18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

6 minut które was rozjebie

Scyther • 2012-11-30, 22:48
Co tu dużo pisać. Był 'Potężny ponad miarę' myślę że to też warto zobaczyć.
Indżoj. :sparta:


l_witek

2012-11-30, 23:20
Nie rozumiem mudźyńskiego...
nawet z napisami...

Scyther

2012-11-30, 23:25
l_witek napisał/a:

Nie rozumiem mudźyńskiego...
nawet z napisami...



Haha nie rozumiesz przeczytaj jeszcze raz :-P

ProVVe

2012-11-30, 23:32
Mudziń sam sobie k***a tymi kulturystami na sterydach zaprzecza... j***na małpa nawet nie wie co pie**olił... Jak mógł matoł potwierdzić, że mogli brać, ale i tak ich broni... Przecież to jest droga na skróty i wtedy te jego starania się i ciężka praca idzie w p*zdu... Kto dał małpie mikrofon... I k***a jeśli mam przeciąć kartkę to mam ciąć ja przy linijce żeby był najlepiej to ten jego cenny czas tez pójdzie się j***ć dla durnej kartki... Idiota wszystko z rozsądkiem i umiarem, a namawianie ludzi do opcji po trupach do celu jest jebnięte... Możecie mnie śmiało poprawiać jeśli się mylę albo wciskać i tak mam na to wyj***ne... Bo raczej nie będę wbijał na ten kutaśny film znowu...

sidian

2012-12-01, 00:32
Najlepsze jest pieprzenie, że nie chodzi o genetykę. Przykro mi, ale bez genów nic nie podołasz. Oczywiście geny nie wystarczą, musisz jeszcze dać z siebie wszystko i jeszcze dużo, dużo więcej, ale bez genów możesz dać nawet trzy razy tyle i nic z tego nie będzie.

TajnyPaktCukierkowy

2012-12-01, 03:08
Są ludzie co się spinają w robieniu każdej rzeczy, wierzą w przeznaczenie bycia maszyną roboczą.
A są tacy którzy rozumieją że to bez znaczenia, którzy kochają wolność.
Ja zaliczam się do drugiej grupy, cieszę się życiem i traceniem tego czasu na przyjemności.
Wybór należy do was.

ProVVe

2012-12-01, 09:52
sidian napisał/a:

Najlepsze jest pieprzenie, że nie chodzi o genetykę. Przykro mi, ale bez genów nic nie podołasz. Oczywiście geny nie wystarczą, musisz jeszcze dać z siebie wszystko i jeszcze dużo, dużo więcej, ale bez genów możesz dać nawet trzy razy tyle i nic z tego nie będzie.



Człowieku według bambusa karzeł nie gra w kosza bo jest leniwą k***ą...

lasyk

2012-12-01, 13:17
Za podkład beczka piwa. Hans Zimmer jest mistrzem.

piwko6

2012-12-01, 13:28
Ale mnie rozj***ło łaaaaa :evil: aż czuje się twardziejszy

Garulec

2012-12-01, 13:35
Idę dalej grać

giabic

2012-12-01, 13:37
Ja idę poćwiczyć siedzenie na kanapie z browarem, bo chcę dojść do perfekcji.

kam15

2012-12-01, 13:42


Was chyba popie**olilo, genetyka ma moze KILKA procent wplywu, no chyba ze mowicie o sobie - o siedzeniu na kanapie z browarem w rece.
Sport to pot na treningach i radosc po zwyciestwie, zeby byc zajebistym trzeba cwiczyc, a genetyka moze najwyzej zwiekszac lekko szanse na osiagniecie sukcesu.

dumad

2012-12-01, 13:51
rozj***ło mnie? bo nie widzę

JE_not

2012-12-01, 13:53
nie rozj***lo mnie.