśmiechem na twarzy powiedział jedno na koniec.
„Dzięki mnie ten mały sk***iel nie pójdzie do nieba.”

S.O.A.D.

2013-03-01, 11:55
A ch*j, nawet jeśli nieprawda, to i tak dam piwo, za samą wizję, że jedna ciapata małpa nie pójdzie do "nieba".

Ra...........it

2013-03-01, 12:18
A ja powiem tak - kumpel ma jaja ale małe - dla pełnego szczęścia powinien jemu (ciapatemu) i całej jego rodzinie wysłać ową "kurę" (mailem albo mms albo nawet w paczce) żeby swiadom był ciapulek że już moze grzeszyć bo i tak po ptokach

Bialix

2013-03-01, 12:28
Ale się zdziwi, jak w końcu dojrzeje i się wysadzi :D

tuchajbej33

2013-03-01, 13:53
Dla pewności trza go było kaszanką napchać na drogę :bomba: :D

Patrykw1990

2013-03-01, 14:07
ch*ja prawda, poznałem kilku ciapatych którzy od urodzenia mieszkają w tym "kołchozie" i mają wyj***ne na to. Allah nie widzi, że piją jak się dobrze "schowają", nikt nie odmawia alkoholu, bo smakuje im tak jak nam, co do reszty trudno powiedzieć, ale pić piją

Nexeve

2013-03-01, 14:32
Piwo za tytuł.

wojtesz

2013-03-01, 15:07
tytuł słownie: "dwadzieścia siedem dziewice poszły się kochac."

jednoręki-ujeżdżacz

2013-03-01, 15:10
@Patrykw1990, dobrze gadasz. Niestety mam wśród znajomych kilku tych popaprańców i nie są oni tacy święci. Choć może to i dobrze, bo ekstremizm rodzi patologie a im mniej religijni tym bardziej można się z nimi dogadać.

joj_sport

2013-03-01, 15:21
W Anglii jeden z ciapatych "znajomych", przyznał się, że jest alkoholikiem i faktycznie - nie raz do roboty przychodził na kacu.

koziolekk444

2013-03-01, 15:31
Udash napisał/a:

„Dzięki mnie ten mały sk***iel nie pójdzie do nieba.”





Aloz

2013-03-01, 16:18
Heh do mojej siostry kiedyś przyjechała niemka z takiej wymiany. Jako że byłem w wieku gimbazjalnym o ile się nie mylę, to na maśle (takim twardszym lodówkowym) rysowałem nożem swastykę by nasza "kochana niemka" pierwsza ją zobaczyła. Niestety zawsze ktoś ją uprzedził i niszczył moje dzieło :(

nomadzio

2013-03-01, 17:06
Oto cytacik z pewnego AMA (ask me anything jakby ktoś nie wiedział) na wykopie z muzułmaninem w roli głównej:



Tak więc mi tu nie pie**olić o tych spryskiwaczach, sprejach i samolotach wypełnionych świńską krwią, bo to j***na bzdura, a w dodatku nudne sie to robi jak co 2 to powtarza.

anne_be

2013-03-01, 17:09
Aż mi się przypomniała sytuacja, jak któregoś razu w akademiku moje koleżanki uraczyły Turków naszym pysznym, polskim jedzeniem, a mianowicie jedzeniem. Nasz stan był lekkochwiejny, że tak się wyrażę i koleżanka na pytanie z czego są te gołąbki odpowiedziała, że z mięsa, następnie pytam ją, z jakiego tego mięsa, na co ona, że z mielonego :D Zapytałam ją więc czy to jest kurczak, na co ona powiedziała, że tak ;) Mięsko było oczywiście wieprzowe, a oni zajadali się goląbkami, nie mogąc się nadziwić, jakie to polskie jedzenie jest przepyszne :D

oooj, tam miało być gołąbkami w pierwszym zdaniu na końcu :D

JezusToŻyd

2013-03-01, 18:05
Twierdząc, że nie pójdzie do nieba bo zjadł kotleta schabowego stwierdzasz, że jego religia ma rację a "nasza polska" jest ch*jowa.

Także na prawdę nie masz z czego się cieszyć brudasie.