18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

65 milionów dolarów dla mężczyzny, który podbije serce córki

NealCaffrey • 2012-09-27, 16:59
76 letni Cecil Chao oferuje 65 milionów dolarów dla mężczyzny, który podbije serce jego córki.

Nie ważne czy potencjalny adorator jest zamożny, ważne aby był dobrym człowiekiem o wielkim sercu.

Historia dziwna, jednak prawdziwa w której jednak tkwi pewien haczyk:
Haczyk tkwi w tym, że córka zamożnego milionera wiosną poślubiła swoją partnerkę. Córka po prostu jest lesbijką, jednak sam ojciec, wydaje się, że nie dopuszcza do siebie tej wiadomości i zaprzecza tym doniesieniom.
Taką pokazna sumkę otrzyma ten, który zmieni preferencje seksualne 33 - letniej Gigi, która od kilku miesięcy jest w legalnym związku z inną kobietą zawartym we Francji ze względu na to, że małżeństwa w Hongkongu tej samej płci nie są uznawane.

Ojciec podkreśla wiele zalet córki, wspominając o jej pracy w wolontariacie, obdarzonej talentami, wyglądem. Wspomina o jej oddaniu względem rodziców, hojności ale odrzuca za to "fałszywe informacje" na temat jej związku.

No to sadole próbujcie.

Tekst przerobiony/przetłumaczony, nie kopiowany żywcem.

liSSek

2012-09-28, 12:35
za 65mln to bym Grodzka nawet poślubil!

TheByQ

2012-09-28, 16:02
Za 65 milionów byłbym w stanie udawać babę, byle tylko suki serce podbić.

.:...........:.

2012-09-28, 16:04
Przed chwilką w wydarzeniach mówili, że pięćset milionów dolarów. Każdemu kto sprowadzi ją na drogę hetero.

Kebabkillah

2012-09-28, 17:33

Przeglądając screeny do samego końca miałem nadzieję, że zobaczę jak pożerają ludzkie zwłoki.

PS. Wszędzie widzę Tuska ! :-/

le...........65

2012-09-28, 17:56
AND THE WINNER IS:





Podstępem by ją wziął :banany:

michalbordon

2012-09-28, 19:59
dback napisał/a:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/oferuje-500-mln-dolarow-zeby-ktos-poslubil-jego-corke-lesbijke,279082.html

TWN27 mówi o 500 milionach.



zaoferował 500 mln honkongijskich dolarów (HKD) = 65 mln amerykańskich dolarów (USD)

dobra rada: najpierw google potem komentarz

danis008

2012-09-28, 23:16
Chleb razowy napisał/a:

Oto córka i ojciec. Jak na 33 lata nie jest zła i nie jeden z was r*chałby bez tych milionów (ale i tak nikt z was nie por*cha, bo trza kogoś wyjątkowego, więc muszę się tym zając osobiście :mrgreen: )
Obrazek





razowy wracaj na półkę do sklepu. ona nawet na ciebie nie spojrzy kto by r*chał się z chlebem ? pomyśl trochę więc ty odpadasz nikt nie por*cha a kasę biorę ja i nara :anegdotka:

Kozioł.

2012-09-29, 10:15
Za taką kasę mogę wyr*chać tego starego kitajca. Idę uczyć się chińskiego.

Maniekmnk

2012-09-30, 18:33
Jakie to Proste ;) Ja też jestem Lesbijką ! --> Bo kocham Kobiety ;P

Dża

2012-10-01, 21:19
To jest najwyższy level!
Azjatycka lezba z ojcem miliarderem, który zapłaci za jej przelecenie. Takiego scenariusza nie było nawet w Larrym.